Autor Zpráva
netcoop
Profil
Dobrý den, jako redaktor nového webzinu a katalogu designerů Webdesigners.cz, Vám nabízím spolupráci. Kdo má zájem ozvěte se přes tohle fórum. Prosím jenom kladné odpovědi a s vážným zájmem a pocitem, že skutečně víte o čem byste psali. Dík
Jindra Holý
Profil
V jistem smyslu bych mel mozna i zajem, ovsem zalezelo jake naroky by jste meli, ci mate.
netcoop
Profil
V jistem smyslu bych mel mozna i zajem, ovsem zalezelo jake naroky by jste meli, ci mate.

No nároky nejsou žádné. Když něco kvalitního napíšete je to dobře. Když ne nevadí. Intervaly psaní taky nejsou určeny. Nejsme komerečním serverem.
Jindra Holý
Profil
V tom pripade bych zajem tedy mel. Po pravde receno jsem se bal narocnosti na iinterval mezi clanky,...
netcoop
Profil
V tom pripade bych zajem tedy mel. Po pravde receno jsem se bal narocnosti na iinterval mezi clanky,...

V tom případě se ozvětě na icq šéfredaktorovi: 264-604-687 . Dá Vám přístupové údaje do administrace.
Filips
Profil
hm, škoda že je to jen pro profesionály...
Filips
Profil
Tím jsem chtěl říci, že webdesignu rozumí i mnozí "neprofesionálové" lépe než profesionálové.
Jindra Holý
Profil
s tim se da jenom souhlasit.....ovsem nejak nevidim zadnou prekazku proc by nemohl NEprofesinal / amater psat clanky
netcoop
Profil
s tim se da jenom souhlasit.....ovsem nejak nevidim zadnou prekazku proc by nemohl NEprofesinal / amater psat clanky

Překážku v tom taky nevidím, když bude mít o čem psát a tomu bude rozumět...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0