« 1 2
Autor Zpráva
portware
Profil *
já programuji v hta. umím html,ini,css,js,vbs,dhtml,xhtml,a trochu i xml. a vsadím se že ty asi nevíš mnoho o hta ani jak se kóduje.
kromě toho začínám dělat php a visual basic. doma mám spoustu malých prográmků jako je kalkulačka, texťák,nebo hra textovka.
Problém je v tom že nejsou dokončeny a mají spoustu chyb.
a šéfovat se mi moc také nechce, já chi být programátor, ale chci také mít portware.
niní jsem už našel toto místo...

firma pro vytváření webu slamacomputers.eu složena ze dvou týmů, 1 se zabývá stránkamy a ten druchý je portware co se zajímá o vývoj jakéhokoliv softwaru. když něco píšu tak píšu rychle a tudíž si neuvědomuju chyby co píšu, ale když programuji tak čeština je bez chyby. a kromě toho mám jarka hrácha a ten je můj textař.

nicméně web se už dělá a už za chvíly půjde na internet, ale ještě nevim kam ho dám.
portware
Profil *
web jsem přesunul na www.portware.slamacomputers.eu i když jsem neuděla texty. - ta grafika za to stojí ... ne?
už jsem šéfem jen svého týmu portware ale jinak dělám pro slamacomputers.eu .
Cob
Profil
niCe
Když se tu opět otevřelo přestárlé téma, zareáguji na tebe. Pakliže je člověk schopným obchodním zástupcem a ty lidi dokáže ukecat, nevidím důvod, proč by nemohl být šéfem prosperujícího webstudia i přes to, že neumí otevřít photoshop a ani špetku kódu... A pokud by to náhodou někdo takový četl, nechť mi napíše, rád ho do našeho teamu přijmu...
portware
Profil *
já neříkám že budu šéf pořád. mě jde jen o to, uskutečnit to co jsem vždy chtěl.
Kódovat umím a když na to přijde tak udělám i dobrou grafiku.

Tato diskuze je nyní k ničemu, portware budu zatím tedy dělat sám dokud neukážu že jsem schopný něco vytvořit...

tímto ukončuji tuto diskuzi.Pokud se někdo budete chtít na něco zeptat nebo budete chtít říct něco k té diskuzi napište mi na email.



Již tuto diskuzi navštěvovat nebudu a až budu mít POŘÁDNÝ WEB, tak se to dovíte ...
WMPopi
Profil
který by mou firmu dovedl dále

A jakoupak to máte tu firmu pane šéf? :-D
WMPopi
Profil
dokud neukážu že jsem schopný něco vytvořit...

Tato diskuze začala před 9 měsíci, zatím jsi nic neukázal :-)
portware
Profil *
s portwarem jsem zatím skončil. Teď zatím dělám u slamiho www.slamacomputers.eu
když jse chtěl dělat portware, byly to vždy malé a nedodělané aplikace a tak toho prozatím nechám.
nebudu zatím dělat portware a tím již tato diskuze je k ničemu.
Venca V
Profil
Teď zatím dělám u slamiho www.slamacomputers.eu[/i]
<ot>nedopatřením jsem kliknul na tento odkaz... opravte si pro Boha živého ty příšerné pravopisné chyby!</ot>
_suff
Profil
Teď zatím dělám u slamiho www.slamacomputers.eu[/i]
<ot>nedopatřením jsem kliknul na tento odkaz... opravte si pro Boha živého ty příšerné pravopisné chyby!</ot>[/i]

<ot>Podle schopnosti stylizace typuju, že slami chodí na první stupeň základky, možná by se vyplatilo pořídit si copywritera ;) </ot>
portware
Profil *
nevím kde se učí ale neřekl bych že chodí na základku když vytváří a prodává weby.Slami mě zaměstnal protože si myslel že mu mohu pomoc a to jem mu dokázal a za několik dní na své stránce bude mít ode mě stránky na které bych mohl být pyšný.
pokud si myslíš že čeština je to jediné co je na kódování důležité, tak se pleteš. Já jsem kodér a kódy nejsou v češtině ( pokud sis nevšiml ).

a navíc jsem říkal že tato diskuze končí tak nevím proč jsem pořád píšete.To neumíte číst?
_suff
Profil
ale stejně si neodpustím poslední OT :D ...
<ot>Čeština sice možná není důležitá pro kodéra, ale jen idiot si objedná web u studia, které má 5 pravopisných chyb na jednu větu ;)</ot>
fikus
Profil *
portware
dejme tomu, že ty umíš kódovat a slami umí grafiku, nutně ale potřebujete jěště jednoho člena - kohokoliv, kdo umí pravopis. Když někdo navštíví Vaše stránky, tak se buď zasměje (jako třeba já) nebo bude zděšeně utíkat pryč, ale určitě si u vás nic neobjedná. Zapracujte na tom.
portware
Profil *
ale ty stránky jsem nedělal já ale slami a jeho stránka nemá pravopisné chyby (pokud vím).
na www.sweb.cz/portware zatím všichni zapomeňte, sláma a já používáme www.slamacomputers.eu a ješte máme 2 členy a stránka která má pravopisné chyby nebo není validní, tak ji slama na web nedá a ještě jednou upozorňuji že stránky jsou www.slamacomputers.eu takže než kdokoliv začnete o tom webu psát, podívejte se na něj ...
Venca V
Profil
portware -
ještě jednou upozorňuji že stránky jsou www.slamacomputers.eu takže než kdokoliv začnete o tom webu psát, podívejte se na něj ...

Přesně o tomhle webu jsem psal. Takže než začneš tvrdit, že tam nejsou pravopisné chyby, tak se podívej pořádně;-)
Venca V
Profil
převědč se;-)
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0