« 1 2
Autor Zpráva
JanS
Profil
Když jsem s webdesignem začínal, připadala mi cena 5 000Kč za takový web vysoká. Postupem času jsem si začal uvědomovat složitost vytvoření kvalitní stránky. Zvlásť, když je tak skvěle grafiky upravená jako tato šablona. Určitě bych nedal tolik peněz na blog, nicméně kdybych byl majitel firmy, hledající upravenou stránku a sám neuměl webdesign, určitě bych tuto bral hned. IMHO by se dala cena této šablony odhadovat okolo 8 000-10 000 Kč.

Vít Dlouhý
Rozhodně to zadarmo nenabízej. Byla by to opravdu škoda tvého času, který jsi u toho strávil, protože za dobrou práci by jsi měl aspoň něco chtít.

Nemám co dalšího dodat. Opravdu se mi to líbí, ale webdesignem se sám zabývám, takže nekoupím. ;-)
DoubleThink
Profil *
Pánové, prosím, zklidníme se. Uvědomíme si, v jaké sekci se nacházíme a jaká zde platí pravidla.

Je plně v kompetenci nabízejícího, jakou cenu bude požadovat za svůj výrobek.
Pište prosím, jenom pokud máte zájem, případně, pokud potřebujete doplňující informace.
Ošklivý sup
Profil *
JanS: ale ne, at to da zadarmo :-)
Ale nemel to rikat, kdyz uvazuji u koupi, skoro mam chut pockat na ty vanoce radsi :-)))))
Vít Dlouhý
Profil
Ošklivý sup: Pokud ti nevadí, že bude stejně (nebo hodně podobě) vypadat X dalších webů, tak si počkej... :-)
Railbot
Profil
Vít Dlouhý
Jako by už teď nešlo podle toho udělat vlastní kopii :) Předloha je hezká, takže pro někoho zručnějšího to není nic těžkého, ale to plácám. Udělat by to mohl jen hulvát a vlastně i zloděj :)
Ošklivý sup
Profil *
Railbot: no právě, rovnou si tam můžeš dát nálepku místo "Beta" "ukradeno", to se vyplati pockat na ježíška :)
Vít Dlouhý
Profil
Šablona je od této chvíle ZDARMA ke stažení na našich stránkách.
Jindra Holý
Profil
grafika je moc pekna,....ale nevim cim to,...zda-li je to jenom zdani, nebo cista nahoda, pripomina mi to dosti sablonu na wordpress-u....
Railbot
Profil
Vít Dlouhý
Tak začneme uzavírat sázky kolik webů na té šabloně do měsíce pojede...a ještě lépe - kolik z nich uchová odkaz v patičce a meta o copyrightu :))
Vít Dlouhý
Profil
Jindra Holý: Kterou?


Railbot: ;-)
Jindra Holý
Profil
ta zdarma
Vít Dlouhý
Profil
Jindra Holý: eh?!
Walter
Profil *
Vit Dlouhý

K čemu je ve šabloně css styl aural?

Dík
otázek
Profil *
Ta cena je neuvěřitelně přemrštěná. Je to sice pěkná čistá práce, ale ve výsledku to není nic víc než pár přechodů. S přihladnutím k tomu, že je to "jen šablona". Navíc nikde není psáno, že už jí nějakých 2000 lidí nepoužívá. A vůbec.. proč by někdo něco prodával, když by to pro něj mělo být nevýhodné?
Anonymní
Profil *
otázek: Pro tvůj klid, ta šablona je již dávno volně ke stažení.

Na ostatní nemá smysl reagovat.
Ošklivý sup
Profil *
otazek: no v tom je to umeni, udelat peknou, alegantni a jednoduchou sablonu, navic rychle, jen pomoci par prechodu :)) A az to budes umet, muzes si take davat takove "premrstene" ceny ;-)
To jestli ji uz nepouziva 2000 lidi, je vec duvery v danou firmu-znacku, zalezi jen na firme, jakou si ji vybuduje. Imho na tvem nazoru nezalezi, zalezi na tom jakou duveru v tu firmu ma ten, co by tech 5k za to zaplatil. A myslim ze by se naslo dost lidi...
otázek
Profil *
Pro tvůj klid, ta šablona je již dávno volně ke stažení.

Výborně. Alespoň jde vidět, jaká je její skutečná hodnota. :) Mimochodem, mám to tedy chápat, že si tu vlastně dělají touto cestou jen reklamu?? :))

Oškupe: Ty kupuješ značku?? Mě je značka upřímně uplně jedno. A taky mám i odlišnou představu o kvalitě. Navíc zapomínáš, že je to template.
Vít Dlouhý
Profil
otázek: Respektuji tvůj názor, pokus se prosím o totéž v případě mé práce a dále ji již nekomentuj...
Dero
Profil
otázek: Važ slova, prosím. Urážíš, a to dost zákeřným způsobem, práci člověka, kterého si já osobně velmi vážím pro jeho profesní kvality. Tebe si naopak po tvém působení v tomto vlákně nevážím vůbec a podle IP mohu usuzovat, že se jedná o téhož člověka, který si na tomto fóru léčil své mindráky už několikrát v minulosti pod jinými nicky.

Vít Dlouhý: Omlouvám se za svoji reakci na komentář výše, vím, že jsi svým komentářem chtěl jen eliminovat budoucí konfrontaci. Mám však slabou chvilku a srážka s blbcem kalibru otázka mne prostě nenechala zcela klidným.
Vít Dlouhý
Profil
Dero: Máš-li na to pravomoc, můžeš možná toto vlákno uzamknout. Myslím, že již bylo řečeno vše potřebné :-) Díky!
Anonymní
Profil *
kazdy rika, ze cena je premyrstena a je je tam jen nekolik prechodu nebo prvku. ale ve vysledku zkuste vy sami vytvorit neco podobneho. pokud nemate napad tak to neudelate. treba mit nejakou kreativitu, fantazii a graficke citeni. pokud toto budete mit muzete svoji praci ocenit vice nez jste si mysleli ze stoji. pak tezko budete nabizet podobnou praci za 1000-2000 korun :)

a co nakodovani do xhtml + css ? to se da udelat myslite za hodinu? hmmm tezko !
quinux
Profil
Cena není (nebyla) přemrštěná grafika+kód od profi studia za 5 000 Kč? To je spíš dost podceněné.

otázek
Zjevně vůbec nemáš páru jak to v profi webdesignu chodí, protože bys měl alespoň představu o tom, jak se pohybují ceny živnostníků a studií, které se tím živí. To není práce studenta, který má si chce přivydělat na nějakou pařbu.
habendorf
Profil
otázek: Jseš úplně mimo.
Bubák
Profil
Vít Dlouhý
Každý člen, který založí téma, si ho může i zamknout. Je to nenápadný odkaz dole pod tlačítkem "Poslat zprávu".
Díky za šablonu, možná ji někde použiji. Je to výborná práce.

<ot>
Že jsem nikdy neviděl podobně tvalitní dílo od nikoho z těch, komu se zdá cena přemrštěná, asi není náhoda.
</ot>
Vít Dlouhý
Profil
Bubák: Díky za upozornění, vůbec jsem si toho nevšiml :-)

Zamykám.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0