Autor Zpráva
svist21
Profil
Renomovaná firma s tradicí a kvalitním portfoliem klientů rozšiřuje svůj tým a hledá programátora PHP/MySQL, zkušenosti na poli optimalizace výhodou.

Požadujeme:

* praxe v oboru, zejména s lámáním a výstavbou stránek (layout)
* dobrou znalost (X)HTML, CSS, PHP, MySQL, SEO výhodou
* částečná znalost grafických programů

Nabízíme:

* zázemí firmy s tradicí v příjemném pracovním prostředí v Praze na Letné
* práci na zajímavých projektech pro významnou klientelu (viz reference)
* odpovídající finanční ohodnocení.

Více informací o volných místech na pozici programátora PHP/MySQL a kontakt na adrese http://www.svist21.cz/svist21/jobs.php.

Za Svist 21 s.r.o.,

Milan Tuček, jednatel
jonge
Profil
<ot>Pro takovou firmu bych teda nikdy nepracoval. Podprůměrný design, u referencí nevalidní a nepřehledný kód atd. A ještě k tomu chtějí za web minimálně 30 000 Kč! OMG...</ot>
svist21
Profil
Důležité je, že se weby, které děláme, líbí našim klientům, jejich zákazníkům i nezávislým hodnotitelům z řad odborníků, např. porotcům soutěže Firemní médium roku. Za podstatné považuji, že díky optimalizaci SEO navštěvuje stránky našich klientů tisíce uživatelů denně na nejvýznamnější fráze z jejich oboru. Nouzi o zákazníky nemáme, spíš naopak. A v neposlední řadě mi záleží na mínění našich zaměstnanců, kteří jsou - alespoň co mohu soudit z pozice šéfa - u nás velice spokojeni.

Pane jonge, svůj životopis nám neposílejte.

Milan Tuček
Dero
Profil
jonge: Off-topic příspěvky jsou v této kategorii bez milosti mazány, proto se jich, prosím, propříště zdrž. Vzhledem k reakci zadavatele už jej však mazat nebudu.

Jinak abych vyvážil jongeho slova - v mých očích se Svist 21 dlouhodobě prezentuje jako seriózní firma. Navíc má v požadavcích na uchazeče mj., cituji: "zdravé ambice" a "smysl pro humor" - což já osobně považuji za znak toho, že umí cílit na inteligentní a příjemné lidi. Přeji jí tímto šťastnou ruku při výběru programátora.
DoubleThink
Profil *
A ještě k tomu chtějí za web minimálně 30 000 Kč!
Pokud opustíš sféru freelancerů, zjistíš, že za kompletní webový servis to není vůbec přemrštěná částka.
Suji
Profil
Skoda, ze je to v Praze, kdyz jsem se pred 14 dny prestehoval do Brna :-))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0