« 1 2
Autor Zpráva
armin
Profil *
no to verim, me taky kdysi kontaktoval clovek, ze zda mu prodam shop, ze to bude dal prodavat za mymi zady - jako me zaplati jednou, ale pak bude treba za 1/4 sumu prodavat dal i 50ti lidem. A kdyz jsem se po 5ti minutach vzpamatoval ze jak je nekdo drzej a napsal mu ze dekuji za nabidku ale nemam zajem, tak mi jeste vynadal do idiotu. Proste nonsense.
Ja se zabyvam eshopama od roku 2004 na profesionalni urovni, vse je z me vlastni hlavy a na zaklade zkusenosti, nemam nic ciziho (opensource/gnu/gpl) bo se zakony zmeni nebo cosi kdesi a najde se x uhrovitych pubertaku co hrozne radi pujdou zalovat. Nema cenu tuto debatu dal rozvadet. Az ja dokoncim novou verzi projektu, tak se tady urcite pochlubim ;)
Azu
Profil *
Tak s tím mám stejnou zkušenost. Tatík si nechal udělat pro svou firmu obchod a synáček ho chtěl hned dál prodávat, protože se "zabýval tvorbou stránek". Naštěstí sem několik stěžejních scriptů projel přes eAccelerator a nastavil omezení funkčnosti scriptů jen na jejich doménu, takže synek se pak divil proč to jinde nechce fungovat a ještě mně kvůli tomu posílal emaily. Podobných zkušeností bylo několik a proto pokud chce někdo shop, tak leda s podmínkou, že bude na mém serveru a na fakturu místo zhotovení obchodu, píšu pronájem obchodu na dobu neurčitou, protože i s tím sem měl již trabl.
Venca Černík
Profil
Mohl bych taky někomu nabídout e-shop. zkušební verze je na http://vencacernik.ic.cz/projekty/projekt2

Můžu upravit na míru, cena kolem 5000Kč. (můžete smlouvat)
quinux
Profil
Venca Černík
Nejste přihlášen. Pro přidávání do košíku se musíte přihlásit.
Už proto bych do toho nešel ;o)
Yrrah
Profil
quinux
Mluvíš mi z duše :)

Nejsem hnidopich, ale pokud e-shop nechce, abych u něj nakupoval a háže mi klacky pod nohy, budu tedy nakupovat jinde. E-shopů jsou stovky.
A právě proto, že jich jsou stovky, odmítám se všude registrovat. Pokud bych nakupoval v jediném e-shopu, tak samozřejmě ano.
armin
Profil *
ja nechci nejak rypat, ale cokoliv co nabizim ma moji osobnost prezentovat a ne kazit... Celkove myslim ze tento thread je zabombardovat prispevky lidi a jejimy extra super nabidkami o kterych jsme se tady bavili.
Venca Cernik: http://upload.dicini.sk/data/shopnaprd.PNG - nevim zda te za toto da nekdo vubec neco...

Azu: muzes se mi pls ozvat na icq/skype/mail? Kontakt na me na webu armin.sk
Venca Černík
Profil
quinux
Psal jsem, že to můžu upravit na míru.... Je to tam, protože to chtěl jeden člověk (pro kterýho jsem to dělal)...
armin
Jo, máš pravdu.... po stránce HTML a CSS je to opravdu hrůza... Zaměřil jsem se totiž hlavně na PHP a MySQL... Pokusím se to předělat..

díky za připomínky.
anonym
Profil *
Venca Černík

Jsem koukal na tvůj šopík a přidávání do košíku nefunguje tedy jenom když si prohlížím samostatnej produkt asi se ti tam vloudila chybička ale jinak bych řekl že pěkné.... až na to html a css..
MK-servis
Profil *
Venca Černík

Ty prodáváš e-shop a není funkční to se mi snad zdá.. :)

První bych to spravil a dal aspoň do nějáké grafiky pak bych to nabízell toť moje rada..
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0