Autor Zpráva
Aramon
Profil
Zakázka je již zadána, děkuji všem zájemcům

Ahoj,

hledám programátora, který by přeprogramoval původní web (katalog) do nové podoby (čistější kód, do stávající verze se sahalo mockrát a je v tom zmatek), přidal pár nových funkcí dle požadavku.

Dostanete k dispozici původní web se vším vysvětlením,jak to funguje, jak to fungovat má, co chci přidat.

Layout dostanete jako HTML/CSS šablonu, pokud by to bylo možné převést do nějakého systému template, aby se dal vzhled měnit, budu jedině rád.

Jedná se o krapet složitější projekt, s dvojí administrací (admin/user). Pokud se do toho pustí někdo, kdo potřebuje kvalitní referenci, garantuju, že pokud svou práci provede dobře, bude to naprosto perfektní reference. Jedná se také o časově náročnější věc, a celkem lpím na čase, jak dlouho to bude trvat (rychlost ale kvalita=vyšší odměna).

Nabízím finanční odměnu, práci je těžké ohodnotit nyní (nevím, nakolik sloýité bude vyřešit ty nové věci), takže bych byl rád, pokud by se ozval někdo, kdo má určitě zájem, určitě má alespoň jednu referenci PHP/MySQL. Pak předvedu stávající aplikaci a poté budu očekávat poptávku na honorář. Vyberu si (pokud bude z čeho) tu pro mne nejvýhodnější.

Při oboustrané spokojenosti mám možnost zajistit další zakázky.

ICQ: 245853685 Skype: smskuj-cz Tel: 776 304 929 Email: admin@smskuj.cz
Děkuji za všechny nabídky, na všechny zareaguji.
(web smskuj.cz není to, co chci přepracovat!)

Severomoravský kraj výhodou, ne podmínkou.

Zakázka je již zadána, děkuji všem zájemcům
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0