Autor Zpráva
00flash00
Profil
Ahojte,
Oco bude mat narodky a ako "darcek" by som mu chcel dat novy dizajn jeho stranky, nejaký krajsi, farebnejsi zakomponovat tam nejake kamery atd, jedna sa o web zabezpecovacích systemou.
Aktulny webdizajn www.allsecuritygroup.sk ak ma niekto zaujem vramci volneho casu, zaplatit nemam ako :( Len hladam niekoho kto by mi tam prerobyl dizajn a texty ja uz nejake pohldama co by som tam podoplnal . . .
Dakujem vopred za ochotu .....
GL
00flash00
Profil
To je škoda, že nikto nema záujem .....
swetko
Profil
no... mozno by sa to dalo.... posli my veci na mail.. vecer sa ti ozvem /*skype*/
Retal
Profil
To je škoda, že nikto nema záujem .....
Přijde mi divné, že do tatínkova dárku nechceš nic investovat, všechno má za tebe udělat někdo jiný.
Nejen, že ti to nepřijde blbé, ještě se divíš, že se nikdo neozývá.
00flash00
Profil
Přijde mi divné, že do tatínkova dárku nechceš nic investovat, všechno má za tebe udělat někdo jiný.
Nejen, že ti to nepřijde blbé, ještě se divíš, že se nikdo neozývá.


Investovat ako investovat, taka zmena dizajnu byva dost draha takze .... ale ak by si mi vedel navrhnut nejaku rozumnu cenu kludne, alebo sa dohodneme na nejakej reklame .....
tiso
Profil
00flash00
Tá stránka potrebuje komplet redesign, ak má aj na niečo slúžiť... Jej výroba boli vyhodené peniaze, Tvoj darček zadarmo tomu nepomôže... Nech sa Tvoj otec obráti na profesionálov...
00flash00
Profil
Tá stránka potrebuje komplet redesign, ak má aj na niečo slúžiť... Jej výroba boli vyhodené peniaze, Tvoj darček zadarmo tomu nepomôže... Nech sa Tvoj otec obráti na profesionálov...

Vsak otom viem, tato stranka ako ju tam vidis je moja robota, na tu flash stranku som zohnal template, ja velmy neviem robyt dizajn, preto som sa tu obratil na nejaku pomoc
00flash00
Profil
a BTW, chces mi povedat , ze tu niesu profesionali? :D
tiso
Profil
00flash00
Sú, ale majú iné zakázky, tak nebudú niekomu robiť niečo zadarmo...
00flash00
Profil
Sú, ale majú iné zakázky, tak nebudú niekomu robiť niečo zadarmo...
DObre dobre, nevravím že zadarmo, mozem poskytnut licencie na rozne programi, napríklad na nodko mam nekonecnu licenciu original ... Alebo mozem posktnut akykolvek software ... ale stoho sa asi nikto nenaje ..... ://
Anonymní
Profil *
Sú, ale majú iné zakázky, tak nebudú niekomu robiť niečo zadarmo...

No nevím, nechci se nikoho zastávat, ale celý fórum zde je zaplněný příspěvkama typu: Udělám www stránky zdarma, potřebuji reference. A není nic jednoduššího než překopat nějakou stránku, která už má data, atd... Samozřejmě jsou zde profesionálové, kteří nemají čas, ale myslím, že ten příspěvek nebyl nepřijatelnej... Já osobně využívám LGPL kódy, který možná taky vytvářeli profesionálové - zadarmo
tiso
Profil
Anonymní
Asi máme iné názory na definíciu profesionála...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0