« 1 2 »
Autor Zpráva
Anup
Profil
Hledáme schopné simpsnology pro nový projekt, který by měl překonat současnou jedničku v ČR http://simpsonovi.comics.cz/. Zapojte se do týmu a podpořte náš projekt svými znalostmi i VY !!!

Translator:
• Požadujeme: výborná znalost anglického nebo německého jazyka
• Náplň práce: překládání textů z Aj do Čj

Writer:
• Požadujeme: sloh na slušné úrovni
• Náplň práce: editace námi napsaných článků na čtivou úroveň

Grafik:
• Požadujeme: zkušenosti s tvorbou grafiky
• Náplň práce: kreslení postaviček a budov ze Springfieldu

Flash animátor:
• Požadujeme: výborná znalost prostředí flash a actionscriptu
• Náplň práce: tvorba animovaných banerů a různých flashových prvků

Coder:
• Požadujeme: dobrá znalost PHP nebo HTML a CSS
• Náplň práce: psaní PHP skriptů (zejména e-shopu a redakční systém)

Fan support:
• Smyslem této pozice je shánění fotodokumentace, dokumentů, zvuků, epizod …co se dá najít na internetu nebo z jiných zdrojů.


Celý tento tým mezi sebou spolupracuje a domlouvá se přes interní fórum a chat.

Pokud myslíte, že jste tím pravým ozvěte se nám na ICQ 249-617-949 nebo na e-mail: maxlight@centrum.cz
zimmi
Profil
Jaké jsou finanční podmínky?
Anup
Profil
je to free prjekt, ale má to mnoho výhod do budoucna - napr. plánujeme otevrit e-shop, takze se muzete tesit na slevy
koudi
Profil
který by měl překonat současnou jedničku v ČR
]http://simpsonovi.comics.cz/.


A neni lepší se spojit s vedoucí jedničkou a vytvořit ještě lepší projekt, než od začátku tvořit nový?
Anup
Profil
tak to si nemyslím - na tomto projektu bude pracovat mnouhem více lidí a navíc bychom meli mit na strankach mnohem vice nez zminovany web simpsnovi.comics.cz
pE eLL
Profil
proboha na co eshop?? to budete prodavat simpson tricka a plysaky <dont know>nebo se to pise plisaky?</dont>

jinak nevim jetsli vam nekdo bude zadara delat cms. co zkusit nejaky free >> joomla, drapal, typo3


Koudy
predelat a vylepsit stavajici projekt bych taky povazoval za lepsi napad[b][/b]
Anup
Profil
pE eLL
1.) ano, na e-shopu budeme prodávat trička, hrníčky, figurky a možná i ty plyšáky - to vše dovezené z USA, protože to je přesně to, co u nás pravému simpsnofilovi chybí

2.) ne, free zkusit nechceme - takových stránek je plno

3.) k vylepšení simpsons.comics.cz - to je jako kdyby Linus Tornvald vylepšoval zabezpečení Windows

4.) až se projekt pořádně rozjede, nabídneme samozřejmě mimo jiné i finanční hodnocení
Nox_lbc
Profil
to budete prodavat simpson tricka a plysaky <dont know>nebo se to pise plisaky?</dont>
http://cs.wikipedia.org/wiki/Vyjmenovan%C3%A1_slova ... lyže, pelyněk, plyš, slynout

2.) ne, free zkusit nechceme - takových stránek je plno
To je sice pěkné, ale kdo se vám bude dělat se zbrusu novým CMS ? ;-)

3.) k vylepšení simpsons.comics.cz - to je jako kdyby Linus Tornvald vylepšoval zabezpečení Windows
Good Idea ;-)

4.) až se projekt pořádně rozjede, nabídneme samozřejmě mimo jiné i finanční hodnocení
To je fajné ... a kdy to bude ? ;-)

škoda, že neni čas, jinak bych do toho šel, simpsonovi mám rád ;-)
Jirin
Profil
Anup
OT: koukam spatne do WHOIS, nebo simpsons.cz nemate regnute jeste? (mozna za to muze odstavka LRR u NICu...
Anup
Profil
Jirin:
Doménu jsme ještě neregistrovali
Jirin
Profil
Anup
Pokud mohu radit a myslite to vazne, tak ji regnete hned, mohl by vas nekdo celkem zajiamve prekvapit....
Dero
Profil
Anup
Podepisuji se pod Jirina a dodávám, že hned znamená opravdu hned.

