Autor Zpráva
BONNE.cz
Profil *
Poptávám vytvoření stránek pro prezentaci obchodní firmy, moje základní představa :

Web by měl prezentovat služby a nabídku obchodní firmy, zabývající se prodejem komponent, náhradních dílů, přístrojů atd. určených pro průmyslové použití. V menue bych rád viděl Aktuality, Akční nabídku, Profil firmy, Nabízené služby, Kontakty, Sponzoring. Na webu se určitě musí objevit abecední seznam výrobců jejichž zboží nabízíme, protože těch firem je docela hodně je možné vyčlenit pro každé písmeno abecedy jednu stránku. Název firmy/výrobce by byl přímý link na poptávkový formulář (v žádném případě se nejedná o e-shop), data z formuláře chci odesílat na e-mail. Dalším požadavkem je vyhledávání v rámci webu.
Anonymní
Profil *
A kontakt by nebyl?
Program
Profil
Asi tak nejak. Kontakt by se hodil. Ani pres Bonne.cz jsem nic nezjsitil (forpsi Identifikátor Od BONNE cz) - to mi na kontakt nestačí :D
BONNE.cz
Profil *
Sorry, e-mail :

TomasTvrznik@seznam.cz
Nox_lbc
Profil
Jako bych už to dnes četl na naprogramujmi.cz ;-)
souki
Profil
Na naprogramujmi.cz je uvedena cena 5000... To je an takovou firmu trochu málo, ne?
Szkepek
Profil
Ja bych to klidne za pet udelal =)- Malo to vzhledem k rozsahu neni, proc by firma mela platit vic nez kdokoliv jinnej, kdyz maji stranky o stejnym rozsahu ;-)

A.O.
souki
Profil
Szkepek
problém je v tom že těch 5 neni zrovna moc a člověk jim to neodpustí, protže na to pravděpodobně maj... něco jiného by bylo kdyby to byly stránky domova důchodců
mats
Profil *
Nejde o to , jestli jim někdo odpustí nebo neodpustí, ale o to, že kompletní web s tolika podstránkama, vyhledavačem a formulářem jim žádná solidní firma za ty peníze neudělá, možná tak nějaký laik, který si chce přivydělat a ani nemá na takovou činnost oprávnění. A do toho bych jako objednavatel, obzvláště pokud bych měl firmu, nešel. Pokud budou chtít kvalitu se vším všudy, musí přitlačit. Cena takových webů je úplně někde jinde.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0