Autor Zpráva
Notruck
Profil
Může mi někdo pomoci ?

Jedná se o dynamické ukládání dat ve formě textového řetězce do souboru s příponou txt na serveru a zpětné načítání z tohoto souboru do Flashové aplikace. Ukládání dat se provádí pomocí sendAndLoad bez problémů, načítání do Flashe a jeho aktualizace se provede pouze při změně položky "Nástroje>Možnosti internetu<Nastavení" v Exploreru z "Automaticky" na "Při každé návštěvě stránky" pokud chci, aby aplikace byla spouštěna přímo z webové adresy a ihned aktualizována po načtení nových dat.

Je tato změna v nastavení Exploreru nutná a nebo se to dá programově obejít ?

Děkuji.
Retal
Profil
To je zakázka?
Notruck
Profil
Zatím jenom prosba o radu. Pokud se mi podaří rozjet projekt, jednalo by se o dynamické grafické znázorňování stavu kolejišť co do jejich obsazení železničními kolejovými vozidly, včetně lokomotiv, podle druhu zboží, relace a řady vozu, jejich sledování co do počtu a časového obsazení kolejišť těmito vozidly s ukládáním dat na server a jejich zpětného načítání pro kontrolu. Problematika železničního provozu je značná, proto i kód je již značně nabobtnalý - 80 stran. Dalo by se říct, že vše funguje, jenom problém s Explorerem se mi nepadařilo zatím osvětlit. Rád bych zjistil jestli to tak musí být, a nebo něco dělám špatně. Pokud by se našel zájemce a pokud uspěji s tímto projektem, rád bych poznal někoho, kdo by se mnou spolupracoval. Bylo by to na delší dobu. Zatím je to však ve stadiu zrodu a jak Vás tady pozoruji, do takových rodících projektů se Vám moc nechce. Pokud za tuto informaci chce někdo zaplatit a nikdo jiný se nenajde, zaplatím.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0