« 1 2 »
Autor Zpráva
Březík Josef
Profil *
Hledám Programátora (kolem 20 let)

musí umět HTML,Basic

bude dělat grafiku z 60%,pomůže mi s webem,budou se dělat aplikace,HTML-aplikace a soubory (soubor xx)

na vše mam programy


PS: hledám ho co nejrychleji tak se nebojte napsat...
kahy
Profil *
ale kontakt neuvedl..
souki
Profil
Neberte to prosím jako znevažující OT, ale co má společného HTML a Basic?? A co jsou ty tajemné soubor?
O pozici zájem nemám, ale jsem od přírody zvědavý, a tak mě zajímá, koho to vlastně poptáváš.
roberta
Profil
souki
by si neveril, ale stránky sa dajú robiť aj v Basic-u
souki
Profil
roberta
Myslíš VBScript? Nebo na straně serveru?
Březík Josef
Profil *
Březík Josef
chci udělat team portware který se bude zabývat aplikacemi,HTML-aplikacemi...
programy ať už to bude jen blbej kalendář nebo editor vytvářet se bude zatím v HTML,potom bych přestoupil na PHP,a potom Basic, Email: portware@seznam.cz
Inspirum
Profil
A co nabízíš?
Když by někdo šel do toho team tak by měl vědět co stoho bude mít kromě skušeností. Podle mě bliší informace přes meil neni to pravé ořechové. Či nějaká web adresa by se hodila.
(Zájem nemám.)

Osobní otázka? Jak moc rozumíš html či php? Protože proč píšeš že se bude zatím vytvářet jen v html?
Dík
Březík Josef
Profil *
nabízím vše co vyrobím + programy pro vytváření + samozřejmě zkušenosti a známost,nevím co bych výce mohl nabídnout...

Web je: www.sweb.cz/portware

HTML - umím dobře,ne že bych si pamatova vše ale málokdo si zapamatuje že je #0047ff - tmavě modrá , že je #0099ff - světle modrá , a že se dá pustit HTML ve fullscreenu (narážím na mojí hru).

PHP - dělat nebudu protože asi začnu s Basicem,jiný než HTML neumím moc dobře a proto začnu HTML, ale ke všemu se dostaneme...

uvítám jakoukoliv pomoc, třeba jem textařstvím...
Březík Josef
Profil *
Email je: portware@seznam.cz
Aldred
Profil
Březík Josef
oooh....tak s takovym webem asi nikoho do teamu nedostanes...tabulky, zadnej design, obrazkovy menu a v nazvu obrazku sou háčky....nejprve udelej neco lepsiho a pak teprve nekoho shanej....web je zaklad. (Nechci peskovat,ale jen poradit)
James_scott
Profil *
Co se tyce toho webu tak nic moc :))) ....presne jak rika Aldred nejdriv udelej neco lepsiho,ale i tak pochybuju ze se tohodle nekdo chytne...
quinux
Profil
Aldred
James_scott
Pánové, tohle není sekce názory na stránku, tak se kroťte. :)
Březík Josef
Profil *
na web jsem neměl moc času protože pořád hledám někoho kdo mi pomůže, ale pokud vám jde o ty stránky tak se je budu snažit vylepšit co nejdřív.Do týdne uvidíte změnu to zaručuji,ale na web neví co bych tam měl asi tak dát...

Výtvory a připravujeme stačit teda nebude,krom toho fungují jen 2 odkazy,jak to ale mám sám zvládnout?

jinak se za ty stránky omlouvám a hlavě za to pozadí,ale když to jediné mi tam sedlo...
Březík Josef
Profil *
Tak jsem web trochu vylepšil, ale upozornuji že mi v únoru bude 14 let proto potřebuji zkušeného programátora který za práci moc nechce (samozřejmě ža já bych také nechtěl někoho moc něčím zatěžovat), ale dříve nebo pozděli ten team stejnak sestavím je to jen otázka času, ale až ten čas příjde...(no kéž-by).

kod se chce přidat ať se přidá nebo mi alespoň prochu pomůže ať píše na portware@seznam.cz

ti kdo se nepřidá doufejme že se k němu dostanou naše výtvory pokud se mi podaří nějaké vyrobit.
Už se snažím o hru Chcete být 15 korunářem

(web je pořád stejný: www.sweb.cz/portware )
Anonymní
Profil *
14 let

Musim rict,ze jsi docela sebevedomy.. Chtit udelat tym s 20 letym programatorem ve 14 letech,hmm. Myslis,ze by jste si rozumneli ? Myslis,ze by tym byl vyhodna symbioza pro obe strany ? ( jen,tak recnicky,nemyslis,ze by jsi byl v tymu parazit ? :) )
Retal
Profil
Na internetu na věku nezáleží.
Anonymní
Profil *
Na internetu na věku nezáleží.

