« 1 2 3 »
Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ahoj,
scháním programátora (prostě kohokoliv kdo dokáže vytvořit), e-shop dle zadání.

Parametry:

Možnost měnit desing stránek v administraci + (3 grafické návrhy a implementace, ještě na dohodě)
implementace platby kartou
slevy pro konkrétní zákazníky
slevy na vybrané produkty u obouch těchto paramterů možnost časového omezení.
neomezený počet položek.
mod rewrite url
přístup k všem nastavením, produktům, atd. přes SOAP - není podmínkou

A další věci které má mít kvalitní e-shop.

Tak trochu pro představu:

http://www.pixmania.cz/cz/cz/home.html
http://www.outdoor-eshop.cz/

Nechci kopii !!!, ale takhle si to zhruba představuji kvalitativně provedení.

Zvolená platforma ASP.NET 2.0 + DB (Ještě necháme na dohodě)

Podmínkou je prodej zrojových kódu, bez dalších nároků + další občasná spolupráce na vývoji (samozřejmě placená)

Prosím kdo má zajem napište na email + specifikujte pouze orientačně cenu produktu dle mé představy (viz. Tak trochu pro představu):

nabidkaeshop@profisit.cz

Dohodnem si bližší podrobnosti (nutná schůzka) jsem z Prahy.
Anonymní
Profil *
Ještě jedna věc, nebráním se ani použití php pokud bude celá aplikace napsaná přehledně, ale... No asp je z jednoho důvodu mám server "Microsoft server 2003" kde je IIS a nevím jestli je nejvhodnější na něm provozovat php, ale případně bych mohl dokoupit ještě jeden z linuxem :(
Anonymní
Profil *
ASP .net eshop == vyvoj cca. 2,5 mesice (s testovanim) v tymu 2+ lidi

cena = 3 designy, a prodej kodu bez dalsiho naroku = cca. 100 000,-


to same v PHP == za mesic a pul == 80 000

jinak (platba kartou enni vyhodna pro vas jako prodavajiciho == odvadite hodne penez na transakci v eshopu)

co se tyce predani vsech kodu bez naroku == nikdy nemuzete predat autorsky prava (vzdy je autorem ten kdo ho vytvoril) takze jedine pojistit smlouvou (k cemu by to bylo platne == programator si prejmenuje fce a je to ;)

vectorx@atlas.cz
quinux
Profil
Anonymní
ASP .net eshop == vyvoj cca. 2,5 mesice : to same v PHP == za mesic a pul
Si nějak věříš. Nemyslím si, že by to bylo tak jednoduché určit dobu.

jinak (platba kartou enni vyhodna pro vas jako prodavajiciho == odvadite hodne penez na transakci v eshopu)
Ale na druhou stranu to znamená další platební kanál, který může přivést tolik nových zákazníků, že náklady na transakci kartou mohou být zanedbatelné oproti růstu obratu.
Anonymní
Profil *
verim protoze jsem ho jiz delal (ve dvou)

k cemu karta kdyz je paypal? mit svuj eshop tak nenecham si z platby strhavat skoro 4-8% z jedne platby)
quinux
Profil
Anonymní
verim protoze jsem ho jiz delal (ve dvou)
V PHP i .NET?

k cemu karta kdyz je paypal
Tak za 1) paypal není o moc levnější i u něj jsou nějaké poplatky a za 2) paypal je anglicky a spousta lidí anglicky neumí.
Anonymní
Profil *
ano v php a i asp jsme se vesli do vyse mnou zminenych terminu.

Tak za 1) paypal není o moc levnější i u něj jsou nějaké poplatky a za 2) paypal je anglicky a spousta lidí anglicky neumí.

omyl .. paypal je o hodne levnejsi. staci natukat cislo kr. karty. zadat osobni udaje. (90% lidi umi zakladni anglictinu a kazdy vi, ze bez ni se neobejde)

platit pres paypal je jednoduche.. staci natukat prevadenou castku a cislo uctu kam se maji penize poslat.
kukni
Profil *
navštivte tuto stránku když chcete eshop pořádny http://www.quax.cz/
quinux
Profil
Anonymní
paypal je o hodne levnejsi
Slyšel jsem něco jiného.

90% lidi umi zakladni anglictinu a kazdy vi, ze bez ni se neobejde
Nevím kde jsi na tohle přišel. Spiše sedí, že 90% lidí neumí anglicky ani ň. A i mnoho těch co mají základy se nepustí do ničeho co je anglicky, protože si nevěří, obzvláště u tak citlivé věci jako je platba je angličtina absolutně nežádoucí (v ČR).

platit pres paypal je jednoduche.. staci natukat prevadenou castku a cislo uctu kam se maji penize poslat
Jsem v českém e-shopu a najednou jsem přesměrován na anglicky psaný web. Nevím nevím, ale co když je to phishing? Vždyť o tom nedávno říkali na nově, raději odcházím. - takhle dopadne většina plateb.
Anonymní
Profil *
quinix.

