Autor Zpráva
Milann
Profil *
Dobry den chtel bych ze zeptat na uplne informativni cenu vytvoreni ftp indexeru v php.

1, mel by obsahovat scrypt ktery bude pravidelne pousten pres cron a bude indexovat ftp - adresare+soubory a vysledek pak ulozi do mysql
2, script ktery prohledá po zadaní vyrazu databázi a vyhodi vysledek ve forme tabulky obsahujici nalezeny vyraz, ftp na kterem byl nalezen a pokud je to mozne i aktualni stav ftp (online offline)

kolik by mohlo stat vytvoreni resp za kolik byste neco takoveho byly schopni vytvorit Vy??.

predem diky za reakce
temistokles
Profil
myslim ze by bolo rozumnejsie anvrhnut zakazku, a niekto sa ozve :)
souki
Profil
tak uděláme aukci, ne? =)

za 7777 při malym počtu serverů budiž vyvolávací cena =)
Acci
Profil
Takový skript by zvládl naprogramovat každý, kdo PHP umí. Já bych si asi řekl o 6 666 Kč ;)
souki
Profil
každý, kdo PHP
jenom pozor na amatéry... ono skladovat na jednom místě přístupy k několika ftp je trošku riskantní...

Ale pokud to bude dělat jen to co se píše výše, tak by se asi dalo jít i na 5 555 Kč ;)
Nox_lbc
Profil
6 666,- poprvé ... 6 666,- podruhé ... 6 666,- potřetí ... PRODÁNO zájemci v předposlední řade za 6 666,- ....
quinux
Profil
řekl bych, že takových scriptů je na netu spousta už hotových. Takže stačí sosnout a upravit. Řekl bych 5 555 Kč :-D
souki
Profil
quinux
jo chlapče, i vteřina se počítá a já byl dřív =)=)=)

EDIT: vteřina a dvě minuty :)
Acci
Profil
souki
Když říkám umí, tak do toho nespadá skupina těch, co jen zbastí dohromady pár skriptů povalujících se na webu.

S nabídkou jdu níž, kdybych to dělal já, stačilo by mi 5 000 Kč ;) (co teď udělá asi souki?)
Edit: Vyhrál jsem ;)
souki
Profil
přísahám, že ppřed editem jsme byl nad quinux =)
A jak to může oklepnout Nox_lbc, když to nevyhlásil? =)=)
quinux
Profil
souki
nj .. měl jsi štěstí

Acci
IMHO proč znova dělat to co již jiný vytvořil? ;o)))
quinux
Profil
souki
chyba v matrixu
souki
Profil
proč znova dělat to co již jiný vytvořil
já osobně celýj vytvořeným projektům nevěřím... radši si to napíšu sám a vím co od toho můžu čekat. Teď nemluvim o různých pomocných třídičkách. Jednou jsem použil nějaké otevřené fórum a když jsem ho zběžně prohlížel, úplně náhodou jsem našel řádek, kde se po přihlášení k databázi přístupy odeslali kamsi na jiný server....

Na programátorech by se šetřit nemělo :-P
souki
Profil
Milann
no tááák.... už nás nenapínej =) Kdo vyhrál? =)
Milann
Profil *
thx all takze rikaze ze cena 5000+ - celkem dost cekal jsem trosku min

jinak jsem asi uplne slepy ale nikde jsem hotovy funkcni php script nenasel

jediny ktery alespon castecne fungoval byl z jakehosi apokaliptica a ten vyhazoval neustale obrovske mnozstvi chyb na vsech frontach.

proto by me zajimalo kdyz je na netu sposta takovych hotovych kde se vsechny schovavaji???
souki
Profil
Milann
asi těžko najdeš přímo to co hledáš... najdeš třeba indexovač serveru, ale budeš ho muset předělat, aby to uměl přes ftp a na cizím serveru. A tím stejně dosáhneš konroly jen jednoho FTP... Většina těchto věcí je navíc psaná procedurálně v PHP 4, takže dělat v budoucnu nějaké změny je docela horor.
Můžu jenom vědět k jakým je to účelům? Když tak se ozvi na ICQ 216-869-823. Přeci jen je to konečně něco jiného než podesáté kopírovat engine eshopu a podle přání zákazníku měnit odsazení menu tam a zpátky =) Chce to nějakou změnu :)
Acci
Profil
Nechci se ti do souki plést, ale pokud vím, tak jsem nabídl výhodnější cenu ;)
souki
Profil
Acci
mno jo... vidiš... sem od včera už zapomněl =) Hluboce se ti omlouvám :) Blahořečen budiž Acci

4 500 Kč? :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0