Autor Zpráva
Klainer
Profil *
Zdravim,
pokud máte zájem o vytvoření webu jak se říká ( na míru ), nebo chcete profi design či validní xhtml,css s php tak shlédněte naš web.
http://precise.euweb.cz/
mika
Profil
hm.. preco to tak dlho nacitava?
Szkepek
Profil
Hezke, ale reference ti vubec nejedou. Jinak ale cool design :-)

EDIT, ale cele to mas trochu nehotovy, doporucil bych ti priste nez neco vypustis betatestovat ;-)
Klainer
Profil *
reference viz novinky
Dero
Profil
Technické provedení není špatné, ale z hlediska použitelnosti má ten web jisté rezervy.

Například bych doporučil se zaměřit na členitost textu (nadpisy různými velikostmi písma, zvýraznění, kontrasty). Vím, že tohle není hodnocení webu, doufám přesto, že tato poznámka nevadí.

Jinak proč sem vlastně píšu - prezentace takové kvality už by si zasloužila vlastní doménu a hosting. Webzdarma už jen třeba z hlediska stability není vhodná volba. Jako zákazník bych navíc příliš nedůvěřoval studiu, které nemá ani na vlastní doménu druhého řádu.
zimmi
Profil
Ten odstín zelené se mi 2x nelíbí. Proč je to tak daleko od horního okraje stránky?

Edit: Tak jsem se podíval do kódu, má tam být reklama wz. Tu bych umístil dolů, ostatní uživatele by mohla rušit.

Edit2: Uniklo mi, že jsme v sekci Zakázky, takže ta kritika nebyla na místě. Pardon.
Klainer
Profil *
Doména se teprve zřizuje, ale urcite nemáme v plánu zustat na wz do konce prázdnin ..
Nadpisi se urcite budou menit ( koder je na prázdninách ) v brzké době přijede.
Studio teprve vzniká, takže k těm referencím ( nejsou ale intenzivně se na tom pracuje ).
Szkepek
Profil
Mno, tak i kdyz je to opet konkurence, tak hodne stesti :-)
Nox_lbc
Profil
Nadpisi se urcite budou menit ( koder je na prázdninách ) v brzké době přijede.

Ať sebou přibalí i typografa, ať po Tobě opravuje chybi .. ;-)

"Nadpisy" vzor hrad ...
Zahon
Profil
Nox_lbc
ty máš co řikat.. chyby
Nox_lbc
Profil
ty máš co řikat.. chyby

Aha, no jsem to ale nešika viď ? ;-)
Klainer
Profil *
:) radši bych to nekomentoval tyhle příspěvky bych hodnotil jako spam..... Co třeba napsat mi na email, že jsem udělal chybu v i/y
Zahon
Profil
Klainer
Tě bránim, se nerozčiluj.. :-) dobře, je to spam. Promiň, nemohl jsem si pomoct ;-)
Klainer
Profil *
Zahon - to bylo myšleno na Nox_lbc tobe patří dík
Nox_lbc
Profil
Zahon - to bylo myšleno na Nox_lbc tobe patří dík

Takže nakonec jsem já ten špatný .. ten který se snaží naučit mládež jazyku témař mateřskému ...

BTW: K tématu už toho bylo napsáno dost .. pro Klainera: spam je něco jiného ...
Dero
Profil
Takže nakonec jsem já ten špatný .. ten který se snaží naučit mládež jazyku témař mateřskému ...

No, raději bys neměl poučovat, dokud ten jazyk sám neovládáš. Dělá to oprávněně zlou krev.
Nox_lbc
Profil
Takže nakonec jsem já ten špatný .. ten, který se snaží naučit mládež jazyku témař mateřskému ...

No, raději bys neměl poučovat, dokud ten jazyk sám neovládáš. Dělá to oprávněně zlou krev.

už to vidím ;-) měl bych po sobě začít číst ... končím OT ...
Zdeněk Košťál
Profil *
Kód jsem dělal já, dnes jsem přijel, je to ve fázi testování a určitě si s tím ještě pohraju. Šlo o to aby to fungovalo když jsem odjížděl. Jinak ten vrchní margin zruším, ten je jen na skrytí reklamy, ale neměl jsem čas si s tím pohrávat. jinak určitě to víc propojím. Pak taky si chci víc pohrát s textem - větší kontrast s pozadím, jinak dělané nadpisy... měl jsem čtyři hodiny do odjezdu a potřeboval jsem taky spát :-)). Reference se taky ještě budou dodělávat. Jinak načítá se to kvůli tomu že je tam obrázků jako nas*aných. Je to přece jen prezentace. Snažil jsem se to co nejlépe nařezat a optimalizovat, takže oproti původnímu návrhu to snad není tak hrozně velké. Jinak také jsem četl výbornou knihu Davida Špinara, takže nadpisy budou větší, lépe rozeznatelné, hlavně líp strukturovaný text, ale to už si s tím pohraju... jinak o spamu si prosím diskutujte jinde. Pokud na webu zaznamenáte nějaké chyby (nebo i chybi), určitě bych byl rád, když byste to sem napsali. Jinak i na kódu se ještě bude pracovat, díky za připomínky, o většině jsem věděl, ale nebyl čas to dodělat. Takže díky moc :-).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0