Autor Zpráva
DJ Majlou
Profil *
Vím, že je to tu samej profík ale tak to zkusím. Pokud někdo chce udělat stránky tak mám pro vás dva návrhy. Nejsem profesionál ale něco málo dokážu a hlavně jsem rychlej.

Návrhy najdete tady: http://design.hu.cz
Casero
ale..ale..myslíš že šablonou by někdo byl pomalej??
quinux
[Your site name here]

Z kterého WYSIWYG editoru se snažíš prodávat stránky? ;o)
DJ Majlou
Profil *
ale..ale..myslíš že šablonou by někdo byl pomalej??

Ale musel jsem ji udělat a to zabralo trochu času.
Casero
quinux
nn..sou to šablony, ještě horší bych řek než WYSIWYG
Gekon
Až na to, žes jí ani nevytvářel...
Casero
DJ Majlou
počkej chceš říc, žes ty šablony který sou na zymic.com dělals ty jo??? :-D
Gekon
Tohle taky není tvoje práce, chlapečku.
Casero
http://zymic.com/show_templates.php?id=1 Author: Jack / Ch33F tak kterej si ty??
Casero
Copyright 2006 - DJ Majlou - All Rights Reserved. :-D si snad děláš srandu, ne???...
DJ Majlou
Profil *
Z kterého WYSIWYG editoru se snažíš prodávat stránky? ;o)

Pokud vím tak o prodeji tu nebyla ani řeč.
Casero
Pokud vím tak o prodeji tu nebyla ani řeč.
takže děláš stránky uplně free jen si dáváš jmeno na cizí šablony??
DJ Majlou
Profil *
Šablony jsou volně šiřitelné, nebo né?
Waco
Profil *
To neznamená, že u nich můžeš přepsat copyright...
Navíc pokud to dáváš zadarmo, tak určitě to chceš aspoň kvůli referencím a brát si reference z něčeho, co neděláš ...
Nebo v čem tedy tkví tvá neomezená míra solidárnosti?
souki
a všichni si na něj odplivněme.... FUJ FUJ FUJ
DJ Majlou
Profil *
To neznamená, že u nich můžeš přepsat copyright...
Navíc pokud to dáváš zadarmo, tak určitě to chceš aspoň kvůli referencím a brát si reference z něčeho, co neděláš ...
Nebo v čem tedy tkví tvá neomezená míra solidárnosti?

Neumím moc dobře anglicky a proto jsem si myslel, že když je to volně ke stažení tak, že ji mohu celou předělat když ktomu jsou i PSD soubory. OK mažu to a kašlu na to.
DJ Majlou
Profil *
a všichni si na něj odplivněme.... FUJ FUJ FUJ
Přijď si plivnout zamnou domu.
Plaváček
Prosím, neurážejte se vzájemně. Je to zbytečné a ničemu to neprospívá. Každý nějak začínal a každý se učí ze svých chyb.
DJ Majlou
Profil *
On si začal. Taky se nějak učil. Já jsem psal, že nejsem profík a jestli se tímhle povyšuje nad ostatní tak je to ubohé. Kdybych znal někoho kdo mi pomůže nebo mě něco naučí tak bych to uvítal. Setkávám se jen s lidma jako je (souki), to se pak těžko učí.
Casero
DJ Majlou
to je rozdíl, chtít se učit nebo už nabízet své služby, ne??
Plaváček
DJ Majlou

Prosím, zvykni si, že nikdo tě nic nenaučí. Nejde to. Tak to prostě nefunguje. Naučit se vždycky musíš sám. Jediný způsob, jak si ulehčit situaci a zpříjemnit učební dřinu, je poslouchat rady zkušenějších a ptát se na konkrétní problémy, se kterými se při tvorbě setkáš. Bez emocí, bez předsudků a bez urážek. Jiná cesta opravdu neexistuje. Vždycky, a to platí všeobecně, budeš umět jenom to, co se sám naučíš.
Casero
DJ Majlou
tak teds slyšel to největší moudro, co tu v diskusi dnes bylo!! :-D
MatasB
Profil *
Heh, sice nejsem člen tohohle webu, ae stim že se to všechno musíme učit sami je pravda... Když už se nerozumí angličtině, tak nelezu na anglický stránky nebo mám po ruce slovník!:-D Ale je zas fakt, že domácí stránky skoro nic nenabízej, i tohle fórum je od editboardu, mno nemám pravdu??
souki
MatasB
ale tohle fórum se nikdo nesnaží prodat. Pouze se zde vsadilo na osvědčený opensource produkt
MatasB
Profil *
Já neřikám že ho máte ke komerčním účelům, ae prostě máte pravdu borci!
Joker
Jen bych se pozastavil nad jednou věcí:
Neumím moc dobře anglicky a proto jsem si myslel, že když je to volně ke stažení tak, že ji mohu celou předělat když ktomu jsou i PSD soubory.
Jasně, každý si to může předělat k obrazu svému, ale odstranit copyright?
Tady nejde ani tak o znalost angličtiny nebo tak něco, je snad naprostá samozřejmost, že u čehokoliv převzatého od někoho jiného uvedu jméno nebo odkaz na původního autora.

Dobře, tak ponaučení:
I když někdo dá své dílo k dispozici zadarmo, nepřestává být jeho autorem. U převzatých materiálů (ať už je to kód, grafika, text, nebo něco jiného) nezatajujeme, že materiál je převzatý a snažíme se uvádět zdroj.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0