Autor Zpráva
MaXemail
Profil
Dobrý den,

jedná se o dlouhodobou spolupráci na vývoji tohoto serveru.

Požadujeme :
Kvalitní práce
Velmi dobrá znalost php,mysql,xhtml a css
Časová flexibilita
Ochota učit se nové věci
Dobré komunikativní dovednosti
Profesionalita a pracovní nasazené
Spolehlivost.

Nabízíme:
Práci na uspěšných projektech
Nějaké to menší finanční ohodnocení
Zveřejnění Vašeho jména v kontaktech
Možnost uvést některé z našich projektů do Vašich referencí
Při velkém pracovním nasazení premie

Pokud máte zájem zasilejte nabídky na:

email: admin@nahraj.cz
icq: 353-653-627
tel: 775 998 501
pan Martin Kurka
HajekJirka
Profil
Dobrý večer,
no a kolik by to menší finanční ohodnocení asi tak bylo?
15000kč/měsíc?
MaXemail
Profil
Dobrý večer,
no a kolik by to menší finanční ohodnocení asi tak bylo?
15000kč/měsíc?


No tak to asi ne tak jak jsem psal nahoře jednalo by se spíše o zájmovou práci oceněnou cca 1-3 tisíce měsíčně
matqo
Profil
Požadujeme :
Kvalitní práce
Velmi dobrá znalost php,mysql,xhtml a css
Časová flexibilita
Ochota učit se nové věci
Dobré komunikativní dovednosti
Profesionalita a pracovní nasazené
Spolehlivost.

-- neviem ale mne to podla poziadaviek velmi ako oddychova praca nepripada.

btw: myslite ze sa najde programator s takymi znalostami a bude robit za cca 3k mesacne? :)
quinux
Profil
MaXemail
Časová flexibilita
Berte to jako relaxaci po práci

To si vzajemně celkem odporuje.

Ty požadavky vypadají jako HPP a né jako výpomoc po večerech.
MaXemail
Profil
MaXemail
Časová flexibilita
Berte to jako relaxaci po práci

To si vzajemně celkem odporuje.

Ty požadavky vypadají jako HPP a né jako výpomoc po večerech.



Tohle bylo myšleno tak, že pokud zadám práci tak že se třeba udělá v časových možnostech a né třeba za týden napsat a href
souki
Profil
MaXemail
jaká je přibližná hodinová náročnost za týden?
vincent
Profil *
mozna mi neco uniklo, a omlouvam se za offtopic, ale jsem presvedcen ze tu nedavno byly napsany takove nazory na MaXemail, ze by si kazdy moznou spolupraci minimalne trikrat vice promyslel, ne-li nepremyslel nad ni vubec. kde jsou, z jakeho duvodu je MaXemail zvyhodnen mazanim prispevku, kde byly napsany zkusenosti s nim?
MaXemail
Profil
MaXemail
jaká je přibližná hodinová náročnost za týden?


bohužel neřeknu přesně, někdy to může být 20 hodin někdy 1 hodina.
pruměr bývá okolo 5-10 hodin kvalitní práce za týden

mozna mi neco uniklo, a omlouvam se za offtopic, ale jsem presvedcen ze tu nedavno byly napsany takove nazory na MaXemail, ze by si kazdy moznou spolupraci minimalne trikrat vice promyslel, ne-li nepremyslel nad ni vubec. kde jsou, z jakeho duvodu je MaXemail zvyhodnen mazanim prispevku, kde byly napsany zkusenosti s nim?

