Autor Zpráva
jonge
Profil
Umím XHTML, CSS, SEO, PHP a MySQL, z programů pak Photoshop, InDesign, Illustrator a Corel a sháním obětavého človíčka pro koho bych mohl udělat web, e-shop apod., protože sháním reference.

Zkoušel jsem si dělat web (dělal jsem ho zatím asi jenom hodinu): http://www.jonge.ic.cz/web.jpg, je to samozřejmě polototovar, nebo spíše "čtvrttovar" :-).

Kontakt:
email: jonge(zav)seznam(tecka)cz
ICQ: 328 889 012
Králik
Profil *
Jonge umi skvele praci s designem, je velmi schopny programator, kterej mi pomahal delat weblog, teda opravil chyby :D Je good, teda ten muj weblog :). No zvaste sance 4design.wz.cz
tiso
Profil
OT: LOL
jonge
Profil
LOL, ten web jsem vůbec nedělal tak nevím co tu valí *****...
otázek
Profil *
Tohle snad není ani "čtvrttovar"... na to kolik toho umíš máš nezvykle málo referencí.. působí to až skoro podivně..
jonge
Profil
na to kolik toho umíš máš nezvykle málo referencí
Protože na to abych toho tolik uměl se musím učit, tím pádem nemám tolik času...
Cob
Profil
na to kolik toho umíš máš nezvykle málo referencí
No, nějak ty reference člověk musí získat... Já jsem třeba šel víceméně přes kamarády apod., ale uričtě je lepší napsat sem a doufat, že si zadá něco někdo, kdo má alespoń placenou doménu, určitě to v referencích bude vypadat líp, než třeba wz.

jonge
Pokud ti jde pouze o reference, mám jeden jednoduchý web, který bych potřeboval překódovat a maličko rozšířit, ale odměnu nečekej. Máš-li zájem, ozvi se (cca 7 unikátních návštěvníků denně, je dosti tematicky specializovaný).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0