« 1 2
Autor Zpráva
matak
Profil
Ale o tom mluvím, říkám že pokud nemáš zkušenosti pak se na takovou částku nemůžeš dostat. A aby si zkušenosti získal musíš nějak konkurovat a to mi připadá nejlépe cenou, rychlostí, vhodnými podmínkami pro odběratele. Takže dost dlouhou dobu asi trvá než máš nějaké reference. Nebo mi chcete říct, že sázíte eshop každý měsíc? Jednak si myslím, že se to nedá stihnout pokud už jenom neupravuju šablony a pak se obecně traduje že programátor si tak dva roky vyvíjí vlastní třídy na to a ono a pak už to jen skládá. Teda alespoň sem myslel, že je to obecný názor. Mám na myslí neustále se opakující problémy jako je file systém, image funkce, zmenšování, zvětšování, CAPTCHA, registrace uživatelů, autorizace, práce s datumem, stringy, databází a co já vím co ještě...

Jinak ještě jak píšeš příjde klient, by mě trochu zajímalo kam? Většinu kseftů mám tak, že se na mě odkazují ti co už sem jim něco dělal, takže jediné co hraje pro mě je dobré slovo z úst...na to abych inzeroval na netu, nemám prachy to už to člověk musí s tím businessem myslet vážně... takže se ptám kudy vede cesta na těch jak říkáte běžných 500 kč za hodinu nebo dejme tomu 300-500Kč ... mě to zas tak snadné jak se tady píše nepřipadá...
Meldo
Profil
matak
Ľahké to určite nieje. A už vôbec nie vo webdesigne, kde je obrovská konkurencia.
K prvej časti:
Ja to robim tak, že si napíšem nejakú kostru, trebars e-shopu. Kostra obsahuje veci, ktoré sa v každom e-shope opakujú. T.j. Registrácia užívateľov, nákupný košík a vlastne všetko, čo píšeš no a potom ked mám zákazku tak už to len mierneupravím a pridám napríklad parser na spracovanie cenníkov alebo čo klient vyžaduje. Bola by blbost robiť to vždy od znovu.

Jinak ještě jak píšeš příjde klient, by mě trochu zajímalo kam?
no mne chodia klienti z vyhľadávačou.

A ak to myslíš naozaj vážne, je dobré aj inzerovať. Trebárs cez e-target. Nie je to až tak drahé.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0