Stačí, aby si toto vlákno přečetl nějaký spekulant (a nemusí to být ani spekulant, stačí někdo, kdo si váš nápad prostě přivlastní) a máte po zábavě.
koudi
Profil
Jo. Třeba já :-).
Nox_lbc
Profil
už jsem ji koupil ... sorry ... prodám za 18 999Kč ... díky za pozornost ;-)
Anup
Profil
Nox_lbc:
nechtěl by sis na ty simpsonovi ten čas udělat? čím více lidí, tím lépe.
moe
Profil
Ad spekulantství: No, vidím to tak, že i kdyby nám někdo (ať už domains spekjulant ři nikoli) doménu vyfoukl, vždycky se dá vymyslet nová, ne?
Nox_lbc
Profil
>> Ad spekulantství: No, vidím to tak, že i kdyby nám někdo (ať už domains spekjulant ři nikoli) doménu vyfoukl, vždycky se dá vymyslet nová, ne?

něco lepšího než simpsons.cz ?? to jsem zvědavej ;-)

>> nechtěl by sis na ty simpsonovi ten čas udělat? čím více lidí, tím lépe.
rád bych, ale teď jsem placenej, takže zatím ne ;-) díky ... (+ mám ještě nějaký vlastní projekty ...)
Anup
Profil
Nox_lbc:
Asi budeš překvapenej, ale vážně už máme něco lepšího - ale co, ti neřeknu
Nox_lbc
Profil
>> Asi budeš překvapenej, ale vážně už máme něco lepšího - ale co, ti neřeknu

Oukey, hraju překvapenýho ;-)
HeWeR
Profil
plánujeme otevrit e-shop, takze se muzete tesit na slevy
To mě celkem pobavilo :D Neměl bych, jako případný člen týmu, mít částečný zisk z onoho e-shopu?
Anup
Profil
ano - měl
Anup
Profil
tak nerejpej
HeWeR
Profil
Anup
Rejpám, rejpám – to já rád :)

Jinak, určitě je toto krásný projekt (protože kvalitní stránka o Simpsonových tady není). Výborná šance pro všechny Simpsonology.
pE eLL
Profil
1.) ano, na e-shopu budeme prodávat trička, hrníčky, figurky a možná i ty plyšáky - to vše dovezené z USA, protože to je přesně to, co u nás pravému simpsnofilovi chybí

u vietnamcu maji ze simpsnama hezka tricka. takze neni potreba vozit az z usa :))) /*jsem si musel rypnout*/

2.) ne, free zkusit nechceme - takových stránek je plno

ja jen stale nechapu co mate proti free cms myslim ze na takoveto projekty jsou idealni. IMO pokud si vytvorite vlastni template tak to bez prohlizeni zdrojaku snad ani nikdo nemuze poznat- a k kdyby to snad neni zadna hanba ne??. ja teda nejsem zadny super programator ale udelat vam slusny cms asi nebude otazka par dnu - o ladeni pocatecnych chyb ani nemluve.

3.) k vylepšení simpsons.comics.cz - to je jako kdyby Linus Tornvald vylepšoval zabezpečení Windows
Good Idea ;-)


tak se zkuste zeptat alespon stavajicich autoru - treba se kvam pridaji - vidim ze lidi shanite vic nez dost

******************

ale jinak preju s projektem good luck
Richi
Profil
Tohle se mi vždy líbí, někdo má nápad a než jej promyslí, zaregistruje doménu, začne na něm makat atd, tak hledá lidi co mu to vše udělají a pak je krásně vyfakuje s 5% slevou na nákup v nějakém shopu co ješte ani není a snad někdy možná náhodou bude :-)
Prosím te napiš pak zda se našel takový blázen co toho s tebou pujde (a nebude mu 8 let a bude umět základy html)
HeWeR
Profil
Richi
Nevím proč plašíš. Kdybych se v Simpsonech vyznal trochu líp, hned se hlásím.

Nevím, proč ve všem chcete hledat peněžní zisk. Někoho to baví – je to jeho hobby.
Anup
Profil
Presne - nic o tom nevite. Nehlasi se k nam zadni osmileti fakani, ale 16-19-ti letí profesionálové. Pokud chceš, tak se ozvi a mi ti zašleme dokumentaci k projektu - pak pochopíš.
Lucasos
Profil *
muzu nabidnout hosting ... pokud byste meli zajem tak ICQ 317 786 486 ...
venca163
Profil
HeWeR
Kdybych se v Simpsonech vyznal trochu líp, hned se hlásím.

(mám opačný problém)
to já, kdybych se vyznal v tvorbě webu trochu líp, hned se hlásím =)
Anup
Profil *
HeWer:
pokud mas zajem, ozvi se - to ze se nevyznas z Simpsonech nevadi, i tak nam muzes pomoct

venca163:
pro tebe se taky neco najde
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0