« 1 2 »
Autor Zpráva
Vít Dlouhý
Profil
Zdravím a přeji pěkné ráno :-)

Nabízím k prodeji hotovou, nařezanou a pečlivě nakódovanou šablonu.

- Kód je validní (XHTML 1.0 Strict), perfektně formátovaný a okomentovaný.
- Součástí je také tiskový styl a zdrojový PSD soubor.

Šablonu lze užít poměrně univerzálně, původní záměr však byl osobní web/weblog.

CENA: 5 000 Kč

Ukázka šablony a detailnější informace
Railbot
Profil
Omlouvám se za dotaz, ale zeptám se pro zajímavost - není to "trošku" podhodnocené?
BaTeCzKo
Profil
Relativně ano. Protože se nejedná se o nijak originální šablonu. Práce na 2hodiny...
Vít Dlouhý
Profil
Railbot: Nepopírám, že si za "běžné" zakázky účtuji víc.
Vít Dlouhý
Profil
BaTeCzKo: Hezký výkřik do tmy - pokud děláš podobné šablony za 2 hodiny, tak mě prosím kontaktuj.
BaTeCzKo
Profil
Vít Dlouhý
Samozřejmě jsem přeháněl. Ale 5000 za šablonu mi (osobně) přijde docela hodně. Nedělám zatím webdesign jako zaměstnání a tak se v cenových zvyklostech moc nevyznám. :) Ale stejně mi to přide příliš...
ninja
Profil
BaTeCzKo: pokud vytvoris takovou to sablonu za 2 hodiny (staci jen PSD) nebo jsi za 2 hodiny schopen odbodbny PSDcko "rozrezat" do HTML, dej sem prosim na sebe kontakt, urcite te (nejen ja) zamestnam...
quinux
Profil
BaTeCzKo
Ale stejně mi to přide příliš...
Až, se webdesignem začneš živit (třeba i na vedlejšák), zjistíš, že cena přehnaná není. Jen za grafiku se dost často účtuje i mnohem víc ;o)
BaTeCzKo
Profil
ninja
Samozřejmě jsem to nemyslel doslova, jak už jsem psal výše. I když.... mohl bych to zkusit. Kontakt. :-]
509
Profil
cena 5000 nie je vysoka... Otazkou vsak je i za co...?! Faktom je, ze tu sa za grafiku povazuje kadeco, ale z pravidla len graficky navrh - grafika webu dosahuje i niekolkonasobok tejto sumy... Zalezi i na tom ako rozsiahly web to je... ako je postavena kostra a podobne
Ošklivý sup
Profil *
Cena je jasna :-) nizka, ale lepsi nez kdyz to zustane na HDD zadarmo :-)
Je i hezka, jedine co mne vadi ze je takova moc "nuvio" :-) Krom hlavicky v tom proste vidim zase H1 a Nickoenergeticke domy :-)

Mam k tomu otazku: je mozne si ty grafiku doupravit?
Railbot
Profil
BaTeCzKo
Pokud bys dokázal takovou šablonu za 2 hodiny nakódovat, podotýkám, že samozřejmě perfektně (optimalizace pro většinu prohlížečů, sémantika, použitelnost, přístupnost, základní seo, optimalizace grafiky), tak bych v práci dal výpověď a založil tvůj fanklub :))

Ale teď vážně. Jen za tu grafiku bych cenu odhadoval víc. Kódování pak nějaký ten další tisíc navíc. Ale chápu, že když z nějaké zakázky sejde a už je vytvořený web, tak je dobré ho prodat, i když pod cenou.
Vít Dlouhý
Profil
Ošklivý sup: Doupravit? Myslíš ode mě, anebo sám? Je u toho PSDčko, takže si s tím může kupující pohrát. :)
Vít Dlouhý
Profil
Railbot: Jen pro upřesnění, ten návrh nebyl tvořen pro žádný konkrétní projekt, není to nějaký recyklát nebo tak něco ;-) Je to celé od počátku tvořeno s tím, že se to nabídne jako šablona (původní idea byla dokonce bezplatně). Člověk stále pracuje na něčí zadání, takže udělat něco úplně podle sebe bez toho, že bych to musel se skřípením zubů násilně překopávat je příjemný pocit ;-)
Railbot
Profil
Vít Dlouhý
Dobrá. Nemyslel jsem to špatně. Na prodeji nepoužitých šablon nevídím nic špatného a recyklát bych tomu určitě neříkal :) Jinak ten důvod tvorby chápu. Je fajn občas mít možnost tvořit podle sebe a ne striktně dle zadání.

