Autor Zpráva
Inpocasi
Profil
Mohli byste se podívat na celé stránky na adrese: http://www.in-pocasi.eu a zkouknout správný pravopis.

Za nalezení více než 10 chyb (i čárky), nepočítám v pdf souborech, nabízím umístění ikonky zcela zdarma na můj druhý web na adrese http://in-katalog.ic.cz (na hlavní stránku, ikona musí mít formát 88x31 px)

Výsledky
venca163--- 1 chyba
Mistr-- 13 chyb
Bubák-- 1 chyba
DJ Miky-- 1 chyba
Casero-- 1 chyba
venca163
Profil
ačkoliv unás jsem nezaznamenaly žádnou bouřku.

lepšíš se =)
Dero
Profil
Za přesunutí do správné kategorie děkuji.
venca163
Profil
Za nalezení více než 10 chyb (i čárky),
je jich tam opravdu požehnaně =)

nabízím umístění ikonky zcela zdarma
jsem zvědavý, který pošetilec se do toho fakt pustí
Casero
Profil
Inpocasi
http://in-pocasi.eu/clanky/27.9.php
Teloty ? něco chybí a zde též (27.9)
stribny
Profil
A kdo by mel o takovou ikonku zajem? To by me opravdu zajimalo.
Mistr
Profil
Inpocasi
Mohly byste se podívat na celé stránky
Tvá výzva je určena holkám či dětem, že máš na konci prvního slova tvrdé y?

(1) Titulní strana, část Bouřky: V Německu v sobotu a neděli řádily silné bouřky, ačkoliv unás jsem nezaznamenali žádnou bouřku. - chybí mezera
(2) Titulní strana, část Bouřky: Všechny bouřky byly samozřejmě doprovázeny silnou bleskovou aktivitou- v Německu v sobotu od 18:00 do 21:00 uhodilo 5350 blesků. - chybí mezera. Je to poměrně častý jev na Tvém webu. Na titulní straně se vyskytuje hned několikrát
(3) Titulní strana, část Fórum počasí: V našem fóru se můžete vyjadřovat k aktuálnímu dění v počasí - chybí tečka na konci
(4) Titulní strana, část Předpověď počasí - chybný atribut TITLE u odkazu synoptické mapy.
(5) Titulní strana, část Aktuální počasí - chybný atribut TITLE u odkazu satelitní snímky.
(6) Titulní strana, část Aktuální počasí - chybný atribut TITLE u odkazu aktuálními údery blesků.
(7) Titulní strana, část Aktuální počasí: Pokud chcete vědět bleskovou aktivitu v jednotlivých zemí Evropy, budou se vám líbit mapy s aktuálními údery blesků, a také můžete zjistit, jaký je tlak, teplota a stav počasí na profesionálních meteorologické stanici z celé České republiky. - špatně formulováno
(8) Titulní strana, část Počasí - odkazy: METEO.SK- předpovědi počasí a aktuální počasí pro slovensko, počasí na WWW stránky - Slovensko se píše s velkým počátečním písmenem, neb jest to jméno vlastní
(9) Stránka Meteorologické stanice: Poté si vyberte město v daném regionu a opětna na něj klikněte. - smázni písmanka "na"
(10) Stránka O webu: Datum vzniku: 2.9.2006 - za tečkami se dělají mezery
(11) Stránka Měřič srážek - freeware: Chcete vědět kolik napršelo na jakém koliv místě v ČR a nebo kde napršelo nejvíc. - smázni mezeru
(12) Stránka Měřič srážek - freeware: Potřebná instalacene - smázni písmenka "ne". Totéž je i v části CHMI downloader - freeware
(13) Stránka CHMI downloader - freeware: Pokud chcete stahovat radarové snímky z Českéhé hydrometerologického ústavu určitě se vám bude hodit program "CHMI downloader". - změň "é" na "o"
Mistr
Profil
Inpocasi
Postrádám klikací logo.

Pravdou ovšem je, že kontrolu pravopisu, kterou tady požaduješ po návštěvnících tohoto diskuzního fóra, bys měl provést sám. A pokud se na to necítíš, pak si ji zaplatit. Já sám Ti sice našel, dle mého, více jak 13 chybiček, ovšem obávám se, že jich tam bude ještě více, což je škoda. I tím odrazuješ návštěvníky od hlubšího začtení se do článků na Tvém webu.
Inpocasi
Profil
Mistr
Děkuji, napiš mně kód tvé ikonky a já jí hned umístím na stránky http://in-katalog.ic.cz

Šanci má ješťe jeden.
Mistr
Profil
Inpocasi
Děkuji, napiš mně kód tvé ikonky a já jí hned umístím na stránky http://in-katalog.ic.cz
Zisk ikonky sice nebyl prvotním účelem, ale díky za nabídku. Možná později ji využiji.
Anonymní
Profil *
na titulní straně v článku - počasí na In-počasí : zajmáte se o počasí

nicméně koukám, že i přesto, že Mistr našel chyby, stále nejsou opraveny ...
Inpocasi
Profil
Mistr
Příliš nechápu problém: "chybějící mezery". Co tím přesně myslíš?
Děkuji
Bubák
Profil
unás u nás
tiso
Profil
Inpocasi
Mistr mal na mysli že pred a za "-" sa píše medzera... A naopak pred ",", "." medzera nepatrí, za ne áno...
roberta
Profil
a čo takto si všetky texty skopírovať do nejakého editora napr. wordu a tam dať skontrolovať pravopis?
Inpocasi
Profil
roberta
Žadný editor nekontroluje shodu podmětu s přísudkem atd.
roberta
Profil
Inpocasi
viem, ale aspoň preklepy skontroluje a zvyšok sa dá aj "ručne". však tých stránok nie je tak veľa...
DJ Miky
Profil
Už jsem to psal ve starém tématu: Stupně se nepíšou tak, že dáš nulu do horního indexu. Stupně se píší znakem ' ° '.
Inpocasi
Profil
DJ Miky
Dík, docela podstatná chyba na webu o počasí odstraněna :-)
Bubák
Profil
jsem nezaznamenali
Vyber si, jednotné, nebo množné číslo.
venca163
Profil
Bubák
tuhle chybu jsem mu psal už dvakrát=)
Bubák
Profil
venca163
To ano, ale [iInpocasi][/i] pouze vyměnil y za i, tak jsem ho nakopl.
Mistr
Profil
tiso
Přesně tak jsem to myslel. Díky za osvětu. Znaky, před nimiž se mezera nedělá, by bylo možné rozšířit ještě na středník, dvojtečku, otazník či vykřičník.
Mistr
Profil
Inpocasi
Příliš nechápu problém: "chybějící mezery". Co tím přesně myslíš?
Kolega tiso Ti již problém vysvětlil.
tiso
Profil
Mistr Rado sa stalo, aj nabudúce...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0