Autor Zpráva
Morasino
Profil *
Hledám tým pro začínající projekt BONUS HRY.Stránka bude zaměřená na hry plné,dema a online.Stránka bude prozatím umístěná na free hosting na wz nebo ic ,ale také po dohodě na jiném dobrém hostingu.

Bude to vytvořena jako server stahuj.cz nebo mp3s.nadruhou.net.Tým bude tvořen několika lidmi ,kteří budou doplňovat hry,jeden člověk který tyto stránky vytvoří(já) a když bude nikdo chtít může mi pomoci.

Honorář zatím žádný nebude kvůli tomu že by ta stránka byla propadák ,proto je to umístěné na free hostingu.

Přál bych si aby tato žádost nebyla ke smíchu.

Kontaktovat mě můžete na e-mailu:morasino001@seznam.cz
nebo na ICQ:220-302-610

Krásný den přeje:
Morasino
souki
Profil
Omlouvám se, ale nemohu si dopustit jeden OT upřesňující dotaz

Honorář zatím žádný nebude kvůli tomu že by ta stránka byla propadák ,proto je to umístěné na free hostingu.
Mám to chápat tak, že: Právě proto, že se za hosting nemusí platit, tak nebudou mít tvůrci odměnu?
Nikolka
Profil *
Ne takhle.Myslím to tak když se tento web rozjede tak se dá na placený hosting a budou také honoráře.
Morasino
Profil *
Ne Nikolka to je moje ségra.
Anonymní
Profil *
a co bonusweb.cz ?
Morasino
Profil *
Co?To zkusíme překonat!
Anonymní
Profil *
jo ? mafru ? zkuste no....
Morasino
Profil *
Prosím o vysvětlení slova mafra.Děkuju
Gekon
Profil
Morasino
Zkus trošku hledat. Jestli si nedokážeš zjistit, co je MaFra, tak se radši rovnou zahrab někde v rohu, natožpak se snažit dělat nějaký "projekt".
Nikolka
Profil *
No tak jsem se jenom zeptal protože nemám čas hledat nějaký slovo mafra.
Morasino
Profil *
Ne Nikolka ale Morasino
Nikolka
Profil *
Tento projekt už nikdo nechce?Mám zatím 10 lidí a potřebuju ještě 5.
Morasino
Profil *
Tento projekt už nikdo nechce?Mám zatím 10 lidí a potřebuju ještě 5.
wimstr
Profil
Nějko mi nedošlo, na co ty lidi potřebuješ, co by jako měli dělt...
Gekon
Profil
Morasino
Máš deset lidí, jo? Ha, ha?
Morasino
Profil *
Na co mám kámoše?Jim ani nic nemusim platit.
jonge
Profil
Morasino
10 lidí LOL, to sis pořídil aby mohli postupně odpadávat až ti nezbude po dnešku ani jeden??? :)
jonge
Profil
Morasino
Nechci nic říkat, ale ten projekt dopadne hůř než myslíš... nemáš holt šanci.
DoubleThink
Profil *
Z těch 10 je 9 pro Public Relations a desátý vaří kafe?
S polovičním množstvím lidí jsme byli schopni zabezpečit kompletní webový a databázový chod posledního astronomického kongresu.

Soustřeď se na kvalitu, ne na kvantitu - to znamená změnit postup náboru z "armádního" na "civilní" způsob.
Kannonenfutter ti prorazit (v docela bujné) konkurenci nepomůže.
Morasino
Profil *
Prosim?Já tady nejsem pro srandu kralikum.Mám dokonce kámoše který mi nabídl hosting zdarma!
wimstr
Profil
jeden člověk který tyto stránky vytvoří(já)
no a už si ty stránky vytvořil?? nabíráš lidi na hry, a nemáš eště ani kvalitní web
Nox_lbc
Profil
http://www.google.cz/search?hl=cs&q=mafra&btnG=Vyhledat+Googlem&lr=

Já tady nejsem pro srandu kralikum.

... 5 samyc ...

Ježišikriste, samice s tvrdym "y" ! Si řeknu aspoň vyjmenovaný slova po M, ne?? Myslivec myslí, že Mydlář mydlí myš mejdlem, hlemýžď se smýká po mýtině. Odemykati, zamykati. Máš tam někde samici??

... TADY! ;-) (nemohl jsem odolat ...)
wimstr
Profil
Prosim?Já tady nejsem pro srandu kralikum.Mám dokonce kámoše který mi nabídl hosting zdarma!
No, když máš takový kámoše, tak proč scháníš další, btw myslíš si že trumfneš třeba

http://1000her.cz/

http://www.online-hry.cz/??
Oleg
Profil
proc z nej delate srandu nechapu ?

MAFRA je opravdu medialni skupina, ktera vydelava miliardy.... no budiz....

pokud clovek ma napad at ho realizuje... sam casem uvidi jak mu pujde ( jeho projektu budoucnost bude mit dva smery - zanik/prosperita )

takze smele do toho, snad se ti to povede
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0