Autor Zpráva
509
Profil
serioznym zaujemcom, ponukam spolupracu pri tvorbe webov... bannerov a pod..

Pri vacsich rozsahoch a narocnosti grafiky, pozadujem skicovne...

info poprosim mailom... peto@509.sk

Dakujem
509
Profil
zmenil som hosting, tak docasne su stranky umiestnene na http://nh510300.plexus.nethost.cz/
a nie na linku, uvedenom v profile...

Mimochodom, da sa profil nejako aj editovat?
509
Profil
neda sa editovat predchadzajuci vstup... Prosim, nezasielajte mi korespondenciu na horeuvedeny mail, ale na peto.ondrejkovic@gmail.com

dakujem
peta
Profil *
509 Mno nic, je to flash a muj prohlizec Flash nepodporuje. Takze grafika nulova, nepotrebuji.
nightfish
Profil
omlouvám se autorovi vlákna za offtopic a všem ostatním za zbytečný příspěvek

Žádám všechny, kteří nepotřebují grafiku ve flashi, popřípadě ti, jejichž prohlížeč vůbec Flash nepodporuje, aby to v tomto vlákně dali všem ostatním jasně najevo...
509
Profil
nightfish - v pohode. Mne ziaden off topic nevadi... ;) mne dokonca nevadia ani blbci, typu peta...
Railbot
Profil
509
Proč hned blbec? Pravdu má v tom, že FLASH je pro webovou grafiku nevhodný. Sice ne ve všech případech, ale vždycky je to nevýhoda.
peta
Profil *
509 :) Vis, jde o to, ze nazev tematu neni grafika ve Flash, ale grafika pro web. Grafika pro web jsou obrazky typu JPG GIF PNG. Mne to zas tak offtopic neprijde zduraznit, ze se jedna o Flash a ze autor inzeratu na to mel myslet a ze mel dat inzerat v podobe, jakou naleznes treba na grafika.cz nebo portal.mpsv.cz , tj. uvest kontaky, misto, nejake slusne reference, nejakou kategorii, spravnou ...

"Mimochodom, da sa profil nejako aj editovat?"
"mne dokonca nevadia ani blbci, typu peta..."
Tak jako, kdyz ja umim ten profil editovat a ty ne? :)))
PREFERENCE
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0