Autor Zpráva
michaln
Profil *
Hledám sponzora pro nekomerční projekt DoPřírody.com - tipy na nejkrásnější výlety v Čechách.

V současné době je návštěvnost sice jen cca 120 unikátů denně, ale v sezóně se pohybuje kolem 400 unikátů a 1000 shlédnutých stránek denně. Např. srpen 2006 (12735 unikátů / 40521 stránek dle Toplistu). V případě zájmu poskytnu kompletní statistiku. Web byl založen v únoru 2006 a tudíž má ještě velký potenciál růstu.

Google pagerank = 4, vybudováno mnoho zpětných odkazů na tématicky příbuzných serverech

Server nabízí přesné zacílení, jeho návštěvníci zde hledají většinou tipy na víkend a informace o cestování. Ideální pro zviditelnění serverů nabízejících ubytování či zájezdy.

Možné formy sponzorství (i kombinace):

- začlenění nabídky sponzora do designu serveru
- reklamní plocha dle dohody (zatím k dispozici banner 160x600 px, možno i flash)
- textový odkaz
- logo vaší firmy v záhlaví stránky
- možná reklamní lišta v hlavičce stránky
- možnost pořádání soutěží apod.
- možnost oslovení registrovaných uživatelů newsletteru (výlety e-mailem odebírá cca 300 lidí)
- zvýrazněný odkaz v cestovatelském rozcestníku

Zdarma pro Vás připravím návrh grafického zpracování Vámi vybraných forem sponzoringu.

Příspěvek na provoz serveru dohodou (cca 900-2000 Kč měsíčně) podle zvolené formy sponzorství.

V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat na mailu michal@pctipy.com
Oleg
Profil
900 - 2000 je ponekud hodne moc.

penize bych si investoval do vlastniho projektu nez platit neci. ani hosting tolik nestoji.

jinak je to projekt zajimavy... mozna bych mhl neco podobneho zkomodit
Plaváček
Profil
michaln

Vím, že to sem nepatří, ale nestálo by za úvahu ověřit si použitelnost webu? Kupříkladu prioritně zajistit podtržení odkazů, protože na vašem webu si připadám jako v cizokrajné zemi bez jakékoliv mapy.
michaln
Profil *
2Oleg: Hosting a doména rozhodně nejsou jediným nákladem. Všechna místa nejprve sám návštívím a také nafotím. A v sezóně jsem třeba i 3x týdně na výletě, takže ty peníze ani nepokryjí to, co dám za benzín. Web dělám hlavně pro radost, ale přecejen nějaká ta koruna alespoň na částečné pokrytí nákladů by se mi hodila a myslím, že vzhledem k úzkému cílení by to mohl být i zajímavý prostor pro propagaci např. ubytování...

2Plaváček: Díky za postřeh, odkazy se podtrhnou až po najetí myši schválně kvůli designu. Kdyby byly podtrženy všechny, vypadalo by to dost ohavně, protože jich je tam mnoho. Ale zato přemýšlím o jiném menu (klasickém horizontálním pod úvodním obrázkem). Každopádně si rád vyslechnu připomínky co by se dalo zlepšit.
Oleg
Profil
tak to potom vse v poradku. nevedel jsem, ze jezdite osobne a prozkoumavate nektere lokality.

omlouvam se
Knopi
Profil
michaln: Já myslím, že Plaváček tím chtěl říct, že co je odkazem má býti určitě podtrženo. Menu může být samozřejmě vyjímkou. Špatně se člověk na tvých stránkách orientuje a neví co je odkaz a klasický text, protože to jednou podtrhneš, a pak zase někde ne. Nenuť uživatele přemýšlet a hledat... :o) Nech je všechny hezky podtržené.
monarcha
Profil
Mě se stránky moc líbějí a to jak graficky, tak obsahově. Co mi chybí je rss zroj nových výletů.
moskyt
Profil
Knopi

co je odkazem má býti určitě podtrženo - neni pravda, jasne odlisit odkaz od textu (v pristupnem webu) lze i jinak...
Anonymní
Profil *
moskyt: Pročpak ne? Je rozdíl mezi vyznačením textu a odkazem. Pokud ho jen zvýrazníš, nebo nějakým způsobem vyznačíš, neznamená to, že návštěvník hned na první pohled pozná, že jde o odkaz. Bude muset celý text pečlivě prozkoumávat. Když budou odkazy podtržené, což by určitě měli být, je na první pohled jasné, kde je zřejmě důležitý bod na stránce, který je odkazem. Rozhodně s tebou nesouhlasím. Samozřejmě pokud nemáš na mysli například menu, nebo nějakou vedlejší navigaci - to může být samozřejmě vyjímka.
Knopi
Profil
To jsem psal samozřejmě já (anonymní), ani nevím jak jsem se odhlásil. :o)
moskyt
Profil
Knopi


mel jsem na mysli prave menu... spatne jsem te pochopil...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0