Autor Zpráva
pukavec
Profil
Zdravím,
potřeboval bych do svého budoucího programu, ktery poběží na PHP s podporou MySQL vytvořit nebo nainstalovat přehlednou statistiku, kterou bych si mohl sám graficky (pokud možno snadno upravit).

Základní požadavky bych měl tyto.

- vypis přístupu na stranky za urcite období (denní, mesicni, rocni) , vizualně i pomoci sloupcoveho grafu (ne z knihoven, pouze gif barevne, ktere se natahnou na hodnoty k px vysky obrazku.. )

- aby se zobrazilo pocet zobrazeni (hitu) u uzivatelu, unikatnich navstevniku (tady jeste nevim jak presne jestli s kontrolou IP nastavenou cca na 20 minut treba ).

- ukladaní refereru odchozich stranek, aby bylo zjistitelno na jake klicove slovo dany uzivatel prisel (pro jake vyhledace to bude se zada do DB - to si pak dořesim již v tom svem programu). Jen aby byl system na ulození a vypsani tohoto slova z odchozi adresy pripraven (bližsí info napisi mejlem).

- zjistovani druhu prohlížece navstevnika

Pokud by to umělo více , pak vyhoda, ale ne podmínka.
Bude to cele slouzit jako doplněk k jedne me administraci (bude to neverejne pod heselm, to si jiz udelam). Potřebuji aby to bylo validní a bez chyb, bez zbytecný zateže na databazi + stručny popis k tomu pak dodat. Konkrétně i podpis tvurce v kodu není zde možný, takže aby se s tím počítalo, že to nekdo vytvoři a ja si to pak libovolne pozmenim atd ...
Termín nespěchá.
Finanční odbměna dle dohody s konkrétním člověkem přes email.

pukavec23@seznam.cz

Petr.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0