Autor Zpráva
Lexter
Profil
Hledám kodéra, možno i začátečníka, který by se mnou spolupracoval. Mé portfolio začalo vydělávat a proto uvažuji a přestěhování na placenou doménu a změně jména. Tudíž hledám solidního spolupracovníka (student může být).

Většinou se lidé na podobnou práci vykašlou a přestanou odpovídat, ale chtěl bych někoho, kdo by se mnou rozšiřoval stránky a kódoval šablony, které by jsme poskytovaly (některé jednodušší zdarma).

Já jsem grafik (celkem začínající-ale již jsem vytvořil pěkné prvky stránek či celé layouty - některé můžete vidět přímo na portfoliu, některé další mohu poslat na e-mail).

V týmu je dále salom.p, který je kodér PHP a MYSQL, je to však nestálá spolupráce.

Náplň práce? průběžně vylepšovat stránky o různé vychytávky, popřípadě kódovat grafické návrhy, které budu poskytovat.
(XHTML, CSS - možno i PHP a MYSQL)

Odměna?
Část výdělku z každé případné zakázky, na níž budete mít svúj podíl. Na přesném cenovém ohodnocebí (%) se samozřejmě dohodneme.



Zaměření stránek?

Stránky se budou zabývat několika věcmi.

Webdesignem, grafickými prvky pro web a různými skripty.

Omlouvám se za případné chyby v textu, mám nyní hodně práce a musím splnit termín.


Pokud má někdo zájem, prosím napište mi na e-mail Lexter@seznam.cz nebo i můžete napsat do této diskuse nebo do fóra na portfoliu. Děkuji za váš případný zájem o spolupráci.
Railbot
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=26&topic=3 7642
thingwath
Profil
Podíl na zkáze? :-)
Filips
Profil
Pánové, nejde tady o kritiku webu ;-)
Držte se tématu.
James_Scott
Profil *
To Lexter: mas e-mail :)
Lexter
Profil
Hdódnocení stránek? tady myslím nejsme, hledám kodéra, tudíž si asi umíte domyslet, že já moc dobrý kodér nejsem
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0