Autor Zpráva
Ota
Profil *
Dobrý den,

Pokud někdo má zájem,nabízím tvorbu www stránek s referencemi.Jedná se o originální tvorbu,ne žádné okopírování ze šablon,jako někteří uživatelé dělají.Cena dohodou,pokud by se předloha navrhnuté grafiky webu líbila,jsem ochoten ji okamžitě nakodovat v CSS (kaskádovém stylu) a následně v HTML a PHP.Kontaktovat mě můžete na e-mailové schránce blaza.tuning@seznam.cz
Proč?
Profil *
Ota = blaza.tuning@seznam.cz = Goumba = Lukáš Kolík.
Už jsi tu myslím někdy byl, že?

P.S. Ach, jak já miluji Google:-D
Anonymní
Profil *
Ano,vedel jsem že google mou adresu vyhleda,ale já se jmenuji Ota a nabízím seriozní služby,nejsou to žadné zmetky,prostě ručně udělané designy tak tohle do toho neplet.
habendorf
Profil
jsem ochoten ji okamžitě nakodovat v CSS (kaskádovém stylu) a následně v HTML

Neobvyklé pořadí.
Railbot
Profil
habendorf
proto ta originalita... :D
Anonymní
Profil *
Dela se to zaroven,vim to myslim ze takove bezduche message by jste si mohli odpustit
Joker
Profil
habendorf
Se omlouvám za OT, ale rozesmála mě představa aplikovat ten postup na papírové dokumenty, třeba výpisky z přednášek:
Nejdřív dám nadpisy do červených rámečků, pak důležité termíny zvýrazním zvýrazňovačem, pak dvakrát podtrhnu výsledky příkladů a nakonec ...napíšu samotný text :-D

Anonymní
Dela se to zaroven,vim to
Žeby? :)
Railbot
Profil
Anonymní
Ani ne tak zároveň jako spíš v opačném pořadí, ale to ty jistě víš.
Anonymní
Profil *
cely tto je off... cim vice takovych lidi zdarma nabizi webdesign tim vice potencionalni zakazniky nevedi ke komu se obratit.... odhaduji, ze CR ma nejvice na svete reklamnich systemu, rs, eshopu, webdesigneru a jeste vice samotnych webdesign studii. a jako dalsi bych zminil webhosting (ten uz dnes ma kdekdo)


hmmm (odhad roku 2007 z 10,2 M obyvatel 1% webdesignerua 5% vsechmoznych podnikatelu v oblasti reklamy, hostingu atd)
Anonymní
Profil *
Mám samozřejmě reference designu,ICQ 240-897-238
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0