Autor Zpráva
matak
Profil
Jen narezat a udelat CSS, je to easy... kritku designu uvítám (nejsem grafik a nemám na to cas) ale spíše bych někoho kdo to dotáhne do konce? V detailu naleznete kontakt...
stribny
Profil
Za kolik?
matak
Profil
otazka pro vas
Anonymní
Profil *
matak
kompletni web bych to videl na 3000,-
samozrejmosti by byla cistota kodu a faktura
Anonymní
Profil *
co na tom za 3000 chces delat?grafika pravděpodobně není třeba upravovat ať už se ti líbí nebo ne...
stribny
Profil
matak: Přišel ti mail?
DoubleThink
Profil *
Anonymní #2
Takové invektivy jsou zbytečné a zde dokonce nepovolené.

A btw: jako admin vidím IP adresy - mohl bych taky napsat, ke kterému účtu váš příspěvek patří.
matak
Profil
Anonymní #2
Takové invektivy jsou zbytečné a zde dokonce nepovolené.

srozumitelně to znamená?
Szkepek
Profil
Uctuju si 2000 ........ ale na DPP :-)
matak
Profil
na dohode mi nesejde, diky za nabidky uz jich mam hodne v emailu, pokusím se s někým domluvit
Railbot
Profil
DoubleThink
A btw: jako admin vidím IP adresy - mohl bych taky napsat, ke kterému účtu váš příspěvek patří.

To by se mělo dělat zcela normálně. Ať má dotyčný z ostudy kabát když nemá ani tolika slušnosti psát pod svým nickem, když už takhle prudí.
matak
Profil
Pánové nechápu o co Vám jde, doufal jsem že je jasné, že anonym2 jsem psál já, pokud k tomu máte nějaké námitky rád je přivítám, ale takovéhle blbé kecání nemá smysl. Spíš bych se styděl za nabídku 3000Kč než za to, že jsem odeslal příspěvěk, aniž bych se přihlásil.
Cob
Profil
Railbot
No, nemuselo by to být v některých případech špatné, ale rozhodně to není stoprocentní, protože například stejnou IP, jako já, má celé zdejší sídliště, takže bych nerad, aby mé jméno někdy někdo spojoval s něčím, co napsal někdo úplně jiný jen podle IP... (Mohlo by z toho vyznít, že jsem dotyčný anonym, což teda nejsem...)
jozob
Profil
3000 za narezanie je celkom nízka cena, pokiaľ ide o kvalitnú prácu.
Anonymní
Profil *
BTW IP adresa - např. informace z "navrcholu":
IP adresa
Je unikátní číslo identifikující počítač v síti Internet ve tvaru např. 81.31.5.5 či 194.125.189.147. V současnosni nemá prakticky žádnou vypovídací hodnotu o návštěvnosti serveru, protože za jednou IP adresou se může skrývat celá firma či škola, která na Internet přistupuje přes proxyserver či firewall, a naopak jeden uživatel připojený přes telefonní linku může dostat při každém připojení přidělenu jinou IP adresu. Přesto může být tento údaj pro některé provozovatele serverů užitečný.
matak
Profil
3000 za narezanie je celkom nízka cena, pokiaľ ide o kvalitnú prácu.
design na strance www.vlcek-stavitelstvi.cz neni nijak slozity a nerikam ze dobry, jestli se nemylim je na tom prace max 5 hodin pro nekoho kdo dobre ovlada CSS, ale osobne si myslim ze profik to ma narezane za pul hodiny vzhledem k jednoduchosti podání. Takže 3000 za půl hodiny nebo za 5 hodin tak jako tak pánové by mě zajímalo kde pracujete... někdy mi připadá, že se tady studenti hecují jak je kdo dobrý že zvládl tu nebo onu problematiku...

co se týče IP adresy připadá mi že to sem vůbec nepatří...
stribny
Profil
matak: Právě, že odborník si vezme víc. To, že ušetří čas je jeho věc. Buď nabídku bereš nebo ne. Když to je tak jednoduché a máš to za půl hodinky.. udělej si to sám.
jozob
Profil
matak
Nikoho nemá čo zaujímať, koľko na tom kóder robí. Tu ide čiste o trhovú hodnotu práce. A cenový strop pre narezanie šablóny prekračuje 10 tisíc Kč. 3 tisíc Kč je za skutočne kvalitnú prácu možno aj málo.
matak
Profil
prekračuje 10 tisíc Kč. 3 tisíc Kč je za skutočne kvalitnú prácu možno aj málo
mohl by si uvést své reference a projekty, které si dostal tak zaplaceno?

jinak sory za offtopic, ale celá tato diskuze uz se jak je vidět netýká tématu, ale ceny práce...

podle mě na základě charakteru této nabídky je max. odpovídající cena 1000Kč, vše navrch je opravdu dost velké přecenění... každopádně díky za nabídky, mám jich dost v emailu a jistě nějaké využiji... ale diskuzí na téma cena práce je tu víc a ještě jsem neslyšel nějaký ucelený názor...
jozob
Profil
matak
Nehovoril som o svojej práci, tú si tak necením / nie je tak cenená. Hovoril som o trhovej cene.
Dero
Profil
podle mě na základě charakteru této nabídky je max. odpovídající cena 1000Kč, vše navrch je opravdu dost velké přecenění...

Nemáš zkušenosti, jinak bys takto nemluvil. Je ale pravda, že částky, které zde prezentoval jozob, jsou už přeci jen trochu nadsazené. Za Tvůj projekt bych si já osobně řekl 2000 Kč (považuji se za pokročilého kodéra), zájem však nemám.
jozob
Profil
Dero
"Je ale pravda, že částky, které zde prezentoval jozob, jsou už přeci jen trochu nadsazené."
Je jasné, že by bolo nemorálne pýtať 10k za pár hodín práce (aj keby išlo o maximálnu kvalitu). Ale som si istý, že ten strop (treba si uvedomiť, že hovorím o absolútnom strope) je určite nad 10k. Nemyslím, že na celom svete sa robia šablóny pod 10k.
Dero
Profil
Nemyslím, že na celom svete sa robia šablóny pod 10k.

Původně jsi mluvil o českých korunách, to mě zmátlo. Samozřejmě, že zahraniční klientela je obecně solventnější - mohu-li čerpat z vlastních zkušeností, tak i většinou pokornější, chápavější a schopna lépe docenit kvalitně odvedenou práci. V této oblasti se již můžeme pohybovat v částkách nad 10 tisíc českých korun (v přepočtu) za šablonu. Prostě pro kodéra je to radost narazit na takového klienta.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0