Autor Zpráva
MaXemail
Profil
Hledá se velmi dobrý programátor, který dokáže udělat upload videa s převodem do flash přehrávače a s příponou flv. Jedná se o subprojekt serveru Nahraj.cz tak pokud někdo má zájem si dobře přivydělat (cca 5-10tisíc korun) záleží na provedení a jednání.

Kontakt:
Icq: 353-653-627
email: admin@nahraj.cz
tel: 775 998 501

preferuji icq.

Prosím jedná se o výběrové řízení takže pište i sem. Po konzultaci si vybereme toho nejlepšího a oznámíme to i zde
DavesMan
Profil
Možná by to chtělo trošku konkrétněji popsat...
Jaký OS? Co je k dispozici? (celý server s možností cokoliv doinstalovat? v PHP to asi těžko někdo bude psát...) Z jakých formátů (dost důležité - pokud se nemají použít 3rd party knihovny, napsání konverzní knihovny pro jeden jediný formát je záležitost na dosti dlouho, ...)
IMHO by bylo lepší použít (nebo si nechat namíru ve Flashi ušít) klasický flashový přehrávač, který zvládá spoustu formátů bez nutnosti jejich konverze...
quinux
Profil
DavesMan
Jaký OS? Co je k dispozici? (celý server s možností cokoliv doinstalovat? v PHP to asi těžko někdo bude psát...)
Já myslím, že to je celkem jasné. K dispozici by měl být celý server výhradně pro převod a na něm Flash Media Server (dá se sehnat i jiný server, ale moc jich není), který podle požadavků by měl mít Red Hat Linux (ale nevím jakou má spojitost distribuce linuxu s php ;o)
A proč by obslužnou aplikaci nebylo možné napsat v PHP?
DavesMan
Profil
quinux
Obslužnou aplikaci určitě jo, ale zakladatel threadu tu žádá upload (v PHP v pohodě) a převod do .FLV. O FMS se tu nepíše, čili automaticky předpokládám, že to chce napsat celý, včetně konverzního algoritmu.
MaXemail
Profil
upload by měl být normálně v php pak pomocí adobe flash media server převod do flv a pak vygenerování kódu pro vložení na stránky plus přehrávač
snad jsem to ujasnil
quinux
Profil
DavesMan
převod do .FLV. O FMS se tu nepíše, čili automaticky předpokládám, že to chce napsat celý, včetně konverzního algoritmu.
MaXemail už to napsal, ale pokud bys něco o převodu flv věděl (neříkám, že jsem odborník) tak FMS je prakticky jediná možnost jak toho dosáhnout. Vytvářet konverzní algoritmus (pokud to vůbec jde) by určitě nemohlo být ohodnoceno částkou 5-10 tisíc ;o)
DavesMan
Profil
quinux
Nebylo o tom nic napsáno - teď, když už je to zpřesněno, je to jasný. To už by pak šel třeba i FFmpeg (tam ale nevím, jak je to s komerčním využitím...)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0