Autor Zpráva
topolanekcom
Profil
Hledám nějakého šikovného človíčka, který udělá animované bannery pro web topolanek.com - přestupky policistů. Nejde o komerční stránky a financování je jen na mých bedrech. Pokud má někdo zájem tyto bannery udělat zdarma, tak dejte vědět na e-mail nebo je rovnou pošlete. Přečtěte si web a jak budou bannery vypadat, je na vás. V případě, že dojde více bannerů, tak upřednostním ten nejvtipnější a nejhezčí. Předem moc děkuji.

přestupky policistů
TooFew
Profil
Nejsem grafik, ale tvůj web mě zaujal tématem. Po kódové stránce je na něm ale hodně co zlepšit. Bannery ti sice udělat nemůžu, ale pokud máš zájem, mohl bych ti pomoct nebo poradit se zdrojákem...
Hally
Profil *
V jakých rozměrech
topolanekcom
Profil
V jakých rozměrech

standardních 88x31 až po 468x60

bylo by to super
topolanekcom
Profil
RE: TooFew

Já to vím, ale chci přejít na redakční systém, tak s tímto už nic dělat nebudu. Jen zatím nevím na jaký. Jsem laik a vše se učím.
TooFew
Profil
To byl kdysi každý. :-)
Retal
Profil
OT: Web je fajn, není sice hezký, ale funkční.
Nicméně bych doporučoval změnit vodoznak ve fotkách, ten obrovský nápis strašně obtěžuje. Mnohem lepší by podle mě bylo umístit odkaz na tvou stránku viditelně do rohu fotografie. Svůj účel to splní a přitom to nebude rušit při prohlížení.
topolanekcom
Profil
RE: Retal

Web snad je o funkčnosti. Chudáci, co mají modem na omalovánkovém webu.
Vodoznak je tam z důvodu dalšího šíření. Pokud to někdo stáhne a uveřejní, tak ať se ví, odkud ta fotka je.
kinahoj
Profil
Dotaz odstraněn moderátorem. Pro nové dotazy zakládejte nová témata.
Retal
Profil
topolanekcom
Četl jsi, co jsem ti napsal? Neříkám, že máš vodoznak zcela odstranit, ale že takhle velmi obtěžuje při prohlížení - a to snad tvůj záměr není. Nebo ano?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0