Autor Zpráva
Inpocasi
Profil
Prosim vás potřeboval bych překlad do němčiny následujících odstavců. Co za překlad? Mohu nabídnout umístění ikonky (max. rozměry 120x120) na svůj web na adrese: http://in-katalog.ic.cz

Pokud máte zájem můžete buď přeložit odstavec 1) nebo 2)
1)
In-počasí nabízí možnost, jak zjistit předpověď počasí pro Česko republiku. Můžete si zobrazit předpověď počasí od nejlepšího předpovědního modelu v Evropě. Předpověď počasí je až na týden dopředu. Dobrý přehled počasí v České republice vám poskytnou diagramy. Pokud nevíte, jak fungují, máme pro vás připravenou nápovědu.
In-počasí nabízí možnost zjistit, jaké je aktuální počasí v celé Evropě a hlavně v České republice.

2)
K tomu vám pomůžou hlavně satelitní snímky Evropy, aktuální rozložení srážek v České republice vám pomohou odhalit radarové snímky. Pokud chcete vědět bleskovou aktivitu v jednotlivých zemí Evropy, budou se vám líbit mapy s aktuálními údery blesků. Zjistit aktuální počasí z více než 40 měst v celé České republice vám umožní přehledná mapa s meteorologickými stanicemi.

Pokud text zjednodušíte je mi to jedno, hlavně aby tam nebyly blbosti. Potřebuji to do německého katalogu na nějaké výstavě.

Děkuji
Anonymní
Profil *
A vezmes nas za to aspon na tu vystavu? :-)
Inpocasi
Profil
Anonymní
HA HA HA

Nechte to plavat, překlad už jsem si sehnal.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0