Autor Zpráva
RaDeoon
Profil *
Chtěl bych udělat web o telefonu nokia N80 a podobných vlastně o příslušenství, nastavení Wi-Fi, o hrách a aplikacích ...

Proto hledám někoho který se chce prakticky zlepšit v PHP něco a vytvořil by mi menší redakční systém jen na psaní článků...

Bohužel web je nekomerční. Odměnou tedy je pocit z dobrého skutku :) získání praktických zkušeností a referencí...

Kontaktovat mě můžete na ICQ 200-110-399 nebo na e-mail Husek.R@seznam.cz
Retal
Profil
Než chtít redakční systém po nějakém začátečníkovi, nainstaluj raději nějaký už hotový. Pokud jej chceš "jen na psaní článků", vyzkoušej Wordpress.
Nox_lbc
Profil
nebo Drupal ... proč to dělat jednoduše, když to jde složitě že ?
RaDeoon
Profil *
Ale já bych nechtěl mít stránků podle templatů abych je viděl na 10 dalších webech ... chci na ni udělat svůj design podle mého telefonu ...
koudi
Profil
Ale já bych nechtěl mít stránků podle templatů abych je viděl na 10 dalších webech ... chci na ni udělat svůj design podle mého telefonu ...
To se ale nevylučuje. Desing != redakční systém.
RaDeoon
Profil *
To se ale nevylučuje. Desing != redakční systém.

Nějak jsem to nepochopil. Já to myslel tak že ve WordPress myslím ani v Drupal si to nemohu upravit sám ... Musím si vybrat z hotových témat.
thingwath
Profil
RaDeoon
A nebo si nějaké hotové téma zhotovit sám.
Hooonza
Profil *
Nebo je taky phpRS, Joomla ...
Retal
Profil
RaDeoon
Nejschůdnějším řešením by bylo si stáhnout téma, které je nejblíže tvé představě a pak si jej upravit. Úpravy ve Wordpressu lze provádět přímo v administraci.

Joomla nebrat.
pE eLL
Profil
Joomla je nahodou super
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0