Autor Zpráva
janavk
Profil *
Jestli to sem nepatří - a s asi nepatří, tak se omlouvám. Ale hledám někoho, kdo mi na mé stránky www.jakpodnikat.cz sežene sponzory. Jestli to někdo chcete udělat - dělat, dala bych mu procenta ze získaného příjmu. Jednoho sponzora už mám, ale mě se příčí s nimi jednat, radši bych to nechala na někom, kdo to dělá rád.
janavk
Profil *
Napište mi na janavk@seznam.cz
Railbot
Profil
To ti sponzoři jsou nějaký ošklivý hmyz, že se vám příčí s nimi jednat?
quinux
Profil
janavk
Není v tom případě lepší využít nějakého z reklamních systémů? ;o)
janavk
Profil *
ošklivý hmyz, Spíš nemám komunikativní schopnosti.

reklamních systémů?
Co tím myslíte?
quinux
Profil
janavk
bbkontext.cz adfox.cz .. nějakou kontextovou reklamu. Samozřejmě záleží kolik by jste z toho chtěla vytřískat ;o)
janavk
Profil *
bbkontext.cz
Zkusím, díky.
adfox.cz
Tam jsem se už přednedávnem zaregistrovala, ale pak jsem nevěděla, jak dál, a nepochopila jsem, jak to funguje:(

kolik by jste z toho chtěla vytřískat
Vzdálený cíl - stát se rentiérkou (rentiérem) tady má asi skoro každý:)
quinux
Profil
janavk
a nepochopila jsem, jak to funguje
Pokud chcete pouze zobrazovat reklamu (nikoliv nakupovat), tak by to i u adfoxu nemělo být nic složitého, hledejte něco jako "pro provozovatele serverů" (s adfox em nemám zkušenosti, tak moc neporadím).

u bbkontext potřebujete elektronický podpis pro podepsání smlouvy (když trochu pohledáte tak tam naleznete návod jak ho vyřídit téměř zadarmo ;o)
janavk
Profil *
u adfoxu nemělo být nic složitého Ještě to zkusím, ale složité to pro mě je.

potřebujete elektronický podpis Takhle vypadají ty věci, co mě odrazují. Proto hledám lidi, kterým tyhle věci nedělají problémy. Pro mě je to velká hrůza:(
Nox_lbc
Profil
Myslím, že kdyby se na tom projektu zapracovalo (redesign, kvalitní obsah, vhodná výměnná reklama), tak by za něco stál ... má to dobrý potenciál ... a navíc super doména ;-)
janavk
Profil *
redesign, kvalitní obsah, Dělám na tom opravdu hodně, co je na tom designu špatného? Včem by měl být obsah lepší?
vhodná výměnná reklama), Na to právě hledám člověka, který to zvládne udělat za mě.

super doména :) Doufám, že to Yuhú nevezme jako ukradený nápad, to by mě mrzelo.
otázek
Profil *
Zdravim. Tohle téma je docela zajímavý, proto se pokusím i já přispět "troškou do mlýna".

Ten projekt je poměrně pohledý, jak formou zpracování, obsahem, design je strohý, což se od podobným způsobem zaměřeného portálu dá očekávat. Líbí se mi a je na první pohled patrné, že tomu opravdu věnujete hodně času, vkládáte informace a aktualizujete je. Tímto přeji ať Vám to nadšení vydrží pokud možno co nejdéle.

Mám ale takový možná docela podstatný postřeh. V dnešní době drtivá většina lidí se stará spíše o své vlastní projekty. Investuje čas do jejich ladění, optimalizace, reklamy. proč by měl někdo tento čas investovat do věci někoho jiného, když v podstatě je třeba udělat vše od nuly ?? To že máte portál jakžtakž hotový je v pořádku, ale to aby měl úspěch, byl využitý a obsahoval komerční reklamy je sen každého, kdo něco podobného vytvoří. Ptám se tedy, proč by někdo měl dřít "za procenta" pro někoho druhého raději, než aby budoval a propagoval svůj projekt ?

Pokud skutečně najdete někoho, kdo bude ochotný udělat z Vašeho portálu prosperující stránky za procenta z toho, co vlastně on sám vytvoří (vydělá), pak mi dejte vědět.. rád se s ním také spojím a využiji jeho služeb..

Poznámka: předpokládá se, že portál bude výdělečný z reklamy či sponzorství, tedy z toho, co má poptávaný subjekt zařídit sám, vybudovat sám a finálně z toho dostane +- nějaká procenta..

Obdivuji Váš nápad. Připadá mi velmi chytrý, až skoro žensky rafinovaný..

přeji hodně štěstí
Nox_lbc
Profil
redesign, kvalitní obsah, Dělám na tom opravdu hodně, co je na tom designu špatného? Včem by měl být obsah lepší?

Design je příliš strohý, a informace (mohou být sebevíc kvalitní) se tam prostě ztrácí ... Kvalitní obsah tam už možná je, nejsem odborník (učím se ;-), nicméně ten se musí obnovovat s novými zákony a vyhláškami .. tak jsem to myslel ...

(vhodná výměnná reklama), Na to právě hledám člověka, který to zvládne udělat za mě.

Systém výměnné reklamy je velmi jednoduchý a na internetu je spousta návodů, nevím zda se vám podaří takového člověka sehnat ... mít takový projekt, reklamu bych si řešil asi sám ... EDIT: Viz třeba www.zacinej.cz Radima Hasalíka ...


super doména :) Doufám, že to Yuhů nevezme jako ukradený nápad, to by mě mrzelo.
Myslím že ne, Yuhů je s kroužkem ;-)
janavk
Profil *
otázek přeji ať Vám to nadšení vydrží ... díky

proč by někdo měl dřít "za procenta" Myslela jsem, že každý jsme dobrý v něčem jiném.

