Autor Zpráva
pk11@seznam.cz
Profil *
Zdravím lidi,

pro menší projekt - FOTOBANKU,
hledám někoho šikovného, ne moc drahého, kdo mi pomůže s programováním v PHP a MySQL

V této chvíli mi jde hlavně o do(pi)tvoření rozpočtu pro klienta, potřebuji nějaký odhad (hodiny), za jak dlouho to budeme schopni zvládnout.

Předem říkám, že zadání bude jasné a budou přesně specifikovány parametry a "schopnosti" webu, teď se pokusím načrtnout princip a základní funkce webu, od Vás chci, za jak dlouho jste schopni něco podobného zvládnout a kolik chcete za hodinu práce.

HLEDÁM NĚKOHO, KDO:
A) UMÍ OOP V PHP NEBO
B) PÍŠE HEZKY (ČISTĚ) PROCEDURÁLNĚ A ŠETŘÍ KÓDEM

Takže, co "se zatím ví" :
Bude to web, kde si klienti cestovní kanceláře budou moc uploadovat fotky z dovolené, založit si vlastní účet, ten pak spravovat a editovat. Skript (mám k dispozici) bude z jejich "maximálních" fotek dělat thumbnaily a formát 800x600px (600x800). Fotky v maximálním rozlišení budou na serveru určitou dobu (14 dní - měsíc), pak se automaticky zazálohují jinam / odstraní (a klient dostane upozornění). Uživatel dostane možnost nahrávat fotky i po celých adresářích.

Uživatelé budou rozděleni na 3 kategorie:
uživatel "B" - normální návštěvník webu - prohlíží fotky, ale ne v maximálním rozlišení, zda dostane možnost se registrovat ještě nevím (nevím proč)
uživatel "A" - klient cestovky - registrace, upload, editace registr.údajů, administrace (foto)galerií, VÝHLEDOVĚ možnost nějakého nastavení svého uživatelského rozhraní (určit, co se mu bude zobrazovat jako uvítací obrazovka apod...), píšu výhledově, teď ase to dělat nebude, ale mělo by to být otevřené
"Superuživatel" - správce, administrátor webu, majitel cestovky (v tom případě to musí být tzv.blbuvzdorné) - opět VÝHLEDOVĚ nějaká administrace - teď to do kalkulací nezahrnujte, ale myslete na to

Dále:
Statistiky, počítadla v nějakých rozumných intencích
Emailing (systém newsletterů)

Výhledy:
chat (diskuse - obecná nebo k jednotlivým účtům nebo k jednotlivým fotkám)
soutěž o nejlepší foto (hlasování)

Shrnu:
NA ZAČÁTKU BY SE MĚLO JEDNAT O VELMI JEDNODUCHOU APLIKACI PRO CCA 100 UŽIVATELŮ, ALE OTEVŘENOU PRO VĚTŠÍ PROVOZ V BUDOUCNU A DALŠÍ "MODULY". VŠE BY MĚLO BÝT PŘEHLEDNĚ A ČISTĚ NAPSÁNO, SAMOZŘEJMĚ I CO SE TÝČE ADRESÁŘŮ A DATABÁZE.
POTŘEBUJI OD VÁS "SLYŠET", ZA JAK DLOUHO (ZA KOLIK) JE VE VAŠICH SILÁCH TO ZVLÁDNOUT, NĚJAKÉ REFERENCE A (OD)KDY JSTE K DISPOZICI.

PRÁCE BUDE EXTERNĚ, PŘÍP.U NÁS V KANCELÁŘI.

Na nabídky se těší
Pavel Krátký
pk11@seznam.cz
732 487 028
souki
Profil
a ta nizká cena je přibližně kolik?
Peca
Profil
Uživatel dostane možnost nahrávat fotky i po celých adresářích -smím se zeptat, jakým způsobem se toto dá udělat?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0