Autor Zpráva
Paulos Etruska
Profil *
Potřebuju si vydělat na hosting, tak pokud by někdo měl zájem o webovou prezentaci opravdu levně, ať se mi ozve.
Ovládám HTML,CSS, PHP, JS (trošku) a mySQL
Stránky - www.paulosetruska.com

Ty stránky potřebujou hodně dodělat, ale v podstatě odrážejí přibližně jakou grafiku a kód ode mě můžete čekat.
Kontakt:
ICQ: 249-794-539
Mail: admin@paulosetruska.com
Paulos Etruska
Profil *
Btw. pokud by někdo nějakou kritiku na ten web tak sem s ní ;)

Ještě k tomu předchozímu - opravdu levně, tím myslím do 1000 (pravděpodomně míň)
tiso
Profil
...škoda času kritizovať...
Paulos Etruska
Profil *
Tiso
Díky ;)
tiso
Profil
Paulos Etruska
"tiso" - díky
Paulos Etruska
Profil *
sorry,přepsal jsem se
Paulos Etruska
Profil *
tiso
Jestli si najdeš čas mohl bys mi prosim napsat co je na těch stránkách taková hrůza?
Kód nebo grafika? (abych věděl co příště zlepšit)
Obsah ani neuvádim, protože není.
Díky
tane
Profil *
Paulos Etruska:
i když to sem moc nepatří, tak:
- grafika je hrozná, kód jsem projel jen zběžně a viděl jsem už daleko horší. snad jen:
- v kódu by nemělo být &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;, stejně tak jako <br /><br /><br />
- pleteš si XHTML kód s HTML - sjednoť to všechno na XHTML
- znak pro copyright piš pomocí entit - &copy;
- v CSS nemáš zavedený žádný pravidla. To ničemu nevadí, ovšem když pak něco dohledáváš, trvá ti to dýl. Seřadil bych to alespoň podle abecedy, když už nemáš rozdělení na class, id apod. skupiny.
Paulos Etruska
Profil *
tane
to &nbsp; sem psal jenom v php kde se normální mezera nezobrazila
proč by se nemělo používat <br /> ?
jinak dík
nightfish
Profil
to &nbsp; sem psal jenom v php kde se normální mezera nezobrazila
jedno &nbsp; není problém, ale jak je jich víc vedle sebe, je to špatně...

proč by se nemělo používat <br />
otázka je jiná - proč by se nemělo používat více <br /> bezprostředně za sebou - protože k rozvržení stránky slouží styly - margin/padding odstavce
Paulos Etruska
Profil *
jedno &nbsp; není problém, ale jak je jich víc vedle sebe, je to špatně...
toho sem si ani nevšim, podívám se na to
jinak to s tim <br /> mě nenapadlo, opravim to
Chamurappi
Profil
Reaguji na tane:
znak pro copyright piš pomocí entit - &copy;
A zároveň mu doporučuješ sjednocovat na neperspektivní XHTML. V XHTML obecné entity nemusí fungovat a na znaku copyrightu není nic závadného.
tane
Profil *
Chamurappi:
neperspektivní XHTML??? V tom případě by se asi jen stěží dalo říct o jakýmkoliv jiným jazyku, že je perspektivní.

S entitama, i když je skoro nepoužívám, jsem neměl v XHTML nikdy žádný problém, prostě &copy; funguje. Beztak to bylo jen doporučení, protože si nejsem jistý, jestli se tenhle znak zobrazí správně i napříč platformami.
Alča
Profil
Paulos Etruska

Btw. pokud by někdo nějakou kritiku na ten web tak sem s ní ;)

Ještě k tomu předchozímu - opravdu levně, tím myslím do 1000 (pravděpodomně míň)



Já bych změnila barvy, hlavně tu tmavě modrou(ta mi tam vůbec neladí), zelenou bych nechala:) A menu bych dala vlevo. A hnedka by to určo bylo hezčí, teda aspoň podle mě:)
Railbot
Profil
tane
neperspektivní XHTML??? V tom případě by se asi jen stěží dalo říct o jakýmkoliv jiným jazyku, že je perspektivní.

XHTML existuje uz nekolik let a jeste se nedokazalo vyznamne prosadit. Tak jakou asi musi mit ruzovou budoucnost, ze? :)
H13
Profil
XHTML existuje uz nekolik let a jeste se nedokazalo vyznamne prosadit. Tak jakou asi musi mit ruzovou budoucnost, ze? :)

Ještě se nedokázalo významně prosadit - tohle přeci není argument (to je jak kdybych řekl, že internet nemá růžovou budocnost, protože se nedokázal významně prosadit - např. moje babička ho nepoužívá)
Chamurappi
Profil
Reaguji na tane:
neperspektivní XHTML???
To je překvápko, že? :-)

S entitama, i když je skoro nepoužívám, jsem neměl v XHTML nikdy žádný problém, prostě &copy; funguje
Ale v normálním XHTML (ne „text/html“) fungovat nemusí.


Reaguji na H13:
Argument možná není, že se nedokázalo prosadit, ale že se nikdy neprosadí. Máš-li k tématu co říci, jsi srdečně zván do příslušného vlákna.
Railbot
Profil
H13
Povídáš nesmysly a přeháníš, tohle je úplně něco jiného.
Měl jsem na mysli výhody XHTML. Aby se XHTML používalo kvůli svým výhodám a to se teprve dá považovat za prosazení. Ono se totiž ve většině případů používá, protože má to sexy X na začátku, je to moderní "kůl" a "in". Nic víc.
H13
Profil
Chamurappi no tak do tohodle vlákna se pouštět rozhodně nebudu :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0