Autor Zpráva
cesar
Profil
Reklamní agentura Adverts media hledá pro svého klienta člověka na SEO optimalizaci. Bylo by potřeba zoptimalizovat stránky především pro vyhledávač Google. Práce by byla samozřejmě finančně ohodnocena a spolupráci na dalších zakázkách. Své nabídky či otázky k práci zasílejte na michal.pospiech@adverts-media.cz a nebo nás můžete kontaktovat na telefonu 732 305 949.
Dero
Profil
Nox_lbc: Příště prosím bez zbytečně arogantního podtónu, ne každý je tak tolerantní jako cesar. Tvůj příspěvek jsem smazal, případnou další konverzaci směřuj prosím do mailu.

cesar: Omlouvám se.
Anonymní
Profil *
sorry nechce se mi emailem. jen jsem chtel rict ze SEO se neda zarucit. to ze chcete najit nekoho kdo vam zaruci byt na 1. strance na vyhledavacich je nesmysl. (jasne ze se to da slibit) Ale to nemuze zarucit nikdo. a jestli se to povede, tak to vetsinou neni na dlouho. Krom toho ta stranecka kterou jste mi emailem poslal je jiz optimalizovana a to co chybi je dulezitost stranky v ocich vyhledavacu coz je prace umorna a casove narocna a je drazsi nez placena reklamni kampan.

Hodne stesti

Miro
cesar
Profil
Miro:
Chápeme, že není možno zaručit, že to bude na 1. stránce apod., ale v prve řadě hledáme někoho, kdo by byl ochoten se pustit na tu časově náročnou práci a samozřejmě finančně dobře ohodnocenou.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0