Autor Zpráva
luke
Profil *
Nabízím vytvoření stránek (html, css a trošku javascriptu)
aitoo
1) Reference?
2) Kontakt?
luke
Profil *
kontakt: lukas.vrabliv@seznam.cz
Anonymní
Profil *
kolik ti je?
luke
Profil *
promiň, ale jsem ještě pod zákonem. jinak te email je lukas.vrablic@seznam.cz
Anonymní
Profil *
zadne reference? takto se ti nikdo neozve...
Jay Jay
Anonymní : Proč myslíš ?
Anonymní
Profil *
A ty by ses ozval? Ja ne. Jak ja poznam, kolik toho luke umí? A za kolik mi ty stranky vytvori? Malo informaci, to se radeji poohlidnu po nekom, u koho ty informace hned vidim (co neni problem), a ne jeste abych zjistoval zda luke je osbou ktera mi ma co nabidnout nebo ne... ztrata casu.
Jay Jay
Anonymní : Kdybych nutně potřeboval a narazil na tuto nabídku, tak zřejmě ano. Co mě zajímá co umí, stejně tomu nerozumím, prostě chci webové stránky, já je dostanu a jsem spokojen. Pokud by to neuměl, tak by mi je asi neudělal...

Z jiného soudku. Každé stránky se v něčem liší, tudíž asi těžko existuje nějaký univerzální ceník, tak jak má vědět za kolik.. může říct jenom odhadní cenu a to až teprve co se dokonale seznámí s tím, co má udělat.
koudi
Jay Jay
Smiř se s tim - bez referencí to jde dost těžko.

Navíc o kvalitě práce taky trochu vypovídá to, že luke chce něco nabízet a neobtěžuje se ani na sebe nechat kontakt. Navíc věta promiň, ale jsem ještě pod zákonem pro mě znamená konec zájmu (pokud by vůbec nějaký byl)
Anonymní
Profil *
Tak s cenou kazdopadne mas pravdu. To dulezitejsi je ze on sice napsal ze umi html a css, jenze je umet a umet. Umi to napsat validne, pouziva beztabulkovy layout, atd... a nedovedu si predstavit zakaznika, ktery mu da zadani, dostane od nej kalkulaci a zakaznik na to kyvne (snad jen kdyby to bylo zadarmo), aniz by vedel jestli to ten clovek zvladne (nakecat se toho da). A zjistit dejme tomu po 1-2 tydnech, ze ten clovek to proste neni schopen zvladnout i kdyz tvrdil ze ano, je ztrata casu...

Ja osobne jsem byl prekvapen, kdyz mi po dokonceni webu zakaznik (podotykam ze neumi html ani nic z toho) prisel s validitou webu. Holt kazdy si hlida svou investici :)
Jay Jay
Anonymní : Tak si tomu zákazníkovy měl vysvětlit, že validita o ničem nesvědčí. Tak snad ví na co má a na co nemá, doufám, že není blbý, aby bral něco, na co nemá.. to by odporovalo chápání :)

koudi : Kontakt nakonec dodal, ale je fakt, že zrovna tohle není vzorová nabídka :)
Anonymní
Profil *
Tak si tomu zákazníkovy měl vysvětlit, že validita o ničem nesvědčí.
To jsem samozřejmě udělal :)

No ono třeba si bude myslet, že to co neumí se stačí během toho týdne našprtat. Může se povést, ale nemusí. Já se třeba za jeden den naučil dělat decentně s flashem, protože to zákazník požadoval (bylo třeba udělat 2 animace, docela složité, i když to je relativní, pro zkušeného flashistu 2 hodinky práce, pro mě jeden den), a zvládl jsem to k naprosté spokojenosti zákazníka :) Já věděl, že to zvládnu, takže jsem s poptávkou souhlasil, nicméně nedovedu si představit, jak bych zákazníkovi po jednom týdnu práce vysvětloval, že jsem přecenil své síly ;) Každopádně teď si do referencí dám i flash :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0