Autor Zpráva
labid
Profil
Hezký večer, dělám web pro jednoho známého a grafika není mojí silnou stránkou, rád bych proto našel někoho šikovného, kdo by mi pomohl. Jedná se o www stránky pro agenturu, která zajišťuje různé akce, koncerty a tak. Stránky bych rád udělal - podle jeho požadavků - v moderním až futuristickém designu, on sám mi dal tyhle odkazy jako příklad:

http://www.actionpromo.cz
http://www.petrbende.cz/cze

Moje představa je taková, že převažující barva by měla být černá (pozadí) s šedou (respektive takovou, aby to vypadalo "kovově"). Linky, čáry a ohraničení menu asi červené (i když uvažoval jsem i nad modrou). Nadpisy a podobně by se mi líbily nějakým písmem, které by připomínalo zohybané tenké kovové potrubí :-) ale to nevím jak by to vypadalo, možná by bylo lepší nějaké normálnější, ale každopádně zaoblené písmo. Zaoblené by měly být i buttonky (položky menu). Prostě kombinace černé s nějakými barevnými světly.

Šlo by jen o titulní stranu s menu + logo, zbylou grafiku už bych dodělat zvládl.

Napsali byste mi prosím, jestli by to bylo možné a pokud ano, tak za jakou zhruba cenu? V tom jsem trochu omezený, protože se jedná o mého známého a stránky pro něj dělám víceméně ze známosti...
Anonymní
Profil *
dobry den.rada pomuzu za 2000kč. info@bimaweb.cz
kahy
Profil *
ty dva weby co jste uvedl jsou úplně jinak graficky provedeny...
dragit
Profil
Dobrý večer,

souhlasím s kahym, ty uvedené příklady jsou naprosto rozdílné, jak kvalitou zpracování, tak stylem provedení. V tom případě se mi zdá, že zákazník asi ještě úplně přesně neví co chce.

Nabízím spolupráci. Cenu zatím uvádět nebudu, záleží na dohodě. Kontakty a reference na www.dragit.cz
Lexter
Profil
Dobrý den, také bych se rád zapojil mezi nabízející. Zakládám nyní webdesignové studio a vaše požadavky bych myslím velice dobře zvládl. Jsem grafik, ostatní z mého týmu jsou programátoři. Kontakt na mě najdete na Lexter@seznam.cz nebo mi můžete odpovědět i do zdejší diskuse.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0