Autor Zpráva
Gekon
Profil
Zdravím Vás, přátelé,
předem se omlouvám, že to sem nepatří.
Sháním procesor sckt. 478 Pentium 4, jádro Prescott, FSB 533, rychlost minimálně 3 GHz. .
Koupil bych nový, ale nikde jsem je už nenašel, bohužel.
Pokud někdo máte tento procesor a jste ochotni ho střelit...
Jsem ochotný dát do 2 500 Kč, nebo nabídnout na protivýměnu stejný procesor, ale 2,4 GHz.
Díky.
matak
Profil
myslím že mám takový v noteboku, odešla mi základní deska...ale CPU je v porádku, 3,2Ghz
Dero
Profil
myslím že mám takový v noteboku, odešla mi základní deska...ale CPU je v porádku, 3,2Ghz

Předem říkám, že v HW se vyznám jen povrchně, ale nevyskytuje se náhodou socket 478 pouze na základních deskách pro desktopy? Mám jakési tušení, že analogický socket v noteboocích se nazývá micro 479.
matak
Profil
http://www.sparepartswarehouse.com/Compaq,Laptop,Part,323619001.aspx

INTEL PENTIUM 4-D PROCESSOR - 2.66GHZ (NORTHWOOD 533MHZ FRONT SIDE BUS 512KB LEVEL-2 CACHE SOCKET 478)

jen je to typ 3.2Ghz
Dero
Profil
Pokud je tomu opravdu tak, potom se omlouvám.
Gekon ve skole
Profil *
matak
Diky za nabidku, ale level 2 cache 512 Kb me nelaka...
thingwath
Profil
Proč bys prosímtě takovou zrůdu chtěl?
Gekon
Profil
thingwath
No, tak třeba proto, že na druhém PC se sckt. 775 mám Intel Core 2, takže bych chtěl lehce zvýšit výkon i na tomhle. BTW, proč zrůda? A vůbec, nejsi trošku OT?
thingwath
Profil
Jako jestli ti je zima a zdá se ti, že za elektřinu platíš málo, tak je to fajn. Tepelný výkon zvýšíš dost radikálně.
Gekon
Profil
thingwath
Účet za elektřinu mi je celkem volný, protože oba dva počítače běží nonstop už několik měsíců. Chlazení mě je volné, protože mám vodní.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0