Nox_lbc Design je příliš strohý, a informace se tam prostě ztrácí . To se týká hlavní stránky, těch dalších, nebo všech? Kde se ty informace špatně dolují?


Yuhů je s kroužkem ;-) Tohle (tipuju) mi Yuhů odpustí docela jistě:)
AlešD
Profil
janavk:

AdFox je to docela jednoduché, v administraci účtu si navolíte vzhled a počet reklamních odkazů a pak vygenerujete (dělá se to jedním kliknutím :-)) jakýsi javascript, který vložíte do své stránky na místo, kde chcete aby se reklama zobrazovala. Nějakým způsobem se potom zobrazují reklamy, které se vztahují k tématu stránky.

Nicméně účinnost nepatří k největším: u mě za 3 měsíce při cca 25000 shlédnutí 13 prokliků a výdělek cca 15 Kč, což není ani na jedno pivo. Ale třeba při takto jasně zaměřeném vebu to bude lepší.

Ještě bych doporučil AdSense od googlu.

K vašim stránkám: sleduji je už delší dobu a musím říct, že po obsahové stránce nemají chybu. Nicméně s designem bych doporučil něco udělat. Není to úplná katastrofa, ale prostě to nezaujme. Co třeba najmout na design nějakého studenta, v Brně je jich plno, který by to za 2-3 tisícovky zvelebil? Nebo ho ukecat zadara (za kvalitní referenci)?

Stránky je také potřeba propagovat, tj je zaregistrovat alespoň v českých portálech (seznam, centrum, atlas atd.). Taky není špatný nápad vyrobit nějaký letáček s informacemi o vašem projektu a pohodit ho třeba na stolek na chodbě živnostenského úřadu, sociálky a podobně. A samozřejmě kam přijdu, tak to propaguju :-))
janavk
Profil *
AdFox - za 3 měsíce při cca 25000 shlédnutí 13 prokliků a výdělek cca 15 Kč hm, to snad nemá vůbec cenu...
najmout na design nějakého studenta, nebo
ukecat zadara - no kde vzít, tady?

zaregistrovat alespoň v českých portálech
Seznam mám, ostatní jsem nějak nedělala, ale chodí mi lidi i ze Seznamu a trochu Atlasu. Mám dojem, že ani po registraci by jich víc nepřišlo, že je to v tom poměru, v jakém se vyhledávače používají.

vyrobit nějaký letáček s informacemi
Tak daleko zatím nejsem, navíc mi přijde, že internet to provede líp.
Jinak - díky:)
otázek
Profil *
Ne, tak já jsem nechtěl být tvrdý. Možná se nejedná o rafinovanost, ale zkrátka jen neznalost. Zas na druhou stranu se mi líbí, že se v tomto odvětví začínají trochu více angažovat i ženy, takže Vám v podstatě fandím. jen jsem tím chtěl naznačit, že prostě zpropagovat stránky nejde samo. je to obrovská práce a úsilí.
Myslela jsem, že každý jsme dobrý v něčem jiném. - tak samozřejmě, ale nikdo dnes nedělá zadarmo, každý chce dopředu vědět co z toho bude mít. Možná bych Vám doporučil jiný přístup a to investovat. Zaplaťte někoho, kdo Vám to zpropaguje a buď o to bude zájem a vyplatí se Vám to (brzo vrátí a bude vydělávat) nebo se to nevyplatí a proděláte. Je to typ investice, jako kterákoliv jiná. Jistá si můžete být tím, že zadarmo se bude angažovat asi málokdo.. tak se mějte..
par
Profil *
Seznam mám, ostatní jsem nějak nedělala, ale chodí mi lidi i ze Seznamu a trochu Atlasu. Mám dojem, že ani po registraci by jich víc nepřišlo, že je to v tom poměru, v jakém se vyhledávače používají.

Prolinkování je důležité i pro google a jiné vyhledávače. Čím budete mít víc odkazů na prestižnějších stránkách, tím budete mít i více návštěv z vyhledávačů. Navíc čím více zvýšíte page rank vašich stránek, zvýšíte i šanci na nalezení sponzora, nebo placené reklamy. Nic nezkazíte, pokud bude odkaz na vaše na každém rohu. (I když efektivnější je si je vybírat)
Anonymní
Profil *
otázekMožná bych Vám doporučil jiný přístup a to investovat. Dobře, investovala bych, ale kde? U koho?

par Prolinkování je důležité... Prolinkování, to znamená, že to musím do Centrumu i Atlasu vložit? Z Centrumu mi chodí lidi ibez vložení, tak jsem myslela, že si to tam nějak stahujou ze Seznamu a vkládají sami.
janavk
Profil *
Minulý vzkaz je od janavk.
par
Profil *
Z Centrumu mi chodí lidi ibez vložení Asi chodí z vyhledávače. Pokud máte na webu statistiky, stačí kliknout.

to znamená, že to musím do Centrumu i Atlasu vložitCentru a atlas je troch málo. zkuste začít tady.
janavk
Profil *
parzkuste začít tady. Moc hezké, díky, díky:)
MARTINKA
Profil *
čau, čau!!!
Mohl byste mi nekdo pomoct???
Jsem zrovna ve skole a máme za ukol najit na netu nejakou klamavou reklamu. A třeba jeste neco o takových reklamách!!!
POŮŽETE mi někdo?????????
PROSÍÍÍÍM!!! DĚKUJU
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0