radeji prozkoumej paypal a presti si neco o moznosti platby primo z webu prostrednictvim teto sluzby. oka ?

co se tyc, ze je levnejsi == rovnez najde tabulku na paypal.

se znalosti english mam jine zkusenosti s lidmi ;)

(co se tyce presmerovani) lidi si musi uvedomit nebezpeci pouzivani internetu a proto musim si zabezpecit PC tak aby nedochazelo k podobnym incidentum. ( maily - AV, weby - FW) + samozrejme neco vedet jak se branit podobnym praktikam.

takze kazdy mame svuj nazor na tuto vec - jenze ten kdo ma s timto zkusenosti vi, jak to doopravdy chodi.
quinux
Profil
Anonymní
co se tyc, ze je levnejsi == rovnez najde tabulku na paypal.
Já viděl tabulky s cenami a nenapsal jsem, že by byl dražší než karta. Jen říkám, že to není až tak slavné.

se znalosti english mam jine zkusenosti s lidmi
Tak to už o tom s jakými lidmi přicházíš do styku. Jestli to jsou jen tví kolegové v práci tak je možné, že umí většina anglicky.

(co se tyce presmerovani) lidi si musi uvedomit nebezpeci pouzivani internetu
Co si lidi musí a nemusí uvědomit, je diskuse o něčem jiném. Že si to lidi neuvědomují je jejich problém, ale můj problém je v tom, když použitím nekvalitní služby začnu přicházet o zákazníky.

jenze ten kdo ma s timto zkusenosti vi, jak to doopravdy chodi
To raději nebudu komentovat ;)
Anonymní
Profil *
prave slavne to je proto to bylo tak dlouho ocekavane


moji kolegove je neco jineho nez moje zakazniky
( nejen z Cr a Sr)


je.... ale tys zacal neco po phishingu


nekvalitni? to bych zase ti mohl vyvrace - je pravdepodobne nejkvalitnejsi z vsech sluzeb (jediny nedostatek - podporuje malo statu)


no tak to nekomentuj... kdyz nevis tak nevis
quinux
Profil
Anonymní
prave slavne to je proto to bylo tak dlouho ocekavane
Zřejmě jsi nepochopil co jsem napsal. Přečti si to ještě jednou.

moji kolegove je neco jineho nez moje zakazniky
Jsi vůbec čech nebo jsi se jen pokusil naučit česky? ;o)

je.... ale tys zacal neco po phishingu
Ano, protože mít paypal na českém webu, je pro neznalého opravdu k zamyšlení jestli ho někdo nechce náhodout podvést.

nekvalitni? to bych zase ti mohl vyvrace - je pravdepodobne nejkvalitnejsi z vsech sluzeb (jediny nedostatek - podporuje malo statu)
Služba, která vstupuje na jakýkoliv trh bez lokalizace může být třeba božská, ale tím, že nebyli ochotni lokalizovat se akorát shazují.
Anonymní
Profil *
pochopil sjem to vic nez ty kdyz jsi to sam psal bez rozmysleni


nejsem cech


to je jen a pouze tvoje teorie


nabidni se jako prekladatel (lokalizator uzivatelskeho prostredi) - ebay.com Inc. ti urcite stedre zaplati
quinux
Profil
Anonymní
pochopil sjem to vic nez ty kdyz jsi to sam psal bez rozmysleni
No zjevně ne.

nejsem cech
Tak potom se vše vysvětluje.

to je jen a pouze tvoje teorie
Teorie, která vychází ze zkušeností.

nabidni se jako prekladatel
Nic lepšího tě nenapadne?
Anonymní
Profil *
zjevne ano, kdyz to sam pri vsech smyslech pisu.

vysvetluje to jen to ze delam preklepy a pisi bez hacku, coz je mnohem rychlejsi.

myslim, ze moc zkusenosti nemas.

proc by me neco melo napadnout? myslim to co jsem zminil je docela dobry napad.


jinak bych tuto diskuzi ukoncil (nase konverzace jiz neni k tematu)

jo a btw. bezpecny e-shop nemas (nemas knihu stiznosti) par veci bych tam mohl pekne pomotat.
objednej si test eshopu na vectorx@atlas.cz (po prevodu penez provedu test a ukazu ti, ze nemas bezpecny e-shop a tim taky vyvratim celou funkcnost nabizenych sluzeb od http://www.bezpecnyobchod.cz/)
quinux
Profil
Anonymní
vysvetluje to jen to ze delam preklepy a pisi bez hacku, coz je mnohem rychlejsi
Ne měl jsem namysli fakt, že nevíš o tom, že spousta lidí opravdu anglicky neumí.

myslim, ze moc zkusenosti nemas
Myslet znamená ho... vědět.

proc by me neco melo napadnout? myslim to co jsem zminil je docela dobry napad
IMHO kdyby ten překlad chtěli tak ho mají. Důvody proč ho nemají neznám a je to jen jejich problém, přicházejí o zákazníky.

jinak bych tuto diskuzi ukoncil (nase konverzace jiz neni k tematu)
Souhlasím. Stejně to s tebou nemá cenu ;o)

nemas knihu stiznosti
Mám.