Nu coz,ale zkus mi vyvratit,co jsem napsal po procteni cele diskuse. Je to pravda.
Anonymní
Profil *
potřebuji někoho zkušeného a myslím že z 20-letým to bude jistější.Pokud jde o to jestli si budeme rozumět to závisí jen na něm.

prostě jen chci najít programátora,je mi ůplně jedno kolik mu je ale hlavně aby splňoval moje podmínky pokud ne ... na pravidlech se můžeme domluvit...

musí umět programovat v HTML zvládá i HTML - aplikaci,grafiku,psát texty, a to úplně stačí

www.sweb.cz/portware email: portware@seznam.cz

stránky jsem trochu upravil/vylepšil
Railbot
Profil
Anonymní
usí umět programovat v HTML zvládá i HTML - aplikaci,grafiku,psát texty, a to úplně stačí
Skromnost sama. Takový expert by byl jistě k nezaplacení...kodér, grafik a ještě copywriter. Jinak v HTML se neprogramuje, ale kóduje. A co myslíš tou aplikací?
Březík Josef
Profil *
aplikace která je založena na html.V hlavičce ná trochu jiné nastavení ale kódování je pořád stejné.
přípona je : (*.hta) HTML - aplication

je to vlastně tak trochu vylepšená verze pro zobrazení html.Okno se otevře stejně jako u aplikace (*.exe) ale vše v tom je založeno na HTML ...
Portware
Profil *
Pište na: portware@seznam.cz
koudi
Profil
Březík Josef
Když se v dohledné době naučís psát aplikace v *.txa (TXT - application), rád tě uvítám ve svém týmu.
Taťka
Profil *
To: Březík Josef:
Pepíčku, je mi něco přes třicet. Vždycky jsem si přál mít synka, který by se se mnou učil programovat... Bereš mě? Třeba bychom mohli zajít na zmrzku a domluvit se...
Ale jinak začínáš docela dobře. Já ve čtrnácti chodil na ryby a po večerech se dloubal v nose. Ty mladý dneska vysedávaj u kompu. Kam ten svět spěje...
P.S: ta fotka na webu je na tvou první občanku, viď? Je to vidět na tvém šťastném úsměvu.
Portware
Profil *
.....Provokace.....Provokace.....Provokace.....
nevím co mi tím chceš naznačit, ale pokud se ke mně chceš přidat tak mi napiš co umíš a čím bys mi tak pomohl.
Txa - toto jsem ještě neslišel ale pokud mě můžeš něco naučit tak se rád od tebe něco přiučím.

kdo chce spolupracovat se mnou tak ať mi napíše na portware@seznam.cz pracují pro mě 2 lidi - izmy a slami.

Chci jen udělat něco pro svět počítačů a pokud se na školu nedostanu ( chodím na základku do 8.tř. ) to neznamená že programovat už nebudu. programování mě baví a potřebuji podporu někoho zkušeného který by mou firmu dovedl dále než bych dokázal já sám ... v jednotě je síla ::::: programování neni jen o výsledku, ale taky o zkušenosti ...
Lexter
Profil
Taťka

Já jsem taky cucák a u PC nevysedávám věčně Tatínku :).

Portware

izmi a slami. Hezké přezdívky :D.

Podívej, není nad to se učit sám a dávat do toho svůj čas. Bude tě pak hřát pocit při dosaženém výsledku svými vlastními silami. Tady je běžné, že prostě lidé vtipkují nad nabídkami atd. Ani já nejsem jinej patlal a budižkničemu jako třeba Rail :D. (Sry brachu, ale popichování mezi námi se stalo rutinou:D).

Ale zptáky k tématu. Najdi si na netu zdroje o programování. Co já vím třeba linuxsoft a makej na sobě. Říkej si o názory třeba tady na fóru atd atd...

Hodně štěstí ;)
Portware
Profil *
dobře .......... díky za radu a musím uznat že máte pravdu a samozřejmně až budu potřebovat nějakou radu nebo něco tak doufám že vím na koho se obrátit.
temistokles
Profil
14 let

Musim rict,ze jsi docela sebevedomy.. Chtit udelat tym s 20 letym programatorem ve 14 letech,hmm. Myslis,ze by jste si rozumneli ? Myslis,ze by tym byl vyhodna symbioza pro obe strany ? ( jen,tak recnicky,nemyslis,ze by jsi byl v tymu parazit ? :) )


istou dobou som spolupracoval s ludmi co mali 16 a 14. a nemyslim si, ze boli tou dobou v time parazitmi. samozrejme, mali sa co ucit. ale nevidim dovod odsudzovat niekoho kvoli veku.
portware
Profil *
pracuji se 17-ti letým a funguje vše v pohodě ...
portware
Profil *
a s tím věkem máš pravdu když někdo něco umí tak by se nemělo koukat na věk ale jestli se k té práci hodí ...
niCe
Profil
portware
Zdravím všichni co jsou právě na našich stránkách.Webu jsem se ujal já, ale ještě nebylo moc času na grafiku proto jsem jen něco nasmolil v malování pro windows a spíše se zaměřil na tvorbu kódu webu. Stránky jsem nakódoval na delší dobu a prozatím se kód stránky mněnit nebude. Grafika zůstane tak jak je a možná trochu postoupí o pár bytů dopředu ale jinak se čeká od Zdeňka že udělá prvotřídní grafiku (tlačítka a obrázky). Jarek napíše nějaké ty texty a sepíše příští ůvodník.A já udělám zbylé odkazy. Dotazy a připomínky případně návrhy tak pište na: portware@seznam.cz .


Proč mi přijde, že chceš jenom sedět a šéfovat svému teamu? Ty chceš evidentně velet svýmu malýmu microsoftu. Ale povím ti, že Bill Gates ve svých 13 letech pragramoval první piškvorky. A ty zatím neumíš ani pořádně češtinu.
Bez vynaloženého úsilí to nikam nedotáhneš.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0