Autor Zpráva
SLAMI
Profil *
Dobrý den všem. Sháním sponzory pro projekt něco jako je www.stahuj.cz ale bude to rozšířenější měla by tam být i podpora e-mailove schránky stahování freeware a sharware programů a her po nějaké době by přibyl e-shop a výuka vyžádaného programovacího jazyku.
Všechny kdo mají zájem tento projekt podpořit tak ať mi napíší na webslami@seznam.cz nebo ICQ 214-600-773


S pozdravem Zdeněk Sláma
Gekon
Profil
Ehm, takže:
1.) Umíš vůbec psát weby?
2.) Kde a jak hodláš shánět instalačky těch programů?
3.) Z čeho budeš profitovat?
4.) Jak se to bude jmenovat?
5.) Co můžeš sponzorovi nabídnout?
6.) Jakou má sponzor záruku, že to jsou vhodně investované peníze?
7.) Máš představu, co download server představuje?
8.) Máš živnostenský list?
Filips
Profil
Nemá vůbec cenu takový web dělat. www.stahuj.cz a www.slunecnice.cz tě prostě rozdrtí.
SLAMI
Profil *
Weby psát umím a mám na to lidi programy se bodou shánět po ověřených webech a sponzor bude mít na serveru raklamu a dostane případně nějaké výhody. Hosting a a to kolem toho mám zdarma už od sponzora . A bude to napsaný všechno na otce a jinak mi všechno zajistí tým
Dero
Profil
SLAMI: Při vší úctě - jako potenciální sponzor bych nesvěřil ani korunu někomu, kdo neumí napsat obchodní žádost prostu chyb. A ve Vašem příspěvku se to chybami jen hemží. Zamyslete se nad tím.
Casero
Profil
Edit: jelikož shání sponsora..tak souhlasím s Derem..a myslím, že fakt moc se nedá konkurovat stahuj/slunecnice...
Filips
Profil
Casero
Sháním sponzory pro projekt...
Nox_lbc
Profil
Filips: co ti vadí na slově sponsor ??

http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/sponzor-sponsor
Casero
Profil
Nox_lbc
heh..no spíš on reagoval na muj příspěvěk...před změněním
Filips
Profil
Casero
přesně tak.
Dero
Profil
ad sponsor: Nerad bych se mýlil, ale tuším, že český pravopis slovo "sponsor" už delší dobu nedefinuje. Mělo by jít čistě o historický tvar, v dnešním textu chybný.
HeWeR
Profil
SLAMI
Pokud někdo žádá o sponzorování jakéhokoli projektu, musí nejdřívě předložit vypracovaný projekt (tzn. investice, spočítané zisky, celý systém apod.).

Prázdný výkřik do neznáma nikoho nezaujme.

A bude to napsaný všechno na otce
To není zrovna důvěryhodné. Vím, že věk 18 let tě omezuje, ale prostě se musíš smířit, že bez vlastního živnosťáku budeš mít v podnikání určité problémy (jedním z nich je toto shánění sponzorů).

Jestli ti můžu radit, tak se postav na vlastní nohy. Investuj si své peníze do hostingu, kámoši ti udělají web, realizuj své plány, pak si tam dej AdSence a udělej z toho e-shop a vydělávej. Jít do nějákého projektu a riskvoat cizí peníze je dost divný přístup.
Railbot
Profil
HeWeR
Pokud někdo žádá o sponzorování jakéhokoli projektu, musí nejdřívě předložit vypracovaný projekt (tzn. investice, spočítané zisky, celý systém apod.).

Stručně, jednoduše a česky - podnikatelský záměr ;)
Joker
Profil
Sháním sponzory pro projekt něco jako je www.stahuj.cz (...)
Zkuste říct, co ten Váš projekt přinese nového, něco co tu ještě nebylo. Když se podíváte na http://www.toplist.cz/software
tak v první desítce: stahuj.cz, slunečnice.cz, sosej.cz, studna.cz
V čem chcete být lepší a přetáhnout návštěvníky uvedeným?
A potenciálního sponzora bude jistě zajímat finanční stránka: Na čem hodláte vydělávat? Jakou asi tak máte představu o návratnosti vložených investic?
SLAMI
Profil *
no zapoměl sem se zmínit, že tam bude i misto pro reklamy. Jako za pár korun 100Kč by mělo stačit ale zatím sháním jen jako že by sme se domluvily jestli by do toho případný sponzor šel.
Anonymní
Profil *
100kč za reklamu? Tak to ti nikdo nedá, protože web buď může být kvalitní, v tom případě jde reklama za měsíc do několik tisíc a v druhém případě to bude web propadák a nikdo ti neinvestuje ani tu stovku. V tomhle případě něco mezi fakt moc neexistuje.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0