Autor Zpráva
Guj1n
Profil *
Dělam weby na zakázku ve PS takže graficky založený web
Jinak umím HTML a CSS
Guj1n
Profil *
Jinak ukázky nedodělaých mých webu

www.reborn.hu.cz
www.shadowwar.tym.cz
www.nintendods.own.cz
Romanticka
Profil
Mensi rada:
Weby jsou poskladane z obrazku, Co clovek, ktery ma vyple obrazky. Si ztracen, lepe receno, je ztracen uzivatel :(
lopik
Profil
Weby jsou poskladane z obrazku, Co clovek, ktery ma vyple obrazky. Si ztracen, lepe receno, je ztracen uzivatel
a navstevnika co ma pomalsie pripojenie trafi slak
Peca
Profil
Určitě umíš css?
DavesMan
Profil
Samozřejmě, že umí - vždyť je tam perfektní tabulkový layout!;-)
Inspirum
Profil
Mě se líbí to písmo :D u [url=http://www.reborn.hu.cz
]www.reborn.hu.cz
[/url]

Možná tak za 10 let budou takoví weby přípustný. Každej už bude mít rychlej net. :D
To jsem se chtěl zeptat to písmo je z nějakýho programu nebo jsi ho namaloval? atd..
Guj1n
Profil
Stahuju fonty z dafontu a to pak pisu v PS takze to vyjde jako obrazek
James_scott
Profil *
Ten web mi prijde nepouzitelnej jak je poskladanej z obrazku.... mam GPRS pripojeni a mohl jsem si u toho dat kafe nez se to nacetlo... a kdyz se to nacetlo,tak jsem zjistil ze MENU je tak malicky,ze na nej skoro nevidim :))
Ezekiel
Profil
Nepoužitelný.... Weby jen z opbrázků, to se radši rychle odnauč. Mysli na uživatele s pomalejším netem a na ty, co mají zakázané obrázky... ;)
Anonymní
Profil *
Dělam weby na zakázku ve PS takže graficky založený web
Jinak umím HTML a CSS


A ten Photoshop mas samozrejme legalne a na CSS ses profik. A ted tu o Karkulce.
Jindra Holý
Profil
doporucuju si alespon letmo procist weby typu www.ash721.cz ; www.webdesigners.cz .....tohle opravdu nema budoucnost,....navic sem ty weby nekde uz videl,...premyslim akorat kde...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0