Autor Zpráva
cesar
Profil
Zdravím,
hledáme programátora, který dobře zvládá programovací jazyk PHP a samozřejmě databáze MySQL. Jde o rozpracovaný reklamní systém, který chceme na trh uvést začátkem roku 2007. Bohužel nám nynější programátor sdělil, že s projektem končí s okamžitou platností a urgentně potřebujeme člověka, který by byl ochoten projekt dodělat. Co jsme schopni nabídnout? Procentuální podíl na zisku z celého projektu, služby reklamní agentury pro své potřeby, možnost volné reklamy v reklamním systému Lišta.cz apod.
Máte-li někdo zájem, neváhejte nám poslat nějaké své reference a menší info o Vás na e-mail michal.pospiech@adverts-media.cz. Bohužel jsme nuceni upřednostňovat lidi s ŽL.
souki
Profil
Můžu se zeptat proč původní programátor od projektu odešel?
Anonymní
Profil *
k cemu je reklamni system kdyz jich je zde i tak hodne... jeste rok a kazdy druhy bude mit svuj reklamni system stejne jako kazdy druhy dela webdesign (a ma sve webstudio/graficke studio) a jedinec na stranka uvadi = "My jsme kreativni a rychle se rozvijejici firma" tj. jedine jako mnozina.

jinak kolik asi tak nabizite jako mesicni prijem ? (predpokladam plat prumerneho programatora == 20-30 tis. mesicne)

cekam na odpoved. diky. ( o podil ze zisku systemu nemam zajem, ani o reklamu na lis**.cz)
Jan Horák
Profil *
cesar: te to jeste nepreslo ? delat stopadesatej reklamni system ?
cesar
Profil
souki
Bývalý programátor je student a pro nás bohužel ho nyní docela dost zatěžuje studium a nebyl by schopen celý projekt doprogramovat a dobrovolně se tedy vzdal práce na celém projektu.

Anonymní
Máme již zkušenosti s reklamou a jsme schopni přivést do systému inzerenty, kteří nás mají odzkoušené a vloží do nás nemalé peníze, samozřejmě za účelem propagace. Píšu to proto, že jak píšeš, je již mnoho reklamních systémů, ale některé žijou z těch menších stránek (cca do 5.000 UIP/den) a těch inzerentů je minimum. Pokud nemáš zájem o podíl ze zisku, bohužel momentálně nemůžeme nabídnout stálý plat průměrného programátora = 20 - 30 tis. měsíčně.

Jan Horák
Stopadesátej? Jsem spolumajitelem jednoho = lis**.cz a poté lis**.cz dělala textový reklamní systém, který byl ještě před ostrým spuštěním prodán. Navíc tento reklamní systém dělá společnost ISSA spol. s r. o.
souki
Profil
cesar
A v jakém stádiu teď projekt je?
cesar
Profil
souki
Projekt je již skoro dodělaný, je potřeba dodělat akorát administraci a vyladit celý systém. Je tam pár chybiček, které potřebují úpravu. Minulý programátor udělal sice pořádný kus práce, ale studium je na 1. místě.
Anonymní
Profil *
ceaser.

Tykame si nebo Vykame ? (toto je treba respektovat pri jakekoliv pocatecni konverzaci)

diky za vysvetleni nemam zajem bez jistyho prijmu.
cesar
Profil
Anonymní
Omlouvám se, jsem zvyklý ve fórech tykat, ale klidně to můžeme nechat na vykání. :-)

Samozřejmě Vás plně chápu, že nechcete vstupovat do něčeho, co není až tak jisté, ale mohl bych Vás přeci jen poprosit třeba o CV, pokud bychom se třeba časem rozhodi přijímat programátory a pokud samozřejmě máte alespoň trošku zájem. ;-)
peta
Profil *
cesar
"je potřeba dodělat akorát administraci"
Akorat :) O tom to cele je. Napsat www stranku je otazka 2-7 dnu. Akorat administrace je akorat cely system dodelat. to ostatni je akorat prkotina, kterou umi kazdy :)
cesar
Profil
peta
Na tom systému je již mnoho práce uděláno, které přesahují 7 dnů a to celkem o dost. ;-)
cesar
Profil
peta
Na tom systému je již mnoho práce uděláno, které přesahují 7 dnů a to celkem o dost. ;-)
souki
Profil
peta
važ slova... nejpvce se dělá objektový model.... klidně se může udělat 80% práce a ještě nesáhneš na HTML
peta
Profil *
souki
Ok, kdyz si myslis, ze administrace je tak jednoducha zalezitost, ze ji povazujes za 20%.... Klasicka www 2-7 dni. Tou administraci se zrejme mysli kontrola nad obsahem stranky, ruzne zmeny ve funkci. Jestli funguje pridavani inzeratu (reklamy, reklamni system) tak z meho pohledu tam je tak max 50% prace. A ja si myslim, kdyz chce odstranit nejake chyby, ze v podstate cely system bude treba predalt asi tak z tech 80%, protoze jinak by ses tam s administraci nedomluvil.
Cili moje slova znely ve smyslu obsahu prace, nechtel jsem ti kritizovat nejaky objektovy model.

Nevim, co myslis objektovym modelem, tyhle technicke pojmy mam rad :) Ja jsem se na informatiku nedostal, ale ne svou vinou. Takze objektove programovani jsem vubec nedelal, vse resim funkcemi. Malokdy potrebuji objekt, vetsinou jen jako asociativni pole. nevyuzivam ty vymozenosti, jako ze si tam ulozim vysledek nejake funkce a tak. Nicmene mi zatim vsechno fungovalo. Coz se o mnohych objektovych programatorech rici neda.
nightfish
Profil
peta
souki měl zřejmě na mysli návrhovou fázi projektu - kdy se nejdřív rozmyslíš, co chceš dělat, jak to chceš dělat, uděláš si pár diagramů, use-casů, zamyslíš se nad testováním a pak až máš všechno tohle hotové, začneš se věnovat implementaci samotné...
to jsou fáze vývoje softwaru, které nejsou závislé na programovacím paradigmatu (procedurální/objektové) a dělají se u větších projektů vždy
souki
Profil
nightfish
máš pravdu, ale myslel jsem to ještě trochu hlouběji. Já osobně si prjekt nejprve navrhnu jak říkáš. Následně si vytvořím potřebné třídy a obslužné metody. V této fázi už je těch 80% hotovo. Udělat administraci, která bude jen volat $inzerat->pridej() už je prkotina
peta
Profil *
nightfish
Jo, tak to jo, to delam taky. Rikam tomu promysleni reseni. Bez toho bych se nehnul :) To bych pak neco vymyslel a za 2 hodky predelalval na neco jine, protoze mi to nesedi s tim a tim :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0