Ta šablona se dá použít univerzálně, ale ten weblog tam převažuje. Zajímalo by mne jestli je nějaký uživatel toužící po vlastním blogu ochoten dát za svůj web takové peníze. Zřejmě ne. Možná by to chtělo šablonu více prezentovat jako možnost pro firemní web.
Ošklivý sup
Profil *
VD: myslel jsem sam si nejak treba pozmenit tu hlavicku a tak,...
Vít Dlouhý
Profil
Ošklivý sup: Samozřejmě, dle libosti.
Vít Dlouhý
Profil
Railbot: Na tvém tvrzení určitě něco bude, ale z mého pohledu není zisk z téhle šablony nějak extra důležitý, takže veškerá moje iniciativa v tomto směru končí tím, že to vystavím tady v diskusi a dál to pustím z hlavy, je naštěstí dost i "jistější" práce -- pokud se to neprodá, tak to třeba dám o Vánocích volně ke stažení...
Dero
Profil
Vít Dlouhý: Díky, Vítku, za oživení rubriky působivou nabídkou. Skoro lituji, že si podobnou šablonu dovedu připravit sám - za 5k je to skoro zadarmo. :o)
habendorf
Profil
Za 5k je to zadarmo. Jenom za kodéřinu bych si osobně řekl minimálně 4k, takže grafika za 1k...

Jen doufám, že Vít Dlouhý nehodlá příliš intenzivně pokračovat v dumpingu :o))
Vít Dlouhý
Profil
habendorf: To určitě ne ;-)
Uroboros
Profil *
Měl bych otázku, jak dlouho jsi to dělal? Já osobně bych to dělal tak 10-15 hodin no možná 20 i s kódovánim je to docela složitá šablona, nejvíc času mi vždy zabere návrh (myšlenka) pak už to jde docela dobře. Cena se mi zdá docela úměrná, ikdyž bych jí nechal asi spíš tak za 4000,- , nebo bych jich udělal několik v různych odstínech a nabídl tak za 2500-3000 tis každému kdo projeví zájem, nejen jednomu nejrychlejšímu.
Railbot
Profil
Uroboros
Ty bys to dělal 20 hodin a chtěl za to směšné 4000,- ? Tak tomu říkám levná pracovní síla :)
Dero
Profil
Ty bys to dělal 20 hodin a chtěl za to směšné 4000,- ? Tak tomu říkám levná pracovní síla :)

Neznám úroveň Uroborosovy práce, ale v případě, že s webdesignem začíná, tak je 200 Kč/hod docela rozumná cena. V případě, že by dokázal vytvořit šablonu na úrovní Vítka Dlouhého, je to samozřejmě málo. Ale je otázkou každého jednotlivého člověka, jak ohodnotí vlastní práci a hlavně - jestli ji dokáže za tuto cenu prodat.
Uroboros
Profil *
Obecně si beru tak 200-250,- za hod práce na webu, nemám to jako živnost, ale spíš přivídělek, protože do školy dojíždim přes 2 hod a dělam na notebooku, když přijdu domů, tak něco ještě udělam, takže makam tak 5-6 hod denně + škola, takže myslim dobrej přivídělek, pro mě je to spíš zábava než práce.
Vít Dlouhý
Profil
Uroboros: Bohužel, čas si neměřím, takže vážně nevím. Bylo to rozhodně víc, než výše proklamované 2 hodiny a rozhodně méně, než níže odhadovaných 15 hodin ;-)
509
Profil
grafikov postihlo to iste ako fotografov..;))) kazdy blbec, co vybehne z Metra s fotacikom pod pazuchou, je razom fotograf, tu zas kazdy studak, co ma PC a ukradnuty aspon Corel je razom grafik, koder, ci nedajboze programator...

Potom sa moze stat, ze niekomu vyjde za 20 hodin prace ( Co zas nie je tak moc ) onych 4.000,- ;)))) Co ale z daleka este nie je take kriticke... Stalo sa mi x krat, ze mi napise niekto, kto sa prezentuje honosne ako studio a pod, ze by rad nakreslit design... cena cca 1.000,- az 1.500,- Tolko zhruba ale stoji navrh vizitky! ;)))) nie web.... nehovoriac o tom, ze nie je grafika ako grafika
Dero
Profil
509: A proč Tě to tak rozčiluje? Myslíš si, že takoví jedinci snižují hodnotu Tvé práce?
Uroboros
Profil *
509
Nevím jestli to má být urážka nebo co, ale ja měl být původně na fotografický škole, takže věř, že grafiku ovládam dobře. Berou tam ale jen 10 lidí z republiky a já byl 13. Jinak ovádam HTML, XHTML, CSS," rozšířené" základy PHP a MySQL. Soft na grafiku mám legální! Ikdyž mnoho jiného softu ne.
509
Profil
Uroboros - kludne si daj pohov fesi! to nebolo osobne, len konstatacia stavu aky je
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0