Autor Zpráva
Jindra Holý
Profil
Zdravím všechny,

pokud by měl kdokoliv zájem o vytvoření letáků, plakátů, vizitek, log, pozvánek, připadně třebas jen o grafiku pro webovou prezentaci nebo naopak, celou webovou prezentaci, jsme k dispozici. Cenová relace je u nás poměrně nízká.

kontakt:

mail: holy(at)gradient-studio.com
web: www.gradient-studio.com
UIN/icq: 232605951
Anonymní
Profil *
Nevím, jestli to není "mimo téma" - ale pravopisné chyby na webu nepůsobí dobře (např. "spracování", neznalost umísťování a neumísťování čárek...)
Libor.
Profil *
Já bych měl ještě jedno OT :-)
Chtělo by to vlastní fórum. Stránky mě vzhledově opravdu zaujaly a je škoda, že je tyto "drobnosti" tak shazují.
Jindra Holý
Profil
tez OTT: nechci nic rikat, ale mam-li spravny pocit, tak "spracovani" je napsane spravne ,....co se carek tyce, tak pokud vim dle pravidel mensi mnozstvi carek navic se neda povazovat za chybu oproti nedostatku ci extremnimu vsazovani carek
Anonymní
Profil *
to Jindra Holý:
Správný pocit nemáte. Za chybu se nedá považovat toliko když je čárek akorát, a tam kde mají být :-) Mladým holt takovéto podružnosti nevadí, ale nás starší tahají za oči.
Jindra Holý
Profil
V tom případě se Vám omlouvám a zároveň všem, které to též irituje. Mě osobně silně vadi gramatické chyby, které jsou dnes od mladých lidí na pomalu každém druhém webu.
Dero
Profil
všichni: Prosím, zdržte se OT příspěvků. Berte tohle jako přátelské varování a upozornění na fakt, že každý další takový příspěvek bude bez milosti smazán.

Jindra Holý: Pokud stojíš o pokračování této diskuse, prosím, zařaď svůj web také do kategorie "Názor na stránku".
habendorf
Profil
Snad nebudu také OT, ale tohle mě fakt zajímá:

Co na webu znamená stránka A4? Viz http://www.gradient-studio.com/cenik.php , tvorba www.
Jindra Holý
Profil
habendorf: Toho bych si příliš nijak nevšímal. Je to pouze orientační ceník, ve většině případech jde cena dohodou a naneštěstí v nynejší době stránky neaktualizované z důvodu prácí na nových.

2Dero: Ne děkuji, o názor nijak nestojim.
Retal
Profil
Jindro, reference nahrajte co nejdřív, asi nebudu sám, kdo se na ně kouká jako na první. Už proto, že mě zajímá, v jakém grafickém stylu pracujete.
Jindra Holý
Profil
2Retal:

Vynasnažím se, pokud by měl případně někdo tak silný zájem, mohu reference poslat po e-mailu.
Dero
Profil
Euroblb, Marcus Flintus, Anonymní

Opakuji. Zdržte se OT příspěvků.

V případě dalšího porušování pravidel budu nucen tento thread zamknout. Berte tedy ohled na zakladatele vlákna a nesabotujte jeho jasně danou nabídku.
Jindra Holý
Profil
Dekuju
Jindra Holý
Profil
Reference jsou nyní k dispozici. Bohužel zatím bez informací (popisků).
Szkepek
Profil
nerikal bych tomu reference, ale mspis layouty ;-). (sry, ale rypnout jsem si musel. Doufam ze jste jenom anglofilove a napis "Your slogan here" jste si daly do nekolika z layoutu zamerne......
Jindra Holý
Profil
jsou tam zamerne, nektere layouty jsou vytvarene pro klienta, nektere pouze pro budouci predstavu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0