objednej si test eshopu na vectorx@atlas.cz (po prevodu penez provedu test
V zásadě neobjednávám nic na freemail. Pokud jsi tak dobrý hoď sem odkaz na tvůj (firemní) web. Ale ani ses nepodepsal a snažíš se mě přesvědčit, že jsi machr.
Anonymní
Profil *
nejsem zde registrovany...


vse co jsi napsal na hore zas bych mohl poprit a vyvratit.

web nemam firemni

Myslet znamená ho... vědět. - stara hlaska...


konec tematu

kdo umi ten umi... kdo neumi ten cumi
Oleg
Profil
v necem mate oba pravdu...
k
Profil *
Anonymní
bys zvladnul eshop za 2 mesice ve dvou kdyz nevis poradne zadani? Byt tebou tak si davam pozor co rikam, jelikoz pochybuju ze ty 2 mesice by platili vzdy. Loni jsme delali eshop v 8 lidech a trvalo nam to pres 6 mesicu. Z toho frontend byl za 3 tydny ale ten backend byl brutalni.
peta
Profil *
k Zalezi na eshop, v 1 cloveku 2 mesice se to da udelat, obvykle. Plus grafika, takze nejspis min 2.
quinux
Profil
peta
Pokud budeš ten shop programovat od nuly tak ti IMHO 2 měsíce budou stačit tak akorát na nějaký malý krámek, ale na pořádnou aplikaci budeš potřebovat více času.
peta
Profil *
quinux 2 mesice, od nuly. Maly kramek 2 tydny.
peta
Profil *
quinux Mam to overeny, ukazku ti nemuzu dat, zrusili mi hosting, kde jsem to mel. Ze se jim nelibi, ze si tam provozuji pokusne chat :) Chat uz mam presunutej a ostatni veci jsou uz nepodstatne.
quinux
Profil
peta
2 mesice, od nuly. Maly kramek 2 tydny.
Tak to bych tedy chtěl opravdu vidět jak to vypadá a jakou to má funkčnost a bezpečnost.
Když to vemu je z logického hlediska tak 1-2 týdny je třeba provést nějaká analýza a návrh, pak ti již zbývá jen 6-7 týdnů na to, abys to celé zprogramoval a pořádně otestoval. Jako je pěkné, že dostanu za dva měsíce shop, kterému se budou dalšího půl roku opravovat bugy a předělávat se systémově části jen proto, že to někdo vytvářel bez rozmyslu ;o)
anon
Profil *
Myslim ze to tak nerealne neni a analyza a navrh 2tydnymi prijde jako prehnany cas, takze asi tak. A ty dva mesice nejsou nerealne.
Anonymní
Profil *
opet se vracim do hry

ja si myslim, ze kdyz nekdo umi programovat a ma dobreho spolupracovnika tak ti opravdu rikam, ze za 2,5 mesice v ASP udelas eshop (uz ti to opakuji ponekolikate. v php to je o mesic drive chapes to ?


proto jsou takove ceny - ty si myslis, ze kdyz mi nekdo da cca. 100 000,- tak to nezvladnu? toto neni vytvoreni designu za 500,- ani eshopu za 5000,- kde bys jeste k tomu cpal a cpal penize na zabezpeceni pridavani modulu + objednani dalsich modulu atd. a cekal bys na to mesic, protoze to neni zajimave za par stovek/tisic sedet a kodovat.

zde se jedna o zarucenou rychlost a kvalitu provedene prace, protoze za ty penize stoji vytvorit kvalitnou vec
quinux
Profil
Anonymní
ja si myslim, ze kdyz nekdo umi programovat a ma dobreho spolupracovnika tak ti opravdu rikam, ze za 2,5 mesice v ASP udelas eshop
A já se opět ptám. Máš zkušenosti s programováním v PHP, ale nenapsal jsi, že by jsi měl zkušenosti s programování i v ASP či .NET. Takže jak můžeš tak zcela jasně říct, že v ASP to trvá o měsíc déle?

ty si myslis, ze kdyz mi nekdo da cca. 100 000,- tak to nezvladnu
Já jsem neřek, že to nezvládneš. Jen se pozastavují nad rychlostí s jakou říkáš, že jsi schopen naprogramovat kvalitní a pořádný shop.

anon
2tydnymi prijde jako prehnany cas
Možná ano, možná ne. Vytvořit specifikaci, navrhnout funkčnost a databázi. Rozvrhnout frontend a backend. To všechno chce čas, protože jen tak něco naflákat může být k ničemu.
Anonymní
Profil *
a proc si myslis ze jsem napsal cenu za asp .net shop ? jen tak ? kdybych nedelal tak to tam nepisu

administraci a usermin (backend a frontend) + administrace - za tu dobu co jsem napsal
k
Profil *
Jestli to zvladnes v PHP za tu dobu a za ty penize cos napsal, tak ti klidne budu davat moje zakazky a platit ti ty prachy.

Mas zkusenosti s PayPal a 3DS?
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0