Autor Zpráva
Dealer DK
Profil
Hledám graficky nadaního designera který by dotvořil grafiku pro už hrubou stavbu stránky.
Jedná se pouze o grafický návrh.

Požadavky:
-reference (min.3ks)
-stručný životopis

Co obdržíte odemě:o)
-finanční odměna (>1000 Kč), dohodou!
-dokument o doporučení o grafickém výkonu.
-----------------------------------
->do fora napište odkaz na vaše reference.
->struční životopis a čím mužete být prospěšný pro ten to projekt
to vše napište a pošlete na: obchod(v)sggroup(a)cz,

všem zučástněným děkuji.
509
Profil
to je for?
Dealer DK
Profil
to je for?

proc? co se ty nezda?
Anonymní
Profil *
za 1 tis Kč ? he... mam pro Vas navrh. prohledne te si zde diskuzi a usetrite si 1000,- (kazdy druhy vas ho udela zadarmo) pak si od vas (pokud programujete weby) neobjedna nikdo zady web. graficky navrh na urovni se pohybuje od 5 000 a vyse (navrhy se plati taky (kazdy minimalne 500-1500)
509
Profil
prepac, ale cele... Zadavas vec, kde mas jasne napisane co chces, a na to sa pytas na to, cim kto moze byt prospesny. Okrem toho, naco ti je k tomu zivotopis? Nejaky dokument a vyska honoraru v tomto celom kontexte potom nebudi dobry dojem..;)
DoubleThink
Profil *
Finanční odměna 1000 Kč + je sice pod průměrem, ale rozhodně může být pro někoho zajímavá.
Požadovat po externistovi (notabene pro jednu zakázku) CV je neobvyklé, souhlasím.
otázek
Profil *
A co je to za web ? Tématika ?
Dealer DK
Profil
za 1 tis Kč ? he... mam pro Vas navrh. prohledne te si zde diskuzi a usetrite si 1000,- (kazdy druhy vas ho udela zadarmo) pak si od vas (pokud programujete weby) neobjedna nikdo zady web. graficky navrh na urovni se pohybuje od 5 000 a vyse (navrhy se plati taky (kazdy minimalne 500-1500)


Nauč se číst, >1000 zname na od 1000Kč a více max. 4000Kč (ale to fakt za dost solidný cenu :D




!!! P O Z O R !!!
Hledám grafika se zkušenostmi v tomto oboru, stačí SŠ až VŠ.
Hrubou šablonu (jak) to má vypadat už mám, jedná se o Grafický dokončení !!! Jen přidáte barvičky atd... ale aby to vypadalo !
Cenové ohodnocení od 1000Kč a více vše dohodou.
-----------------
Kontaktujte mě na ::: obchod(v)sggroup(a)cz
klokyn
Profil
Taktiež sa mi to zdá prehnané, aby nejaký grafik kvôli 1000 Kč písal CV, alebo aby napísal o sebe to, čím by bol pre projekt prospešný ;-). Ale každopádne, moje referencie aj CV nájdete na mojich stránkach: http://www.kincel.sk.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0