Autor Zpráva
mindhunter
Profil
Zdravim,
Právě dělám na jednom webu ( kdojekdo.info )

Chtěl bych aby to byla taková databáze (či encyklopedie, jak chcete) osobností na
internetu (ještě nevím zda jen českých nebo i ze světa ..) Tak kdyby mi chtěl s tím
někdo pomoci tak napište sem nebo na icq 319393247 a domluvíme se a já mu
dám případně nějaká ta práva pro přístup.

Projekt je to nekomerční, takže je to jen za ten pocit (na tomhle jsem dělal či dělám)
Případně i ve vašich referencích (!) se to může objevit a samozřejmě i místečko pro odkaz
by se tam našel :-)

díky za pozornost
tiso
Profil
Zaujímavý nápad, ak by si na tom popracoval tak by to mohlo byť celkom dobré... Myslím že na tvorbu obsahu by Ti pomohla nejaká forma wiki.
mindhunter
Profil
tiso
V současnosti to jede na hostingu z malou databází a asi i php_memory limit je minimální takže zde by wiki nejela :(... ale do budoucna by to mohla být zajímavá cesta na pokračování projektu ... díky
yderf
Profil
ja by som sa aj pridal, ak by sa však projekt rozšíril tak povediac o "najbližší svet", teda SR :-)
mindhunter
Profil
yderf
o SR jsem ani takhle zvlášt nepřemýšlel .. tak nějak podvědomě beru Slovensko jako ČR. Občas si tam prolítnu nějaký weby. Když něco registruju do katalogů, tak i do slovenských ...

Prostě SR ber jako samozřejmost :-)
peteo
Profil
podobný projekt existuje - pozri http://lexikon.sk.sweb.cz

a prípadne ma kontaktuj.

Peteo
peteo
Profil
yderf

ozvi sa mi na lexikon.sk@seznam.cz
Ivorius
Profil
OT: tak nevím, ale až příliš se mi to zdá takové textpatternovské. chtělo by to nový design.
mindhunter
Profil
Ivorius
tak to máš pravdu, že je to OT .. a jde o obsah .. design je až na druhém místě, tenhle mi přijde celkem fajn.
mindhunter
Profil
Ivorius
jo a budeš tam časem taky ;-)

ten design postupně trochu předělám, nebylo tolik času :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0