« 1 2 »
Autor Zpráva
Firy
Profil
Vytvořím zdarma a velmi rychle webové stánky každému,
nejsem nějaký profesionál ale jsem rychlý,spolehlivý a zvládám html,css,javascript a učím se php.
Do dvou dnů je stránka hotová
zimmi
Profil
Reference, reference, reference.
manweru
Profil *
Do dvou dnů je stránka hotová
// to budu len staticke stranky co?
Firy
Profil
Ne, se vším všudy... nemam co dělat tak mám na to hodně času. A chci získat zkušenosti
TooFew
Profil
No teda.... Jestli by ten web vypadal jako tvůj homepage (nepěkné barvy, anketa blueboard....), asi by to nebylo ono.
Firy
Profil
No teda.... Jestli by ten web vypadal jako tvůj homepage (nepěkné barvy, anketa blueboard....), asi by to nebylo ono.

vim co myslíš... právě proto chci udělat ty nový stránky,kde bych použil úplně jiný styl, a hlavně žádný šablony z dreamweaveru

nic za to nechci, chci se to jen dobře naučit
quinux
Profil
Firy
Učit se na zákazníkově webu, byť to dostane zadarmo není dobrý nápad. Udělej nejdříve pár vlastních webů resp. vzhledů pro svůj web a potom nabízej své služby.
Nox_lbc
Profil
tak tak, nejdřív udělej POŘÁDNĚ svůj web, a pak můžeš za ty ostatní chtít i peníze ;-)
Firy
Profil
dobře,tak já přeorám svůj web tak,jak bych ho nabídl komukoli, a pak vám ho tu ukážu...
ale díky,máte pravdu
:)
Profil *
Vytvořím zdarma a velmi rychle webové stánky každému,
nejsem nějaký profesionál ale jsem rychlý,spolehlivý a zvládám html,css,javascript a učím se php.
Do dvou dnů je stránka hotová



mel bych zajem, mozna, zalezi na tvoji zrucnosti, napis mi na falcon (zaw) seznam (t3ck4) cz
Firy
Profil
Už sem změnil svůj web, je to lepší,ne?
LukasR
Profil *
Pokud máš zájem tak se pokus udělat nové stránky http://downloads.enachod.cz/ a pak napiš na info@enachod.cz
tane
Profil *
No nevim, řek bych, že je to spíš horší.
- horní menu není zarovnaný
- červenej text na tmavě zelený pozadí není moc dobrá volba
A asi bych volil i jinej font.
Firy
Profil
horní menu není zarovnaný
- červenej text na tmavě zelený pozadí není moc dobrá volba
A asi bych volil i jinej font.


-menu zarovnat nejde, text už neni červenej a font ponechám
Krisi
Profil *
Sou to dobrý stránky,jen tak dál!
tane
Profil *
text už neni červenej
Bavíme se o stránkách http://www.zajimavosti.ic.cz? Já tam totiž žádnou změnu nevidím.
Menu zarovnat jde, nevím, proč by nemělo jít.
Firy
Profil
Já tam totiž žádnou změnu nevidím

Já myslel ty odkazy,byly taky červený,už nejsou...
tohle chci změnit,ale nevim na jakou barvu,skoro každá je tam strašně divná...
to menu se úplně rozhází když se zarovnává....fakt ne
tane
Profil *
to menu se úplně rozhází když se zarovnává....fakt ne
Tak to nedělej přes seznamy, ale normálně přes div. Stačí jeden div, tomu přiřadíš nějaký id (třeba button) a naházíš do něj odkazy. Do css pak stačí dát #button a {text-align: center; ...} a #button a:hover {...} a budes mit krasne zarovnany menu s puvodnima efektama.
Firy
Profil
Do css pak stačí dát #button a {text-align: center; ...}

podívej se mi na to, už to tam dávno takhle je... a nic to nedělá
tane
Profil *
Ne, není ...
<ul class="mainmenu menu">
<li><a href="http://www.zajimavosti.ic.cz" class="normal">Domů</a></li>
<li><a href="http://www.blueboard.cz/kniha_0.php?hid=xerofusj3ja35kniff4sh153 u5h927" class="normal">Návštěvní kniha </a> </li>
<li><a href="odkazy.html" class="normal">Odkazy</a></li>
</ul>
Vidím, že tady plácám jen do větru, takže radši končím.
st657
Profil
ak chces napis na st657@azet.sk a určite sa dohodneme
Firy
Profil
tane

zkusim to, dik
LermontDuval
Profil
Mám grafický návrh i obsah...Jestli máš čas a chuť , tak napiš. david.lichtag@seznam.cz
Kroko
Profil *
Potřeboval bych pomoct s jednoduchýma stránkama.Nebo aspoň poradit na kterém serveru bych mohl mít stránky zdarma.Poradí někdo? Můj mejl: soulodime@centrum.cz
Kuliš
Profil *
Čau hele potřebuju pomoct se stránkama nemuší to být nějaký výborný akorát abych měl šablonu a věděl jak se pak přidávaj články(mam totiž stránku na webzdarma) .Pomůžeš mi prosím?? Kdyžtak odpověz na mail fila.kulis@seznam.cz
dvd811
Profil
Měl bych zájem, napiš na dvd811@seznam.cz.
Tramvaják
Profil
Prosím,poradí mi někdo jak mám vytvořit stránky zdarma-šablona,fórum...Třeba na ic.cz!Zatím mám takový hrozný na webzdarma.A s editorem to vytvoří každý,proto už editor nechci! Třeba i Firy-platí ještě nabídka? Když tak mi pište na eurotom@seznam.cz
karllos
Profil *
kdo uděla www stranky pro partu običejnejch lidí ?
karllos
Profil *
kdo uděla www stranky pro partu običejnejch lidí ?
karllos
Profil *
re.firy jestli mi můžeš pomoc tak mne kontaktuj na karllos@gambrinus.cz
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0