Nevím o čem to mluvíte! Tohle téma bylo zmoderováno z důvodů offtopicu který s prácí neměl nic společného. Pokud máte vyhrady proti mě, napište mi na email ačkoliv nevím co by jste mohl mít vzhledem k tomu že se neznáme.
vincent
Profil *
Veskere zkusenosti se zadavatelem prace neni offtopic. Bylo jich vice, vybavuju si jen jeden s polovicnim nez puvodne slibenym honorarem. Myslim, ze lepe by bylo vysvetlit to verejne, nez to mazat. Nelibi se mi to. A to neni nic proti Vam (resp. to na co si stezuji), ale spis vuci moderatorovi?
Dero
Profil
A to neni nic proti Vam (resp. to na co si stezuji), ale spis vuci moderatorovi?

Toto téma jsem naposledy promazával já a můžu zodpovědně prohlásit, že jsem odstranil pouze názory, které nikterak nesouvisely s jasně položenou nabídkou. Pokud zde byly prezentovány zkušenosti se zadavatelem, potom jen útržkovitě a bez kontextu. Chce-li někdo vyjádřit své zkušenosti, budu jen rád za uživatele této diskuse, ale tyto zkušenosti musejí být zasazeny do nějakého kontextu a alespoň základně vysvětleny, jinak jde o pouhý výkřik, který je bezcenný.

Pokud jsem však smazal něčí hodnotný a fakty podložený komentář, pak se opravdu moc omlouvám.
psal_sem
Profil *
Psal sem email, zadna odpoved.

Takove jednani se mi vubec nelibi. Svedci to totiz cosi o solidnosti.
MaXemail
Profil
Omlouvám se všem kterým jsem neodpověděl. Je mi to strašně líto, ale jak můžete sami vidět společnost SuperNetwork s.r.o. se rozhodla že nemůžeme přestěhovat svá data k jinému poskytovateli a server bez jakýchkoliv práv vypnula. Od té doby tenhle problém řeším a nestíhám bohužel ani odpovídat na emaily.
Momentálně je práce pozastavena jak bude vše v pořádku obnovím tohle téma.

Děkuji za pochopení

btw nikdy nechoďte k SuperHostingu pan Cendra je *****
Nox_lbc
Profil
btw nikdy nechoďte k SuperHostingu pan Cendra je *****

ááno, taktéž jsem slyšel negativní ohlasy ... není to ten chytrolín od nás z SPŠSE, kterej si v 19 vydělal milion (mám takovej dojem)?
psal_sem
Profil *
SuperNetwork s.r.o. se rozhodla že nemůžeme přestěhovat svá data k jinému poskytovateli a server bez jakýchkoliv práv vypnula.

No co k tomu dodat? Tuto zkusenost se superhostingem sem jiz zazil dvakrat. V dnesni dobe mi prijde, ze jakmile nema clovek vlastni server nekde tak ma smula. Maly poskytovatel hostingu,nebo velky, v 90% pripadu to je stejna pakaz.

Sorry za maly OT.

Psal sem email v dobe kdy to jeste chodilo, takze bohuzel "vymluva" ze vam o ted vypli neni na miste, ale to nevadi:)
HajekJirka
Profil
MaXemail
Docela by mě zajímalo zda jdte již někoho našel?
Anonymní
Profil *
psal_sem
Pro službu jako nahraj.cz je vlastní server(y) snad samozřejmost. Včetně vlastní správy a administrace.
MaXemail
Profil
HajekJirka
MaXemail
Docela by mě zajímalo zda jdte již někoho našel?


Prozatím mám dva adepty dale momentálně nehodlám rozšiřovat výběr pokud se nikdo neosvědčí budu pokračovat.
Anonymní
Profil *
psal_sem
Pro službu jako nahraj.cz je vlastní server(y) snad samozřejmost. Včetně vlastní správy a administrace.


Vypadá to, že se nezmůžou ani na vlastní server.
Mireczech
Profil *
O co presne by se jednalo? Pokud by byla s vami lepsi rec nez s eagle-owl pro ktereho jsem programoval czshare.com, tak bych celkem rad spolupracoval. S eaglem neni zadna rec a toto me bavilo programovat. kdyby neco, tak piste na mirek{.}lizal{@}gmail{.}com
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0