Autor Zpráva
--Error--
Profil *
Chtěl bych mít "webdesign shop", tvořit a prodávat grafiky přes sms přes službu http://www.pipay.cz/Welcome.do

Potřeboval bych udělat web s css (při nejlepším zakomponovat nějaký rs) a je zapotřebí udělat jeden menší php script propojovací s pipay. (vím přesně jak na to)

(design už jsem vytvořil)

Kdo by měl zájem napište na icq: 229165215

Viz www.lista.unas.cz/orisek.png

Prosím pozdržtese jakých koli komentářů pokud nemáte doopravdy zájem!
Děkuji
Anonymní
Profil *
zájem nemám, ale zdržet se komentářů??
nabýtka=nabídka
design=design
stránkoví=stránkový
dvoumi možnostmi=dvěma možnostmi
...víc raději pokračovat nebudu, je tam toho přehršle
--Error--
Profil *
no a uš se našel jeden ... jak kdybych to nespal :D

Proš si myslíš že se chci raději věnovat webdesignu neš třeba tvorbě www i s texty :D

Tak prosímtě příště si to rozmysli! Nepíšu to jen tak.

Tak co sem píšeš když nemáš zájem! Máš mě to třeba napsat na icq. (ostatní nesou slepí) Tak nevidím důvod proč to musíš porušovat můj požadavek.
Dík
Anonymní
Profil *
OK...tedy bez komentáře...úsudek si udělá každý sám
--Error--
Profil *
JJ přesně tak jsem to myslel. A ty se ratši bojíš i podepsat :D

Uvědomsi že mě kazíš dělat něco poměrně (dobrého) webdesign který praxticky bych dělal zdarma a můj koníček.

A kdyby něco tak uš tu diskuse o mích chybách proběhla a dospělo se k závěru že s čj musím něco dělat. Taky dělám začal jsem mnohem víc číst! A neni důvod to že neumím čj aby mě někdo nechtěl kvůli tomu udělat web.
Spíše bude vadit asi že to chci zdarma ale to už je jiná věc!
souki
OT: Jestli máš problém s češtinou v diskuzích, proč si nenainstaluješ FF 2.0? Ten má kontrolu pravopisu ;)
Marcus Flintus
--Error--
můžu se zeptat na koho mluvíš (a komu tykáš), že mluvíš k 2. osobě jednotného čísla???
souki
Marcus Flintus
je to zdejší zvyk si tykat.... Ale tobě speciálně můžeme třeba onikat, pokud je to tvé/vaše/jeho výslovné přání
Anonymní
Profil *
tento napad je ukradeny... pravdepodobne od naseho byvalyho spolupracovnika, ktery bez zadnych duvodu a upozorneni necekane odstoupil a mel vsechny nase napady a velkou cast systemu

Oleg Kolesnyk
Artysite.net

(projek je ve vyvoji jiz rok, jiz brzy bude spusten)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.