Autor Zpráva
topolanekcom
Jelikož jsem nenašel človíčka ochotného udělat zdarma banner pro dobrou věc - více zde, tak vyhlašuji soutěž o nejlepší banner pro tento web. Odměna 500 Kč. Návrhy zasílejte na e-mail uvedený na webu. Standardní rozměry 88x31 a 468x60. Návrhy posílejte nejpozději do 10. 9. 2006, 20:00. Vítěz bude informován e-mailem a peníze mu budou převedeny do 10 dnů na účet. Vyhrazuji si právo nevybrat žádný banner jako vítězný.

Tak už se nabídl jeden človíček, že to udělá grátis. Tudíž todle ruším a počkám na výsledek. Díky
Dmagician
Za taku sumu by som ti ho kludne spravil (je to viac menej adekvatna suma) ale sutazit urcite nie.
Mistr
Jen upozorňuji případné zájemce, že soutěž může klidně dopadnout i tak, že nebude vybrán žádný vítěz, ale zaslané banery budou využity.

Rozhodně netvrdím, že toto právě tam musí dopadnout, ovšem zadání příspěvku k takovým myšlenkám nahrává.
topolanekcom
Mistr napsal: "Jen upozorňuji případné zájemce, že soutěž může klidně dopadnout i tak, že nebude vybrán žádný vítěz, ale zaslané banery budou využity. Rozhodně netvrdím, že toto právě tam musí dopadnout, ovšem zadání příspěvku k takovým myšlenkám nahrává."

Mistře. Šeredně se pletete. Pokud žádný návrh nebude prohlášen za vítězný, tak tím pádem ani nebude žádný použit. Jde mi pouze o to, abych nebyl tlačený ke zdi. Když už to budu platit, tak se mi to musí líbit. Nikoho do ničeho nenutím a nesnáším, když mi někdo podsouvá své myšlenky, které jsou scestné.
Dmagician
topolanekcom skuseny profesional do toho nepojde, prihlasia sa ti skor amateri takze nakoniec je velmi pravdedpodobne ze nebudes 100% spokojny. Sam zvedavy na vysledok.
topolanekcom
Tak už se nabídl jeden človíček, že to udělá grátis. Tudíž todle ruším a počkám na výsledek. Díky
Mistr
topolanekcom
Nikoho do ničeho nenutím a nesnáším, když mi někdo podsouvá své myšlenky, které jsou scestné.
Zřejmě sis ve svém rozčílení nevšiml, že Ti žádné myšlenky nepodsouvám.

Jak jsem ve svém příspěvku uvedl, jen jsem upozornil na skutečnost, která z tak formulované žádosti, jak byla užita, může vyplývat.

Nikdo netvrdí, že to tak skutečně dopadne.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.