Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Brej večír :)

Neznáte nějakej dobrej reklamní systém, díky kterému by se daly z provozu www stránek vydělat nějaké peníze? Myslel jsem třeba tak 100-200Kč/měsíc.
Ale aby nebyl potřeba živnostenský list. Tak co? Znáte nějaký systém?

Díky
Jakub Suchy
Profil
adfox.cz?
google adsense, az bude pro cechy?
Anonymní
Profil *
adfox.cz
To je kontextová reklama ne? Nevíte o nějaké bannerové, kde by se platilo přímo za klik?
quinux
Profil
Anonymní
U kontextové se platí za klik u bannerové za zobrazení. Pokud chceš něco vydělat tak sáhni buď po tom adfoxu nebo bbkontext.cz
ninja
Profil
Nejdrive zvaz jaky maji tvoje stranky potencial. Nebylo by lepsi primo oslovit nejakou firmu z oboru, o kterem pises? Reklamy v Adfoxu jsou zamerene jen na par oboru a proto casto v malem nebo zadne kontextu ke strane. A to znamena maly CTR a male prijmy.
moskyt
Profil
Z vlastni zkusenosti s webem s 10k hity denne ti mohu rict, ze se zadna dostupna reklama, kterou lze provozovat bez ZL nevyplati ... prvni mesic mozna tech 200,- nekdo naklika ... ale dal uz to bude par susnu pro ktery se nevyplati mit na webu banner ...
Retal
Profil
Anonymní
Myslel jsem třeba tak 100-200Kč/měsíc.
A dvě stovky ti stojí vůbec za položení dotazu? To rychleji vyděláš jako pomocný dělník, než si vybereš nějaký reklamní systém.

OT
quinux
U kontextové se platí za klik u bannerové za zobrazení.
Mícháš hruška a jablky. "Kontextová" označuje způsob výběru inzerátů, "bannerová" označuje formu. Samozřejmě existuje kontextová bannerová reklama, stejně jako bannerová placená jinak než za zobrazení.
quinux
Profil
Retal
IMHO nevím o tom, že by u nás existovala "kontextová bannerová reklama".
Anonymní
Profil *
IMHO nevím o tom, že by u nás existovala "kontextová bannerová reklama".

Právě o to mi jde, já to taky nevím, ale jestli někdo nějakou znáte, tak byste se mohli podělit :)
Retal
Profil
quinux
Co znamená "u nás"? Pro česky psané stránky nejenže neexistuje kontextová bannerová reklama. V češtině neexistuje slušná kontextová reklama vůbec žádná.
quinux
Profil
Retal
Co znamená "u nás"
U nás znamená v ČR, nevím co je na tom k nepocopení.

neexistuje kontextová bannerová reklama
Ano, proto jsem to nijakvíce neupřesňoval.

V češtině neexistuje slušná kontextová reklama vůbec žádná
Záleží na tom co myslíš pod pojmem "slušná". Pro majitele webů je IMHO slušná každá. Osobně jsem u bbkontext.cz a s výdělkem jsem spokojen. Co se týče inzerenta tak to mám zkušenosti také jen s bbkontext.cz (a adwords) a opravdu to slušné není resp. v době kdy jsem inzeroval pak dělali nějaké změny.
Anonymní
Profil *
A bbkontext.cz nevyžaduje ŽL?
quinux
Profil
Anonymní
Ne, jen je třeba (u poskytování prostooru) mít elektronický podpis pro uzavření smlouvy.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0