Autor Zpráva
Why?!
Profil *
Děláme nový projekt o online hře thecrims.com, web který potřebuju přeložit je k nahlédnutí na www.thecrims.cz (modi a admini nechte mi tady ten lind neni to reklama...jenom aby věděli co chci přeložit ), plánujem udělat tyto stránky ve více jazycích...Potřeboval bych to přeložit do co nejvíc jazyků...ale jen do těch který sou používaný aspon tak jako čeština ne náký domorodský jazyky...slovenštinu už mam zajištěnou, takže by se jednalo hlavně o angličtinu(je potřeba opravdu dobrý angličtinář...), ale budu rád i za ostatní jazyky jako je španělština, němčina, byl bych rád za čínštinu ale to asi nikdo neumí ...
nenabídnu vám za to asi to co byste si představovali...nemam teď moc peněz (tady asi většina přestane číst ), takže můžu nabídnout reklamu...jedná se o dost velkej server, kterej už má návštěvnost min 1000 lidí denně, a ta bude hodně ještě růst, protože web ještě neni uplně hotovej. Reklamu nabízim v podobě buď velkýho banneru 468*60 těsně vedle hlavičky, tak na měsíc, anebo malou ikonku na rok...možná to neni to co byste si představovali, ale ten text tam neni zas tak dlouhej...kdyby se nikdo nhlásil možná tu reklamu nechám na dýl...
Railbot
Profil
Určitě mě opět někdo nařkne, že jen tlachám a nic k tématu, ale nemohu si to odpustit. Malá rada pro uživatel Why?!

- dělej odstavce
- používej interpunkci
- piš jasně a stručně

Takový text, který si sem vložil, nebude nikdo číst. Je příliš dlouhý a nepřehledný. Chybí mu jakákoli struktura a věcnost. Většina lidí nemá čas ani chuť louskat sáhodlouhé texty, kde je 90% okecávání.
RPG
Profil
Why?!
Moc jsem to nepochopil. Ty chceš za překlad celého webu nabídnout... reklamu? A navíc časově omezenou? Vtipálku :o).
Retal
Profil
Why?!
Překlad do angličtiny by stál podle hrubého odhadu cca 10 000 korun, takže pokud nemáte peníze, měl bys nabídnout něco adekvátního.
Samotná hra je přeložená? Jaký je váš vztah k thecrims.com? Kolik máte hráčů a jaký máte obchodní plán?
Szkepek
Profil
Mno, za preklad reklama na mesic ? Toho textu neni zase tak malo :-P. Mno doufal jsem ze svoje FCE budu moct v zivote vyuzit lukrativnej =D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0