« 1 2 »
Autor Zpráva
springer
Profil *
Přeložim zatím zadarmo českou stránku buďto do angličtiny nebo němčiny a opačně.
Inpocasi
Profil
Možná beru, ale jaké jsou tvoje znalosti?
springer
Profil *
Vystudoval jsem oxfordskou univerzitu zaměřenou na Anglický a Německý jazyk a jiné ,které neumim úplně.
zimmi
Profil
Tak jen tak ze zvědavosti, zkus přeložit stránku, kterou mám v profilu a poslat na mail, ať tě pak můžu doporučit :).
Filips
Profil
Hned oxford no podívejme se...
Gekon
Profil
springer
No... možná bych tě využil. Dáš na sebe nějaký kontakt?
Gekon
Profil
Filips
zimmi
Mám za to, že tenhle springer už tady jednou byl, ale pod nickem springer001, a už jenom jeho čeština mě omračovala...
Filips
Profil
Gekon
Ano, máš pravdu. Byl tady někdo takový. Jak říkáš neuměl pořádně česky... :-)

Třeba je to někdo jiný. Uvidíme :-)
Inpocasi
Profil
Já jsem začal pracovat na překladu mého webu na adrese http://www.in-pocasi.eu a zatím jsem udělal pouze toto: http://wetter.in-pocasi.eu
Potřeboval bych hlavně přeložit nejdůležitější sekce webu. Jednoduché věty zvládnu sám. Nejdůležitější je překlad úvodní stránky a nějakých podsekcí.
springer
Profil *
e-mail:morasino001@seznam.cz
Co mám všechno přeložit.
Zatím jsem přeložil:
User name zimmi
Date registration 30.1.2005 18:43:19
ICQ 280017362
WWW pages http://www.zimmi.cz
Employment student
Earth Czech Republic
Load subjects 64
Load benefits 578
Gekon
Profil
Myslím, že to je jasné.

Příspěvek sice je benefit, ale pouze z finančního hlediska. Z hlediska diskusního to je post, nebo reply, ty Oxforde..
Earth sice je země, ale jako planeta. Země v tomto případě znamená stát, čili Country.
Date of registration.
Employment : Occupation

atd. atd. atd...
springer
Profil *
Be not doing out of me hoot.
Gekon
Profil
Beat it, ya freak.
Gekon
Profil
Jozob
C'mon, buddy, let's roll on 'im!
jozob
Profil
LMAO... Oxford? :)
Well, dude here is trying to use a dictionary, yeah. :)
springer
Profil *
Run somewhere.
Gekon
Profil
jozob
Man, that so called "dude" is makin' me laugh...
springer
Profil *
H'm completely.
Gekon
Profil
springer
Be not doing out of me hoot.
Můžu se tě prosím poníženě zeptat, co že to jako znamená? Nějak se ztrácím. Sice jsem v Oxfordu byl na letním kurzu, ale tuhle frázi nás tam opravdu neučili..
springer
Profil *
A co vás učili?Já jsem tam byl na rok.A to mi stačilo.
Gekon
Profil
springer
No, učili nás tam konverzaci v praxi. Ale pořád jsi mi neodpověděl na mou otázku.
RPG
Profil
springer
I think you should learn Czech first…
Gekon
Profil
I think you should learn Czech first…
instead of bothering us.
Inpocasi
Profil
Můžete mi teda do němčiny přeložit tyto texty hodně mi pomůžou při celkovém překladu webu:

In-počasí nabízí možnost, jak zjistit předpověď počasí. Můžete si zobrazit předpověď počasí od nejlepšího předpovědního modelu v Evropě. Předpověď počasí je až na týden dopředu. Dobrý přehled počasí vám poskytnou diagramy. Pokud nevíte, jak fungují, máme pro vás připravenou nápovědu. Pokud jste opravdu znalci v oblasti meteorologie a zajímáte se o počasí, určitě oceníte synoptické mapy.

In-počasí nabízí možnost zjistit, jaké je aktuální počasí v celé Evropě a hlavně v České republice. K tomu vám pomůžou hlavně satelitní snímky Evropy, aktuální rozložení srážek vám pomohou odhalit radarové snímky. Pokud chcete vědět bleskovou aktivitu v jednotlivých zemí Evropy, budou se vám líbit mapy s aktuálními údery blesků.

Zde máte širokou možnost, jak zjistit předpověď počasí a aktuální počasí. Toto vše vám nabízí server WESTWIND. Naleznete zde radarové snímky, satelitní snímky, předpověď počasí, aktuální počasí z mnoha meteorologických stanic v Evropě.


Zde naleznete téměř vše o počasí. Vysvětlení pojmů meteorologie, radarové snímky, satelitní snímky od družice NOAA a METEOSAT, předpověď počasí pomocí modelu Aladin, předpověď počasí v textové i obrázkové formě, aktuální počasí z desítky českých meteorologických stanic a mnoho dalšího.

Pokud chcete vidět obrázky ohromných sněhových vloček a zasněžené krajiny, určitě navštivte tuto galerii.

Zde naleznete spousty obrázků s různými typy oblaků.

Zde naleznete velmi hezké obrázky oblaku typu cumulunibus, spousty dešťových clon a mnoho dalšího.

V galerii počasí naleznete obrázky týkající se počasí- bouřek, blesků, satelitních snímků a nejrůznější typy oblaků.

Zde si můžete vybrat stát a zobrazit počasí v něm. Každý stát je obecně charakterizován- předpověď počasí, aktuální počasí, odkazy.

Naleznete zde aktuální mapy, ze kterých se dozvíte, kde právě uhodil blesk.

Pokud chcete vědět aktuální teplotu, tlak, vítr a úhrn srážek na tmeterologických stanicích z celé Evropy, určitě navštivte sekci meteorologické stanice.

Na In-počasí můžete pomocí speciálního projektu rychlý přehled počasí velmi snadno zjistit aktuální počasí z celé Evropy a hlavně České republiky.

Satelitní snímky ukazují aktuální oblačnost z vesmíru. Na mapě si vyberte kontinent ze kterého chcete vidět satelitní snímky a klikněte na něj.

Pro zobrazení údajů z meterologické stanice si vyberte region a klikněte na něj. Poté si vyberte město v daném regionu a opět na něj klikněte.

Nemusíte překládat všechno, i část mi hodně pomůže. Kontak přes e-mail info@in-pocasi.eu

Děkuji
RPG
Profil
Gekon
Well, he only offered his… „services“ here…
Ofcourse, it would be better… For him, and for us… but… try to explain it to him :o)
venca163
Profil
pokusím se odpovědět stejně vtipně
Pište česky nebo slovensky. Nutné anglické citace pokud možno překládejte.
Filips
Profil
springer
Víš, ono to překládání taky není zas tak jednoduché. Je nutné znát dokonale jazyk (což nemusím říkat), ale ty ho nejspíš neznáš tak dobře.
frian
Profil *
springer
Ty si můj člověk - pomohl by jsi mi prosím s domacim ukolem NJ nebo AJ, co se ti bude chtít víc :D.... Případně se pls ozvi na mail: jahoda.honza@seznam.cz nebo ICQ: 408-782-100 .... Předem dík :D.
Mistr
Profil
frian
Poslední příspěvek kolegy springera je již z 25. října 2006, tedy je tomu více než rok. Ze stejné IP adresy ovšem na fŕum přispíval i kolega Springer001, zkus se zeptat jeho.
Mistr
Profil
goroliatez
Tvůj nijak nerozvíjející příspěvek - Smula neumim anglicky , tak jen cumim - jsem smazal.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0